Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Moim zdaniem akcja kolejnej części Medal of Honor powinna toczyć się gdzieś w Ameryce Południowej i na kilku wyspach na Oceanie Spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie akcja następnego Medal Of Honor Powinna toczyć się w róznych miejscach na śweicie.
Od otwartych pojedynków w opustoszałych miastach Iraku do Misji z karabinem snajperskim W jakiejś Brazylijskiej Dżungli czy misje pojazdami na jakimś otwartym terenie typu pustynia lub ucieczka żołnierzy autem po uiicach Barcelony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile akcja i fabuła w tej częsci bedzie mi sie podobać to bylbym sklonny kupic druga część ktora tez rozgrywac sie bedzie na Bliskim Wschodzie, przeszukiwanie gór w ktorych ukrywają sie Talibowie mogłoby byc ciekawe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę ze to powinna być Syberia albo jakieś inne krainy geograficzne skute lodem przeplatające się z pustynia np: Sahara.Nadaje to grze klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram idee rozgrywania się kolejnej części tej serii w różnych miejscach świata. Można by było zdecydować się na albo stworzenie większej fabuły dotyczącej różnorakich pozornie nie powiązanych ze sobą konfliktów ( tereny Sri Lanki, Tajwanu, Czadu, Hondurasu, Kolumbii czy Gruzji) lub stworzenie alternatywnej wersji przyszłych konfliktów z trochę bardziej zaawansowanym sprzętem (może początki dronów?) przedstawionej w losowych miejscach na świecie (przy globalnych walkach lokacja nie była by tak zobowiązująca dla fabuły, można było by ukazać Sierra Leone na równi z Waszyngtonem, Krakowem, Watykanem) Opcji jest wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojna(w czasach współczesnych lub za kilka lat) pomiędzy Rosją a UE i USA na terenach Polski. Coś typu akcje zaczepne polskiej partyzantki, bitwy w miastach żołnierzy NATO i ciche akcje połączonych jednostek specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania powinna rozgrywać się w podziemnych kryptach Paryża! nie, to nie to :< bardziej jakiś doom.... Mongolia! nieee tam za dużo lam jest :/ zostaje postapokaliptyczny Kazachstan - na lasostepach mutanty w moro! w jeziorach topielce ninja z ak47, a na pustyniach nazi-surykatki :O

Jeżeli chodzi o multi to wszystkie mapy powinny być odwzorowaniem przeuroczego państwa Sealandii

.... chyba zostanę producentem ~.~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa odsłona Medal of Honor powinna toczyć się pod Smoleńskiem, a raczej pod Kłuszynem (1610r.) ta bitwa otworzyła nam drogę na Moskwę, teraz napewno byśmy tak zostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Antarktydzie, taki krajobraz dałby duże pole do popisu twórcom gry pod względem fabularnym no i oczywiście graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje powrót do korzeni, a konkretniej do hiszpańskiej wojny domowej. Udział w niej brali m.in. ZSRR, Włochy i Portugalia. Mimo iż to była wojna domowa to uważano że było to preludium II wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinna się rozgrywać w dżungli (może być wietnam ; ) ) ale najlepiej jakby przypominało stylem coś do mapy "Laguna Alta" (chyba xD ) z Battlefield Bad Copmany 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować