Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Myślę, że innowacyjnym miejscem, którego potencjału jeszcze nie wykorzystano to Australia. Kontynent, który skrywa w sobie odrobinę tajemnicy,a przede wszystkim zróżnicowane ukształtowanie terenu i linie brzegową, piękne krajobrazy, super sprawa na odkrywanie go z bronią w ręku :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna część Medal of Honor powinna odbywać się w Azji tzn Rosja, Chiny i Japonia <- W końcu to nowi monopoliści na rynku a Amerykanom się to nie podoba więc na wojnę akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, powinna to być zdecydowanie Somalia. Konflikt w Mogadiszu to z całym szacunkiem żaden poziom, więc myślę, że Somalia byłaby ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powinien rozgrywać się w tych samych realiach co ten najbliższy MoH (Afganistan), choć południowe tereny afryki miło bym widział w rozgrywce, albo konflikt z Chinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akcja hipotetycznej, następnej gry z serii Medal of Honor powinna toczyć się w czasie II wojny światowej, w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afryka - ludzie tam są nauczeni twardego życia oni dali by ostro popalić NATO które by broniło ostanich nie skażonych terenów świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wojna domowa w Afryce? Dwie kampanie jedna jako Rebelianci a druga jako NATO, które wspomagałoby rząd państwa Afryki byłoby to moim zdaniem ciekawe i na pewno bym taką grę kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować