Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

według mnie fajnymi terenami była by Europa - wiecznie nie tykalna - III wojna światowa atak rosjan na polskę i potężne odparcie ataku rosjan przez NATO! Do tego mogli by dodać wątek jak gra się żołnierzami Armii Polskiej albo jednostą specjalną Grom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha a moim skromnym zdaniem Bliski Wschód - Izrael,Palestyna,Irak,Syria,Iran,Egipt.To byłoby to :) burze piaskowe,wielbłądy no i ostra akcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też najnowszy Medal of Honor moim zdaniem mógłby się dziać w czasie 2 Wojny Światowej.Przykładem takiego miejsca może być np.Północna Afryka, Włochy, Norwegia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja następnej części powinna toczyć sie w Polsce lub środkowa Europa , myślę iż, dostatecznie sprawdziło by to zawieszenie pojazdów, bojowych używanych przez USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja proponowałbym Rumunię lub Serbię na następną część.(to na poważnie)
Pokusiłbym się nawet o Polskę, a dokładnie woj. pomorskie i Kartuzy, Sierakowice Stara Huta. Kiedyś żeśmy tam niemca bili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponował bym aby akcja kolejnej gry z serii Medal of Honor toczyła się w którymś z państw europejskich (np. Wielka Brytania) a szkieletem fabuły była by wojna domowa spowodowana jakimś spiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja kolejnej odsłony Medal of Honor powinna być osadzona na Jamajce w miejscowości Kingston - gralibyśmy po stronie:

1. Sił Zbrojnych Ameryki wspierających Rząd Jamajki - cel ujęcie Christophera "Dudus" Coke''a
2. Jednym z ludzi Coke''a - cel wydostanie Barona z wyspy.

Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irak, Afganistan, myślę że przenisienie akcji w te tereny było by najlepsze, ba nawet na czasie bym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może akcja powinna się dziać w jakiejś Ameryce Południowej ? Wenezuela ? Albo jakaś fajna historia wplątana w konflikt w Gruzji, gdzie walczyli byśmy z Rosyjskim agresorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka propozycji, zależnie od koncepcji:

1. Jeżeli gra miałaby pozostać przy II W. Ś., to proponowałbym coś z konfliktu niemiecko-rosyjskiego. Fakt, że z tytułowym "Medalem Honoru" niewiele ma to wspólnego, ale tego w serii jeszcze nie było.

2. Dalej w tym klimacie: powrót do Normandii. Allied Assault jest już starusieńkie, tak graficznie, jak i technologicznie. Coś jak remake, na nowo stworzenie sceny tego konfliktu, z zastosowaniem nowych technologii i możliwości byłoby niesamowicie ciekawe (nowa Omaha? MNIAM!)

3. Z nowszych konfliktów stawiałbym na Wietnam. Zróżnicowane terytorium walki, możliwość użycia śmigłowców - nie powiem, brzmi ciekawie.

4. I ostatnia propozycja, nieco odbiegająca od koncepcji "jednotematycznej". Gra zatytułowana "Medal Of Honor: Battlefield USA" - a w niej przedstawione różne bitwy (w postaci wielu małych kampanii) z historii Stanów Zjednoczonych (cóż, jednak seria jest mocno "amerykańska") - od wojny secesyjnej wzwyż, aż do obecnych konfliktów. Oczywiście z różnym uzbrojeniem, różnymi terenami działań etc. Tu wystarczyłyby jakieś 4-5 rozdziałów, każdy zakończony większą bitwą.

W co natomiast bym nie szedł - w przyszłość. Jedna seria, Battlefield , już próbowała. Jak się to skończyło - każdy wie. Medla Of Honor z kolei zawsze było "realną" serią. I dobrze, by się tego trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraje arabskie wypowiadają wojnę Ameryce i Europie. Do wyboru mamy po której stronie stajemy. Jeżeli wybierzemy Europę akcja gry rozpoczyna się w Polsce gdzie terroryści wysadzają Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Jeśli jednak wybierzemy Kraje arabskie zostajemy jednym z najbardziej poszukiwanych terrorystów na świecie i akcja gry toczy się najpierw w Iraku gdzie przygotowujemy się do ataku. W kolejnych etapach gry akcja toczy się w kolejnych miastach Europy a następnie przynosi się do Ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja powinna toczyc sie gdzies na Antarktydzie jakies takie lodowe tereny :) Mogloby byc tez cos o Polsce ^^.Jakis krotki watek zwiazany z Polska,np. jakis oficer wspomina II wojne swiatowa w Polsce (cos takiego bylo w cod4 modern warfare ze bodajze price wspominal jak byl na misji w czarnobylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja następnej części MoH''a, według mnie powinna rozgrywać się na całym świecie. Wyobraźcie sobie - kolejny wielki konflikt globalny, ludzkość jest na skraju zagłady, prawie wszystkie ze złóż ropy się wyczerpały, Ameryka i Rosja posiadają tyle bomb atomowych i wodorowych że mogliby zmieść całą ziemską cywilizacje w sekundę. Trwają zamieszki na ulicach, walka toczy się też w kosmosie, wrogie obozy zestrzeliwują satelity, zagłuszają audycje. Aż tu nagle rosyjski wywiad dowiaduje się że Amerykanie znaleźli wielkie złoża ropy centralnie pod Nowym Jorkiem, i wtedy zaczyna się jatka, cały świat chce ropy, Rosja już zaczyna ofensywę na Amerykę, idą przez Alaskę. Meksyk, Brazylia, Chile, Kolumbia i Ekwador zaczynają przeć przez Teksas, a nasz żołnierz którym kierujemy jest w specjalnych kryzysowych służbach U.S Foxes Rangers czyli w potocznie zwanych "liskach" najpierw po cichu przedostajemy się do Rosji, potem ... a z resztą, resztę wymyślcie sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować