Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Alternatywna teraźniejszość - USA jest na skraju wyczerpania ich zasobów energetycznych, wypowiada więc wojnę Dalekiemu Wschodowi, gdzie odkryto alternatywne źródło energii o niewyobrażalnej produktywności. W konflikcie bierze aktywny udział także i Polska, która jest wielkim sojusznikiem USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, bez wątpienia Polska :>
Wyobrażacie sobie tą dramatyczną fabułą zwieńczoną epickim Powstaniem Warszawskim :o?
Ciekawym pomysłem byłaby też akcja osadzona po 3 wojnie światowej, w świecie wyglądającym jak żywcem wyjęty z Fallout'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wietnam, zarówno ten widziany oczami Francuzów (I wojna indochińska - masakry, obrony baz, życie w okopach), jak i ten najbardziej nam znany w wersji USA - Vietcong. Poza tym operacja Desert Storm bądź inwazja na Irak z 2003 r. Zainteresowany byłbym również grą o partą o konflikt Koreański (lata 1950 - 1953) oraz jakimiś akcjami na Kubie (pierwszy kryzys kubański w jakiś sposób ubarwiony fabularnie i lekko przeciągnięty historycznie). Ciekawe by było bajkopisarstwo i osadzenie gry w realiach wojny USA - CHRL, w działaniach można by było używać najnowszej myśli zbrojeniowej i dostępnych prototypów giwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

europa środkowa (Polska i nasi sąsiedzi) a wszystko spowodowane odkryciem spisku przez amerykańców związanego z niedawną katastrofą lotniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część powinna toczyć się na terenie Europy po zagładzie czy to nuklearnej czy też związanej z jakąś epidemią czy nawet licznych klęskach żywiołowych. A idąc jeszcze dalej to dla mnie najlepiej w świecie opanowanym przez zombie, ale zombie znane z filmów Romera. To by było coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wcielić się w żołnierza, który walczy w Azji, najlepiej w jakimś dużym mieście np. w Hong Kongu lub w Tokio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akcja Medal of Honor powinna toczyć się w moim rodzinnym mieście Łodzi. Czemuż właśnie to miasto wybrałem ano dlatego że mamy wiele niebezpiecznych ulic. Przemierzając je człowiek czuje się jak w najlepszym filmie akcji a przeniesienie akcji w realia gry podniosłoby jeszcze bardziej efekt zagrożenia faktem, iż z każdej bramy grozi nam napaść przez przeciwnika a czasami grozi to kalectwem a nawet śmiercią. Zmierzając w stronę domu człowiek z dnia na dzień zdobywa nowe umiejętności i poziom doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akcja nowego MoH-a mogła wy być osadzona tuż przed wybuchem nowej zimnej wojny. A sama akcja mogła by toczyć się na terenach Stanów Zjednoczonych, i Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować