Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

W sumie to mam trzy możliwości:
- u mnie w kuchni,
- Polska w XV w. (wiecie, bitwa pod Grunwaldem i te sprawy ;)),
- Jungle of Cambodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kolejna część powinna się rozgrywać w krajach byłego bloku wschodniego, w tym nawet może zahaczyć o Polskę. Fajnie by było odbijać Warszawę z rąk złych ruskich albo szturmować Kreml :) DO tego odludzia Kazachstanu czi inne -stany i wychodzi gra z klimatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja następnej części Medal of Honor powinna się toczyć w świecie LEGO, gra byłaby idealnym odłamem od utartego schematu całej serii i urozmaiceniem w oczekiwaniu na pełną kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Bałkany jako nowy teren dla MofH. Ciekawe górskie, zalesione obszary, armie ONZ, terroryści. Dużo małych wiosek, które można przeobrazić w ciekawe i klimatyczne mapy. Gruzja czy Serbia też maja potencjał na historię do gry fps, przykładowo rozwinięcie konfliktu Rosji z Gruzją jako fabuła ;] gdy sprawy wymykają się spod kontroli i potrzebna jest pomoc państ trzecich. Teraz wkraczamy my jako obserwator ONZ który pada ofiarą ataku jednej ze stron, konfliktu jadąc konwojem. Naszym zadaniem poinna być ucieczka z niebezpiecznego obszaru i przedostanie się do swoich. Drugi wątek przeniesie nas w skórę zwykłego żołnierza ;]

Mam nadzieję że coś takiego wam sie spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat na krawędzi III wojny światowej. W Korei północnej do władzy dochodzi psychopatyczny dyktator który starszy świat swoim arsenałem nuklearnym,w tym samym czasie w Europie wybucha konflikt z udziałem Rosji i Polski:D. Akcja mogła by się toczyć na przemian, kierowalibyśmy amerykańskim oddziałem specjalnym który ma za zadanie wyeliminować koreańskiego dyktatora, oraz siłami onz które maja uspokoić konflikt w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ameryce Południowej - koniecznie powinna być jakaś kopalnia z południa, Jukatan i odbicie statku z zakładnikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CoD: Black Ops będzie sukcesem to akcja będzie się toczyć w czasie zimnej wojny, ale chciałbym, żeby akcja kolejnego MoH toczyła się na całym świecie, gdzie bylibyśmy wzywani do przeróżnych misji. Fajnie bowiem by było w jednej grze zwiedzić pół świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wietnamie albo w Zatoce Perskiej.
BTW: Jestem ciekaw ile osób specjalnie założyło nowe konto, żeby powalczyć o klucze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli medal ma iść w kierunku tajnych akcji, to może działania na arenie IRA vs. Wlk. Brytania (chociaż mało to popularny temat). Jednak przy otwartych konfliktach, to amerykanom bardzo bliskie North vs. South (Wojna secesyjna) mogło by być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że akcja następnego Medal of Honor powinna toczyć się w Somalii! W prosty sposób można by wykorzystać toczącą się tam wojnę domową jak i trudne warunki przeżycia związane z duża liczbą bojówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować