Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

osobiście uważam że akcja kolejnej części medal of honor powinna rozgrywać się w czasie wojny koreańskiej, ponieważ jest to zapomniany przez twórców gier tego typu konflikt, moim zdaniem nie słusznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W krajach byłego ZSRR, które ponownie jednoczą swe siły by podbić świat (a przynajmniej Europę) :)
Gracz będzie mógł działać w szeregach GROM''u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ciekawe by było gdybyśmy się wcielili w żołnierza NATO i walczyli w europie. Np misję w Polsce, gdzie musielibyśmy walczyć partyzantką.. Masowe zrzuty żołnierzy za liniami wroga np Moskwa. Zabezpieczanie stacji paliwowych na oceanie bądź czymś podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rozbicie gry na 2 lub 3 miejsca na ziemi, (Alaska, Irak, Afryka) gdzie 2/3 różne grupy komandosów wykonują różne zadania. Coś w stylu pierwszych CoDów(Kampanie jedna po drugiej) lub nowszych MW, czyli przeplatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg mnie akcja kolejnego MoH;a powinna toczyć się w samym sercu konfliktu pomiędzy Koreą północną a połódniową. To by było coś - jedna z misji : przebij się przez tłum wariatów biorących udział w ulicznych zamieszkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie akcja kolejnej gry z serii Medal of Honor powinna rozgrywać się w czasie II Wojny Światowej, ale w miejscu, które rzadko jest umieszczane w grach z IIWŚ. Przykładem takiego miejsca może być np. Północna Afryka, Włochy, Norwegia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować