Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Podczas Wojny koreańskiej bardzo gwałtowny przebieg tego konfliktu oraz jego niesamowite bitwy dałyby genialny scenariusz dla nowej odsłony Medal of Honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoN to jest dość charakterystyczna gra, i tyle pomysłów na następną obsadę, nie chciałbym żeby szła w ślady CoDa, ale chciałbym zobaczyć akcje dziejącą się w niedalekiej przyszłości, po przewidywanej katastrofie w 2012, gdzie akcja działaby się 24 godziny przed 24 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie?....to jest dobre pytanie. Myślę, że odpowiednim miejscem byłaby tereny Niemiec albo Rosji....tam zawsze bitwy są ciekawe. Przykładem jest bitwa pod Leningradem, która trwała prawie całą II wojnę Ameryka....tam też przydałoby się trochę akcji! (Generalnie III wojna światowa na całym świecie, Amerykę też musi zaboleć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol ile komentarzy Oo To chyba rekord...No a jeśli chodzi o miejsce akcji no to wydaje mi sie ze powinny się odbywać w różnych czasach, np. od I wojny światowej przez II, wojnę w Iraku, III itd. i na kosmitach kończąc xD Nie no to ostatnie to był taki żart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na farmie u wujka bobo, który był słynnym alchemikiem. W młodości owy wujek bobo próbował zasmakować czekoladowych czereśni z zasmażką po pierogach. Skutkiem jego pragnień było zasłanie go na farmę i tam powinna rozgrywać się kolejna część Medal of Honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja Następnej Części Medal Of Honor powinna toczyć się na Kontynencie Afrykańskim (Np. RPA) i Ameryce Północnej (Oczywiście Meksyk, Stany Zjednoczone (szczególnie N.Y.C i Wschodnie Wybrzeże oraz tereny Pustynie i Górskie) i Kanada, Kuba) oraz Południowej (Argentyna, Paragwaj,Brazylia) [Oczywiście podzielić grę na 3 kampanie, żeby było Ciekawiej] ;)

Do tego odpowiedni klimat i "Jechana" ;)

Przykładowa Kampania:

Kuba z Fidelem Castro na czele chce wdrożyć Swoje Imperialistyczne Plany zagłady... ;)


PoZdRaWiAm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że serii przyda się odrobina świeżości i innowacji...Tak wiec mały skok w przyszłość, do POLSKI najechanej przez rosyjskie wojsko w celu zagrabienia złóż gazu łupkowego.Ameryka bedzie miala w tym swój interes jako ze pchają się wszędzie gdzie są pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odsłona Medal Of Honor powinna rozgrywać się w Afryce, ponieważ kontynent ten jest kontynentem konfliktów zbrojnych. Tytuł tej gry powinien mieć nazwę:

Medal Of Honor: Fight for Freedom,

Drugim pomysłem dla mnie jest aby fabuła rozgrywała się w Japonii i Chinach. Tytuł tej gry powinien mieć nazwę:

Medal Of Honor: East War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akcja nastepnej czesci powinna odbywac sie w iraku wiele wojsk roznych krajow bralo tam udzial bylo by w czym wybierac wlacznie z jednostkami grom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa część Medal of Honor powinna toczyć się w Ameryce Południowej, a dokładniej powinna przedstawiać konflikt peruwiańsko-ekwadorski z 1995 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować