Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Alaska - to powinien być konflikt między dwoma mocarstwami o wielkie złoża, których wydobycie dopiero niedawno okazało się możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria powinna powrócić do korzeni . Lądowanie w Normandii z odświeżoną grafiką było by cudownym przeżyciem tak jak w pierwszej części gry . Pokazało by to nowym graczom w jakie epickie gry się kiedyś grało .


Czyli moje zdanie to II wojna światowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na białym i czarnym lądzie, w powietrzu i w wodzie.

A co do krajów to może w: Serbii, Rosji (gdzieś na Tundrze/Tajdze), Izraelu, gdzieś na czarnym lądzie, Kuba, Birma, Bangladesz i inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że następna część Sagi powinna toczyć się w Korei Północnej . Chętnie dokopałbym tym cholernym żółtkom za to co teraz odpierdzielają i grożą wojną nuklearną . Szkoda, że tylko w wirtualnym świecie można by ich rozwalić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja mogłaby się toczyć w Sarajewie, w czasie wojny domowej w Bośni i Hercegowinie na początku lat ''90. Ten konflikt chyba nie był jeszcze poruszany w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie mogłoby to być coś pokroju Czeczeni, ewentualnie Bośni i Chercegowini, Grecji lub Mołdawi..
Dobre byłoby coś takiego, gdzie można byłoby grać w lasach, miastach, pustyniach lub ruinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja kolejnego Medal o Honor powinna dziać się w Polsce w okresie II Wojny Światowej. Powinna rozpoczynać się we wrześniu 1939 roku i kończyć w dniu wyzwolenia obozu w Oświęcimiu. Grasz powinien mieć możliwość zagrania zarówno Polakami jak i Sowietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że konflikt Izrael - Palestyna, jest takim, którego się jeszcze nikt nie podjął. Myślę, że walki żołnierzy z partyzantami i odwrotnie mogły by być bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak by stworzyli MoHa w którym wcielamy się w losy polaków, lub poprostu w Iraku i kierujemy współczesnymi oddziałami wojsk Polskich i Amerykańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować