Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Akcja potencjalnej kolejnej części powinna cofnąć się lekko w czasie i ogarnąć konflikty w Wietnamie czy w Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok ok. 1812 - Wojna brytyjkso-amerykańska gdzie każdy wystrzelony pocisk się liczy (i armaty) a jak nie to na bagnety :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie następne MOF powinno dziać się w przyszłość. NP. w Nowym Yorku w 2187 roku (taki strzał). Lubie laserki, blasterki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował np Ameryke łacińską te klimaty np Argentyna, Meksyk,...

-Wąskie uliczki z ukrytymi gniazdami snajperskimi
-Miny przeciwpiechotne na srodku opuszczonych ulic...

CZAD ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część mogło by to być odnowienie 1 części medal of honor przy której spędziłem najwięcej czasu a multiplayer przyciągnął wielu ludzi WW II tomson grand i jechane : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywiście Wojna Koreańska... Dlaczego???

1. Nie spotkałem się z grą o tej tematyce... bynajmniej o strzelaninie, a teraz jest można powiedzieć "faza" na ten temat z powodu 60-tej rocznicy.
2. Gra toczyła by się nie tylko od strony amerykańskiej i południowokoreańskiej ale i północno aby pokazać brutalność wojsk Kim Ir-sena...
3. Była by to jakaś nowość jeżeli chodzi o gry wojenne (w sumie to patrz punkt pierwszy...)
4. Koreańczycy najprawdopodobniej chętnie by w tą grę zagrali... ;D

No to by było na tyle... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

następny Medal of Honor powinien przenieść nas do futurystycznej przyszłości (rok 2050) w trwającym konflikcie między terrorystami a USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje Polske - most co 100 km -> wieczne problemy z przeprawą, niemożliwe do przejechania drogi w remoncie, walki z rolnikami i ich bronami no i czołgi podskakujące na wybojach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja następnego MoHa powinna toczyć się w Europie. Chodzi mi głownie o słynne miasta np. Paryż, Wenecja itp. Miło by było wysadzić wieże eiffla w powietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojna między USA, a Rosjanami o Alaskę tak jak w DLC do Fallouta 3. ;> Niedaleka przyszłość, pancerze wspomagane, roboty, wymyślna broń. Jednym słowem super! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować