Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

moim zdaniem kolejne MoHa powinno sie przeniesc w postapokaliptyczny świat, gdzie wojne toczą najwieksze mocarstwa ówczesnego świata. Oczywiscie jest wiele tego typu gier, np. STALKER czy niedawno debiutujący SINGULARITY czy tez FALLOUT, ale to nie typowe FPS, tylko raczej połączenie FPS z RPG. Fajnie by było zobaczyć efektowne scenki rodem z MoH lub CoD w połączeniu z postapokaliptycznym swiatem. Zacząc mogło by sie kilkanascie lat wstecz. Powiedzmy Los Angeles, gdzie pierwszy atak ma miejsce, jakies spojrzenie z perspektywy normalnego cywila, atak bombowy lub nuklearny. AHA co najwazniejsze ! ZADNYCH pseudo zmutowanych stworów, jak to ma miejsce praktycznie we wszystkich tego typu motywach w grach. Ciekawą rzeczą bylo by spojrzenie rowniez z innej perspektywy na to, nie tylko, że amerykanie bronią swiat i są dobrzy, a reszta zła. Takie jest moje zdanie idąc z biegiem czasu w grach. Mogliby rowniez wrocic do II wojny swiatowej , przedstawic konflikt mniejszych panstw i wojny gdzie tak naprawde sie ona zaczela. Np. atak na Polskę. Wrocic do starej tematyki, ale sie do tego przylozyc!! Stworzyc dobrą grę pod wzgledem graficznym jaką umozliwiają dzisiejsze silniki gier, ale jednoczesnie nie przesadzic, dac graczowi wolną rekę manipulowanią grą, aby się nią zajął i oczywiscie przy niej pozostal jak najdluzej :) Przepis na biznes w sam raz, a pan Kotick może mnie pocałować z swoim abonamentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No najlepszym wg. mnie rozwiązaniem był by Vietnam. Battlefield nie wyczerpał tego tematu z powodu braku singla więc te tereny były by najbardziej odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja kolejnej odsłony MoH powinna odbywac sie w polowie lat 90 w Afryce. Konkretnie w Ruandzie (walka z bojownikami Hutu, ktorzy w kwietniu 94 roku zabili prezydenta oraz ponad milion swoich rodakow z plemienia Tutsi.) A także w Sudanie (walka z bedącymi we wladaniu islamskiego rządu w Hartumie watażkami zwanymi Dżandżawidami, watażkowie nieoficjalnie sa oplacani przez rzad Sudanu i maja za zadanie eksterminowac rdzenną ludność tego państwa, ktora zamieszkuje glównie tereny prowincji Darfur.) W obu tych konfliktach swiat zachodni nie interweniowal zbrojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W USA, walka z jakimś większym terroryzmem, w Rosji walka z Rosjanami bo się pokłócili, może w jakiejś dżungli ina pustyni żeby było miło i był zróżnicowane lokacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rety, nie chce mi się czytać całego wątku, więc mam (zapewne naiwną) nadzieję że nikt tego nie napisał. Następny MoH mógłby się rozgrywać w czasach I Wojny Swiatowej, potyczki małych oddziałów w lasach, szarża na pozycje przeciwnika wzorem desantu na plaży Omaha z pierwszego MoHa to byłoby to :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stany zjednoczone, Rosja, Iran, Irak, Afganistan i reszta świata po ataku bombami jądrowymi przez Ruskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować