Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

RPA,dla nieobeznanych Republika Południowej Afryki
Sam klimacik zaś w stylu mieszanki futurystyczno-stadionowej czyli połączenie kolorytu kibicowskich tłumów mundialowych i futurystycznej atmosfery filmowej "Dystrykt 9"...;) ;) ;) Ale się trzeba na ten klucz nagłówkować...;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akcja powinna się toczyć w USA podczas III Wojny Światowej + mogłby być jakiś wątek końca świata :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK NAPRAWDĘ TO GDZIE BY SIĘ NIE DZIAŁO TO I TAK BĘDZIE TO HIT.
JA BYM PRZENIÓSŁ AKCJĘ NA ANTARKTYDĘ LUB W INNE ZIMNE MIEJSCE ORAZ DODAŁ EFEKTY ZAMARZANIA GOGLI ORAZ SPECYFICZNE WARUNKI TEGO MIEJSCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Śródziemiu. Dzięki takiemu zabiegowi trylogia zmieściłaby się w jednym tomie (hobbici ze wsparciem oddziału Tier1 poradziłyby sobie z zadaniem znacznie szybciej) a elfy mogłyby poczuć zazdrość wobec zdolności strzeleckich graczy e-sportowych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja potencjalnie nadchodzącego MoH mogłaby mieć miejsce na terenach współcześnie zapalnych - wśród konfliktów w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja kolejnego Medal of Honor powinna rozgrywać się na wyspach, anglia ? grenlandia? :D (ciepłe klimaty albo zimniejsze) i jestem za by ktoś do misji uwzględnił np odbijanie platform wiertniczych z rąk piratów - o to by mnie ucieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy byłby mix - trochę dżungli (Brazylia, Kolumbia), walki w mieście (Tokio, może Pekin, Szanghaj jak w K&L2) i zimy (Syberia). Wszystko oczywiście w czasach współczesnych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja następnej, hipotetycznej części powinna toczyć się w wirtualnej rzeczywistości. Za dużo mamy tych wszystkich konfliktów zbrojnych na naszej starej, dobrej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować