Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Akcja kolejnej części powinna toczyć się w zależności od tego, czy fabuła w 1 części się skończy na danym obszarze, Jeśli tak by było, to myślę, że akcja w kolejnej części powinna toczyć się, w dżungli oraz na terenie nazych bohaterów, myślę, ze świetnym pomysłem na 2 część by było stworzenie kilku misji, gdzie gramy tymi złymi... :) Możnaby było pokazać wojnę z 2 perspektyw, zachęciłoby to wielu graczy, wiadomo, żekażdy lubi być po stronie zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja mogłaby mieć miejsce w Niemczech, krajach słowiańskich, oraz na półwyspie skandynawskim. Fabuła mogłaby się ocierać o przejęcie władzy przez neonazistów w Niemczech i unię krajów słowiańskich. Następnie Wybuch wojny oraz walka o 119 pierwiastek nieuwzględniony w tablicy Mendelejewa, którego złoża znajdują się wyłącznie na terenie krajów skandynawskich. Pierwiastek oczywiście jest powiązany z fizyką kwantową i możliwością manipulacji czasem. Do konfliktu swoje pięć groszy jak zwykle dorzuca Ameryka i w tym momencie zaczyna się prawdziwa gra o wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro obecna część dzieje się w dość realnych warunkach pól bitew Afganistanu, tak kolejna mogłaby przenieść akcję w wykreowany konflikt - ale wykreowany w sposób spójny i logiczny. Akcja mogłaby się dziać w np. Iranie.
Choć mam jeszcze bardziej abstrakcyjny pomysł, gdyż jak wiadomo wojna w Iranie jest dość prawdopodobna.

Drugim pomysłem byłoby przeniesienie akcji w czasie wojny... Chin z Rosją. Czy nie byłby to świetny teatr walk? Zamiast kolejnego razu w skórze "brave american boy" wcielalibyśmy się w rosyjskiego żołnierza - co w grach tego typu nie jest dość częste. Ten konflikt dawałby twórcą ogromne możliwości! Walka lekko podupadłego mocarstwa z wielkim aspiracjami, przeciw niezwykle licznej i nowoczesnej armii chińskiej. Do tego scenarzyści mogliby wplątać udział Korei Płn., NATO... Po prostu pole konfliktu idealne! A na dodatek raczej rzadko mamy możliwość zagrać kimś innym niż dzielnym marines, tak więc rosyjski żołnierz byłyby niesamowitą (i grywalną) odskoczą od tego schematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie akcja kolejnego Medal of Honor powinna przenieść nas w realie pierwszej wojny światowej. Mało który producent wykorzystuje te czasy, a pokazanie je od bardzo dobrej strony i mocnym akcentem sprawiłoby, że mógł by to być niepowtarzalny produkt na wielką skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Afryce, w Somalii - Mogadiszu. Coś w stylu "Black Hawk Down", motywów z tego filmu nie wyeksploatowano należycie w grach nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie w Wietnamie bo to by było małpowanie, moim zdanie powinien wrócic do II wojny światowej lecz do którejś z mniejszych kampanii czy armii do oddziału ''bohaterów'' którzy sie bardzo przysłużyli, to dało by niesamowity klimat, możliwości i historię w której uczestniczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2015 roku na Grenlandii odkryto olbrzymie złoże ropy naftowej. Rosja wysyła tam kilka jednostek Specnazu, które zostają wykryte przez duńskie siły specjalne. Dochodzi do otwartej wojny pomiędzy Rosją, a Danią wspieraną przez większość sił NATO. Z zamieszania starają się skorzystać grenlandzcy separatyści, pragnący uniezależnienia się od Danii. Po kilku miesiącach, niezależnie od Paktu Północnoatlantyckiego, do walki włączają się Stany Zjednoczone, w celu "ustabilizowania sytuacji".
O taką szaloną wizję mam ja :> Cztery strony konfliktu podczas walk w ekstremalnie trudnych warunkach, na ziemi smaganej burzami śnieżnymi oraz szybko zawiązywanie i jeszcze szybciej zrywane sojusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kolejny MoH powinien się dziać w Rosji i Gruzji, a my wcielamy się w żołnierza wojsk USA. Próbując zapobiec konfliktu zbrojnego między wcześniej wymienionymi krajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kolejna część MoH powinna dotyczyć III Wojny Światowej, która toczy się pomiędzy Polską a Rosją. Akcja osadzona w Polskich lasach i miastach z fajnymi partyzanckimi akcjami. Oczywiście moglibyśmy grać jako Żołnierz NATO, żołnierz polskiej lub rosyjskiej jednostki specjalnej lub jako partyzant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować