Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Kurcze, kurcze, kurcze naprawde gra wciąga jak próżnia.
Hmm tyle, że po pierwsze mało klas żołnierzy do wyboru, po drugie brak prawie jakiegokolwiek odrzutu przy strzelaniu ciągłą bądź też przerywaną serią (tzn odrzut jest ale prawie nie zaóważalny), po trzecie ja rozumiem, że to beta no ale 6 broni głównych łącznie, troche to przygnębia jeżeli bierzemy pod uwage to, że dwa lekkie KM-y (bodajże M249 oraz PKM) oraz 2 karabiny sztórmowe (M16 a drógiej broni nie pamiętam) niewiele się od siebie różnią (chodzi mi o charakterystyke strzelania). No ale cóż to tylko BETA (a może aż BETA takiego tytułu), niewiem ale napewno gra przyciągnie was (chociaż jest troche póki co uboga) na wiele, wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam piszesz to dopiero beta. Moim zdaniem gra zapowiada się rewelacyjnie i chyba po zawodzie jaki sprawił mi Kotick psując multiplayer Modern Warfare 2 i rozmieniając CoD na drobne, EA da mi świetną zabawkę do ręki.

Beta co prawda pokazuje mi też, że komputer powinienem jednak zmienić, ale nawet na ustawieniach low czuje się duży potencjał w tej grze, a rozgrywka daje dużo frajdy. Baboli jest masa, ale mam nadzieję, że wersja finalna będzie znacznie bardziej dopracowana (czasu jest sporo), a ewentualne bubelki będą sukcesywnie usuwane w patchach.

Póki co ja ja jestem pozytywnie nastawiony do tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:02, Bralo14 napisał:

skąd mam pobrac MOH zeby działało>? bo sciągnolem i mi wyskakuje logowanie a nie
wiem gdzie mmam sie zarejestrowac zeby grac>?:D

Wszystkie potrzebne informacje są w linku który wysłany został do Ciebie razem z kluczem od gramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akce oddziałów specjalnych na całym świecie Gaza,
Iran, Czeczenia, Kolumbia, Rosja, albo całą cześć oprzeć na współczesnym konflikcie koreańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:29, manikini napisał:

Akce oddziałów specjalnych na całym świecie Gaza,
Iran, Czeczenia, Kolumbia, Rosja, albo całą cześć oprzeć na współczesnym konflikcie koreańskim.

Konkurs dobiegł końca, czytajcie cały news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:54, Woo-Cash napisał:

Wiadomo coś o wymaganiach PC?

wymagania są podane przy pobieraniu klucza PC.
Nie pamiętam dokładnie ale były niskie.
Procesor 2 rdzenie intel 1.8 ad 2.0
grafika tam na poziomie gf 7800 (chyba)
1gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwaja betatesty? Otrzymalem klucz ale w domu bede dopiero w czwartek... chcialbym pograc w MoH przez dluzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować