Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto dostanie białe PlayStation 3?

61 postów w tym temacie

Hehe. "Elitarny" xbox jest czarny jak przeciętne PS3, a teraz "Elitarny" plejak będzie biały jak przeciętny xbox. ;D Czarnuszek przy TV, to miłoby było mieć białogłową. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużym plusem białego PS3 jest to, że nie widać odcisków palców, ani kurzu. Mi natomiast -pośród mojego czarnego sprzętu- nowa czarnulka nie pasowałaby ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sony konsekwentnie realizuje politykę Forda, według, której możesz kupić PlayStation 3 w dowolnym kolorze, byle był to kolor czarny." - the fuck ? Dowolny kolor, pod warunkiem, że jest to kolor czarny. Czy komuś brakuje klepki odpowiedzialnej za składanie zdań ? Zaczyna to przypominać maturę z lat 80tych... "Kto jest Twoim ulubionym bohaterem i dlaczego akurat Józef Stalin ?"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 14:36, 4ny4 napisał:

"Sony konsekwentnie realizuje politykę Forda, według, której możesz kupić PlayStation
3 w dowolnym kolorze, byle był to kolor czarny." - the ?


+10 do nierozumienia żartów dla tego pana. ten tekst to przerobiony cytat z Henry''ego Forda.


biały plejacz wygląda BARDZO ładnie, ale chyba jednak wolałbym czarną wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 14:39, Daelor napisał:

+10 do nierozumienia żartów dla tego pana. ten tekst to przerobiony cytat z Henry''ego
Forda.


Aż sobie muszę "obczaić" ów cytat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie to i w dodatku strasznie słabo wygląda. Na czarnym może i lepiej kurz widać, ale wystarczy raz w tyofdniu szmatką machnąc i jest ok, za to biały z czasem nabiera takiego brudnego koloru, ze błeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole czarny kolor, z dwóch powodów.
1. Wole czarny bo mnie nie rozprasza podczas grania.
2. Ja jakaś plama pojawi się na białym to widać to, a jak na czarnym to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PlayStation powinno być czarne i już.
Ale znając życie, prędzej czy później można się spodziewać wysypu różnych kolorów, bo to poprawia sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dadzą to w Europie, to kupię. Ale nie napalam się - białe PS3 jest w Japonii już od trzech lat bodaj, a w Europie go nie ma. To poniekąd tłumaczy, dlaczego jeszcze nie stoi na półce. Ale to wybór Sony, czy chcą mi sztukę sprzedać, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wiele brzydszy, niż pierwowzór PS3 :/. Gdybym w końcu miał się zdecydować na kupno tej konsoli, to na pewno bym nie wziął tego koloru, no chyba, że po bardzo korzystnej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować