Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Akcja najnowszej odsłony Medal of Honor powinna dziać się w podwodnym terenie XVII w. Atlantydy okupowanej przez bolszewickich-neonazistów na których czele winien stać koptyjski czarownik kształcony przez mandaryńskiego kapłana. Celem gracza byłoby odzyskanie planów tajnej broni znanej pod kryptonimem "Sink of Doom", której użycie groziłoby zachwianiem planetarnej równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jednak Bliski Wschód? To co, że temat przerobiony i przeżuty. Ale wydaje mi się, że nikt jeszcze przedstawił tej walki w wielkim stylu. Nikt nie przedstawił wielkich pustyń i wspaniałych zielonych oaz (Nie, Far Cry 2 nie pokazał tego dobrze). Bohater powinien zwiedzać odludne, małe pustynne wioski, przemieszać się po piaskowych drogach i walczyć i przetrwanie. Dobrym pomysłem jest też współczesny dziki zachód (USA), który już nie jest taki dziki. Marzy mi się, toczyć walkę w Las Vegas, które jest zasypane gruzami, a kasyna są teraz bastionami terrorystów. Walka o każdy litr paliwa, ciągły brak amunicji zmusza do zastosowania innej niż szturmowej taktyki. Cywile, których spotykamy, będą walczyć o swoje życie w sposób równie heroiczny jak my - oczywiście na miarę swoich możliwości. Całość mogła by przypominać rozgrywkę w Crysis - swoboda i przemyślane lokację. Bohater powinien też wykorzystywać otoczenie do maskowania. Np walka snajperska w Wielkim Kanionie. Ogólnie chciałbym, żeby akcja toczyła się w "suchym, słonecznym klimacie". To by nadało klimatu "walki o przetrwanie".

Edit:
Zapomniałem dodać, że czas akcji to niedaleka przyszłość: 2015-2020. Oczywiście wydarzenia fikcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akcja powinna toczyć się na terenach Iraku. Ponieważ można by było postrzelać się z talibami i zobaczyć jak to naprawde jest być na wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinna toczyć się w Afryce, chętnie zobaczyłbym "medalofhonorową" komputerową wersję Helikoptera w Ogniu. Ciekawym rozwiązaniem byłoby umieszczenie akcji w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakistan, Irak (Okres wojny w Iraku), Kuba, Tybet (okres zamieszek), Serbia(wydarzenia związane z uzyskaniem niepodległości Kosakowa), Stany Zjednoczone(Atak na World Trade Center)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja kolejnego MoH-a powinna dziać się na polskich stadionach. Moglibyśmy być policjantami i kibolami. Demolowanie ławek, tworzenie transparentów w stylu "Je... PZPN!" to coś, co może nam zagwarantować jedynie nasz kraj. Zaczniemy od 3 ligi, aż w końcu rozrabiać będziemy w Ekstraklasie! Finałowe starcie Legii i Wisły, będzie równie emocjonujące co akcja na plaży Omaha z pierwszego MoH-a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam że gra powinna się toczyć w Ameryce Północnej (ciekawie było by pozwiedzać np. Meksyk czy Panamę) oraz na Bliskim Wschodzie - Palestyna albo Irak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować