Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Gra będzie w Afganistanie, ale widziałbym bardziej Himalaje, albo Alaska czyli to co w sumie mi się podobało w Bad Company 2 ;) Zimno, góry przez co bitwy są jeszcze bardziej gorętsze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie. Wszędzie są konflikty takie czy inne, dlaczego więc nie w lesie tropikalnym, na pustyni, w miejscach skutych lodem, w wielkich metropoliach i małych miasteczkach. Porwania, walka pozycyjna, otwarta bitwa itd. :D No i może jakaś retrospekcja no nie wiem, z czasów gdy walczono jeszcze muszkietami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wypasiona kampania w Wietnamie, Medal Honoru jest odznaczeniem amerykańskim i nijak się ma do Polaków pod Grunwaldem. Mogliby dać pokierować np. Carlosem Hathcockiem, misji, jakie wykonywał, nikt nie musiałby ubarwiać filmowymi motywami bo te same w sobie były filmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem akcja powinna się dziać na Islandi,Afryce,Rosja dokładnie tundra i ciekawie by było w Ameryce Południowej w teranach górkisch(Andy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja kolejnej gry z serii Medal of Honor powinna się toczyć w kilku krajach Europy na różnych frontach.
Fajnie by było też by się wcielać w różnych żołnierzy z najróżniejszych krajów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEDŁUG MNIE choć trochę to raczej nie jest realne - powinni zrobić medal of honor - 1939 - a akcja działa by się na froncie polsko - niemieckim i wogóle w całej europie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna część MoH? Hmm... Jeżeli czasy teraźniejsze się nie sprawdzą, to może być wszystko oprócz przyszłości oczywiście. ;) Nawet nie obraziłbym się na powrót do drugiej wojny światowej, mimo że wg niektórych już się przejadł. Ja z chęcią zobaczyłbym WWII w świetle tych współczesnych silników graficznych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie można by zrobić w stolicach europejskich. 2 afryka. I skończyć z wojnami, ułożyć wciągającą fabułę o zwykłych ludziach wpadający w konflikt który stacza ich na ścieżkę wojny i walki o przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować