Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bobby Kotic nie jest fanem platformy Xbox Live

62 postów w tym temacie

Nie!? Szok, zdziwienie, zawał, niedowierzanie, przecieranie oczu, zawał, a teraz pobudka. Jakoś bardzo mnie ten gość nie zdziwił, niektórym odwala od podcierania się kasą i spania na niej, to przez tą całą farbę, jest na pewno szkodliwa. Czyżby abonament z WoW''a mu już nie wystarczał na śniadanie? Kiedyś zastanawiałem się co zrobiłbym z kasą, gdybym miał 20 mln i wyszło, że nawet gdybym kupił wszystko co bym od życia chciał to zostałoby mi jakieś 6 mln, dlatego na prawdę ciekawi mnie na co on wydaje tyle pieniędzy, że jeszcze mu brakuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jego miejscu zrobił bym to samo.
W ogóle dochodzę do wniosku że gdybym był nim poprowadziły bym Acti w dokładnie tę samą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak mi go szkoda! Może niech wypuści kolejne mapy, ale tym razem za 120 zł, to przynajmniej "coś" zarobi, a ludzie (raczej motłoch) i tak kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem,zaraz pewnie zleci się reszta bydła."On to rubi ino dlo pieniundzy!"
Chyba wszyscy polaczkowie-buraczkowie mają tendencje do nie-lubienia Koticka.Drugi Howard Webb normalnie.Kidy robicie zrzutkę na płatnego zabójcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz proszę za co my go mamy lubić? Za zdzieranie z ludzi i kasy i otwarte przyznawanie się do tego? Za sprzedawanie praktycznie tej samej gry po raz drugi? Może Ty lubisz jak Cię robią w konia, ale np ja i wielu innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej frajerzy, bo inaczej nie można nazwać ludzi, którzy kupili 5 mapek za 15 euro. A i odpieram zarzuty, że jak ktoś ma kasy jak lodu to kupuje co popadnie... Nie, to jest czyste frajerstwo bo dla porównania ja dzisiaj na steamie kupiłem (korzystając z promocji) L4D2 za 7.5euro co mnie wyniosło na paypalu 32.64zł (po dzisiejszym kursie). I chyba będę miał dlc za darmo. Dziwne, nie? Jestem ciekaw jakim cudem to zrobili?

Spoiler

(sarkazm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 23:09, golic napisał:

Spłoń rudy cwelu!



No widzę że poziom na gram.pl zaczyna spadać.... Proszę administracje o interwencje w takich sprawach, bo zacznie się z tego robić serwis pokroju wp.pl
Co do samych posunięć firmy, Activ chcę się nachapać jak najwięcej i jak najszybciej. Z jednej strony się nie dziwie bo to przecież koncern który musi zarabiać, ale co za dużo to nie zdrowo. I zaczyna spadać renoma samej firmy i na dodatek rozpad się z powodu pazerności góry (studio IW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że on nie zdziera z nikogo kasy tylko daje możliwość obdarcia się z kasy.
Jakby wprowadził nagle abonament za MW2,ale to...tylko 4 mapki których nikt nie musi kupować,ale i tak pretekst do "nienawidzę Koticka gupiego rudego cwela" i "wszystko ino dla kasy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wcale nie zdziwił gdyby taki abonament został wprowadzony. Poza tym wiesz, ja nie mam nic do tego że ktoś chce zarobić na własnym produkcie, pytanie tylko w jaki sposób. Co do określania Koticka w ten sposób - zgadzam się że to nieodpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 23:15, SarenkaB napisał:

Chyba wszyscy polaczkowie-buraczkowie mają tendencje do nie-lubienia Koticka.Drugi Howard
Webb normalnie.Kidy robicie zrzutkę na płatnego zabójcę?

Jak sie nie wysciubia nosa poza polskie serwisy to pozniej sie mowi, ze tylko w Polsce nie lubia Koticka albo Biebera.
BTW - http://www.sjp.pl/co/polaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firma chciałaby poprawić jakość rozgrywki dla tych milionów grających online jednak ma związane ręce.
=
firma chciała by zgarnąć jeszcze więcej kasy, ale bastion M$ z elitarnymi oddziałami prawników, dobrze się zabezpieczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czepadnij Zuo Wcielone". A tak na poważnie to mam już po dziurki w nosie tego Koticka i niedobrze mi się robi na widok jego mordy z tym wiecznym bananem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować