Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Akcja najnowszej części powinna się toczyć w Polsce podczas II Wojny Światowej. Mieliśmy wiele dużych i znaczących bitew, prawie nie wykorzystanych w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka propozycji:

1. Kraje egzotyczne. Ameryka południowa, Brazylia - akcja toczyła by się w egzotycznych lasach, m.in tak jak w Crysisie
2. Kraje Arabskie. Izrael, Irak - gonitwa za terrorystami, ataki ze śmigłowca, wysadzanie budynków, czołgów.
3. Wschodnia Rosja - Syberia, akcja powinna toczyć się na lodowcach. Jazda skuterem śnieżnym, jakieś pościgi, burze śnieżne, na pewno dawało by to dużo frajdy graczowi.
Oto moje odpowiedzi,
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by bardzo ciekawie gdyby na przykład akcja toczyła się w Rosji.
Lub na przykład na Bałkanach i też oczywiście zimna wojna,klimat prawie że z filmu "Demony Wojny".
Na Bank bym kupił wtedy tą grę! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akcja hipotetycznej, następnej gry z serii Medal of Honor poinna toczyc sie w jakims znanym miescie - wielkiej metropoli (lub w wielu)i tuz po wybuchu III wojny swiatowej- zanane wszystkim miejsca(place skwery ulice) wielkich miast, totalna rozpieducha, gajgery trzeszcza,bron biologiczna,chemia itp ..totalny chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby akcja gry odzwierciedlała konflikt izraelsko-palestyński. IDF kontra Hamas, jako strony do wyboru przez gracza. Oczywiście to nie temat tylko na jedną grę, bo konflikt izraelsko-arabski ma długie korzenie... Myślę, że byłoby ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Afganistan
- Jemen / Czeczenia
- Panama
- sneak action w Chernobylu ;)
- w USA (ew. Meksyk / Tree Miles Island - tereny skażone / ukryte bazy itp)
- SOMALIA (pamiętacie Black Hawk Down ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinny być misje gdzieś zimą czyli np. Syberia , powinny być też misje w jakimś mieście czyli np. Nowy Jork , coś też mogło by być w dżungli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH powinien opowiadac o III Wojnie Światowej, walki toczyłyby sie w Europie, USA, Ameryce Południowej, Azji , w na kazdym kontynencie inna postacia, lecz ktore byly by jakos z soba powiazane ( np. znajomi, szkoleni w tej samej armii) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja bym postawił na Warszawę lub inne polskie miasta:) Pytanie tylko czy znów klimaty WW2 czy też może jakieś political-fiction:) Np nowa zimna wojna i prowokacja tarczą rakietową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja następnego Medal of Honor powinna toczyć się na Półwyspie Koreańskim. Tłem mógłby być hipotetyczny konflikt amerykańsko-koreański (hipotetyczny, gdyż nie odwołuję się tu do konfliktu z lat 50-tych ubiegłego wieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja Kolejnego Medal of Honor powinna rozrywać się: Na całym świecie: Nowy Jork, Moskwa, Tokio, Kuba, Bagdad, Londyn, Rio de Janeiro! Różnorodność otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować