Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Akcja następnego Medal of Honor powinna toczyć się za czasów II wojny światowej w Polsce :D Wszystkie działania partyzanckie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tak samo jak w dawnych częściach. Szczerze mówiąc z lekka mnie odrzuciło widząc MoHa podobnego do CoDa.

Ale jak mam odpowiedzieć na pytanie, to może gdzieś w Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w puszczy amazońskiej, trzeba by było sie dosatć do niezidetyfikowanego obiektu który spadł na ziemie. Bylibyśmy zołnierzem nato, i toczyliśmy by wyścig z czasem i przeciwnikami t.j. prywatne korporacje i wrogie państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba lub Wietnam . Ogólnie jakaś egzotyka . Brakuje tego w grach . Nie ma jeszcze dobrej gry o wojnie w Wietnamie . Może następnym Medal przetrze szlaki ? Kto wie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył realia zimnej wojny ale również chciałbym zobaczyć przyszłość, może nie aż taką jak przedstawiła to gra Battlefield 2142.
Kilka stron konfliktu np.:
Stany Zjednoczone, Europa, Chiny i Rosja a do tego gdzieś terroryści, coś w przybliżeniu do Red Alert 2 ale też bez przesady.
Można tez by było pomyśleć nad rozwiązaniem rangi np. generał (osoba która poświęca dużo czasu na grę i zdobywa duże ilości punktów) mogła by poprzez satelitę (patrząc na pole bitwy) zarządzać zasobami wojskowymi, rozplanować bitwy (strategicznie), wydawać rozkazy dowódcą grup.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerobiliśmy niemal wszystkie możliwe scenariusze wojenne w seriach CoD i MoH, dlatego kolejna część powinna rozgrywać się w skonfliktowanej z USA, dajmy na to zjednoczonej Korei. Wojna nuklearna między tymi nacjami to byłoby to ;) Oddział Tier 1 infiltrujący wyrzutnie pocisków interkontynentalnych i eliminujący "Grube Ryby" pośród Koreańskich oficerów. Byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Ukrainie! (w okolicach Czarnobyla xD)... Sam nie wiem skad taki pomysł, jednak gra mogła by być całkiem ciekawa :) Prócz tego to moze jeszcze Wietnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować