Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto dostanie białe PlayStation 3?

61 postów w tym temacie

Teraz mówię, że mi się podoba, bo jest ładna, taka estetyczna. Ale jak sobie ją wyobrażę wśród czarnego sprzętu, zbyt ładnie prezentować się nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to trochę dziwne że nie ma kilku podstawowych kolorów do wyboru tylko jeden ale cóż... białe ps3 slim też ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. : ) Mimo wszystko jednak nie postawił bym jej na swoim biurku. Na zdjęciach prezentuje się fajnie, ale praktycznie ten biały do niczego nie pasuje. Nic nie zastąpi mojej klasycznej wersji PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego skoro M.J się nie wybielił, a chorował na bielactwo.

W moim odczuciu lepiej wygląda czarna wersja, ale biała w Polsce na pewno będzie rozchwytywana ze względu na swoją unikalność (jak niegdyś białe PSP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 10:29, Grinczar napisał:

Ciekawe dlaczego skoro M.J się nie wybielił, a chorował na bielactwo.


PS3 też się nie wybiela, bo niby jak skoro jest martwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupiłem xboxa 360 premium tylko dlatego ze byl biały ;D

nie no zartuje oczywiscie, ale zarowno jak xbox tak i sp3 w białym kolorze podoba mi sie bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 10:45, Gniewny1j napisał:

Bardziej mi się podoba czarna. Bo i tak biała konsola zrobi się w końcu żółta :P


Żółcieją, gdy używają taniego plastiku. Sony nie użyłoby chyba takiego surowca. Sam jestem ciekaw czy są jacyś posiadacze białych PS2 których konsole żółkły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z Saturnem, normalnie był czarny, a tylko w Japonii można było kupić białą wersję. Japończycy mają zawsze lepiej, zarówno ze sprzętem elektronicznym jak i z motoryzacją (tego im najbardziej zazdroszczę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem biała wersja wygląda o wiele lepiej. W dodatku uniknie się śladów paluchów, biorąc pod uwagę rodzaj materiału. Pad też niezły. Aczkolwiek najlepsza byłaby wersja srebrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 11:54, Virus32 napisał:

I tak najlepszy jest i będzie PSX!!! :D


I tak najlepszy będzie DreamCast :P

A co do PS3 to biała wygląda kiepsko. Czarna ma taki charakter a biała jest nijaka. To samo z X360 :)
Ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować