Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tragiczny maj. Hity bez 200 tysięcy

39 postów w tym temacie

Dziwi mnie słaba sprzedaż Alana i tyle. Chociaż ja jeszcze nie kupiłem a kupię na pewno.
Dla mnie osobiście nie ma nic ciekawego w takim np. PoP''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

się dziwią jak to przecież sam chłam,przynajmniej dla mnie,ostatnio gram tylko bc 2 i wróciłem po paru latach do starego dobrego cs:source,na którym ciągle siedzi masa ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich sprzedaż nie przekroczyła 200 tyś kopii:o??? Nawet Alan Wake? Straszne!
Blur to jakaś kaszanka moim zdaniem, a nowy pop wygląda okropnie - morda księcia strasznie brzydka. Fuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake rzeczywiście dziwi, a przecież reklamę miał niemałą. Może to przez nieprzychylne głosy recenzentów wobec częstych elementów "strzelaniny"? Lub prowadzenie gracza przez tzw. "tunel"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:26, In_The_End napisał:

Ich sprzedaż nie przekroczyła 200 tyś kopii:o??? Nawet Alan Wake? Straszne!


W USA :) Ogólnie to Alan chyba dobił, może lekko przekroczył, pół miliona. Jak na grę robioną tyle czasu, reklamowaną i wyczekiwaną - marniutko. Jeżeli MS liczył, że się masa ludzi rzuci z powodu Alana na ich konsolę to się musieli mocno zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:02, Pile napisał:

Dziwi mnie słaba sprzedaż Alana i tyle. Chociaż ja jeszcze nie kupiłem a kupię na pewno.
Dla mnie osobiście nie ma nic ciekawego w takim np. PoP''ie.


A mnie w ogóle nie dziwi. Kwestia exlusiva na X360. Gdyby Alan został wydany tak jak to zapowiadano od początku także na PC jego sprzedaż byłaby o wiele wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Phobos: powiedz to Bungie, Halo 3 sprzedało się chyba w liczbie 10 mln egzemplarzy. Gry PC to stosunkowo niewielki rynek, w takim USA jest kilkukrotnie mniejszy niż każdej konsoli z osobna.

Problem leży gdzie indziej. To kolejny po Beyond Good & Evil dowód, że gracze nie umieją docenić gry wybitnej, z ambitną, inteligentną fabułą. Przykre.
Mam tylko nadzieję, że DLC zejdą nieźle i Microsoft zainwestuje w dwójkę... ja na pewno nowe odcinki kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że słaba sprzedaż Księcia sprawi, że Ubi ruszy tyłki i kontynuacja "pastelowego" PoP''a kompletnie nas rozwali. Sam przeszedłem TFS 2 razy i nie rozumiem, dlaczego gra sprzedaje się tak słabo, bo dla mnie jest przynajmniej na poziomie WW/T2T. Walka nie jest tak nudna jak wyglądała na filmikach, a platformowe sekwencje dalej genialne, tylko gra strasznie krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 18:15, Khasim napisał:

Mam nadzieję, że słaba sprzedaż Księcia sprawi, że Ubi ruszy tyłki i kontynuacja "pastelowego"
PoP''a kompletnie nas rozwali. Sam przeszedłem TFS 2 razy i nie rozumiem, dlaczego gra
sprzedaje się tak słabo, bo dla mnie jest przynajmniej na poziomie WW/T2T. Walka nie
jest tak nudna jak wyglądała na filmikach, a platformowe sekwencje dalej genialne, tylko
gra strasznie krótka.

ta, ale dalej jest to na siłę wciśnięty potworek, bo film wychodził. Choćby o dahace ani słowa, mimo, ze to z powodu klepsydry z jedynki prince był ciągle prześladowany. No ale widac przez 7 lat demon miał ciekawsze rzeczy do roboty zanim sobie o księciu przypomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia i Blur to nic dziwnego że mają taki wynik. Są po prostu słabe. Ale że Wake to spotkało? Cóż mimo że daleko mu do Heavy Rain (jeśli chodzi o atmosferę) to trzyma bardzo wysoki poziom. Jedna z lepszych gier w jakie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 18:04, Fristron napisał:

Problem leży gdzie indziej. To kolejny po Beyond Good & Evil dowód, że gracze nie umieją
docenić gry wybitnej, z ambitną, inteligentną fabułą. Przykre.


BG&E nie miało reklamy właściwie. Alan miał. Więc raczej nie w niedocenianiu leży problem... Przykre to jest to, że gdyby Alan był exem na PC i tak się sprzedał to już by tu fruwały posty o piractwie i nieopłacalności exów na pieca :)

Gdyby Alan wyszedł też na PC to może rekordów by nie bił, ale milion zapewne by przekroczył. A tak zostaje robić dobrą minę do złej gry ;]

Co do niewielkiego rynku PC: powiedz to Blizzardowi :P No i przypomnę, że takie Dragon Age na PC bez liczenia dystrybucji cyfrowej zeszło LEPIEJ niż wersja na PS3. A przecież konsola Sony jest wolna od piratów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może te wyniki skłonią Ubi do kontynuacji Prince of Persi z 2008 roku? Sprzedał się o wiele lepiej. Ludzie tak na niego narzekali, ale ten baśniowy klimat potrafił wciągnąć i dla mnie zwykłą niekompetencją jest nie kontynuowanie gry, która miała otwarte zakończenie i która od razu powiadamiała o sequelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitem ogłosili te gry producenci i osoby co przyglądały się produkcji , a nie gracze którzy muszą zapłacić nie małe pieniądze dla paru godzin zabawy . to lepiej chyba nad morze jechać na 2 tygodnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować