Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs "Obrazy z życia graczy" - zrób zdjęcie i wygraj aparat marki Canon!

170 postów w tym temacie

Witam,
Sorry ale moje zdjęcie miało wielkość 703:1004, a jak ktoś się orientuje w fotografii to pion czy poziom nie ma znaczenia. 800:600 to ta sama rozdzielczość co 600:800 tylko, że w pionie:/ Nie można dodawać pionowych zdjęć? bezsens...w takim razie obrócę je w bok i dodam w poziomie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak tak wam zależy to dodam w większej rozdzielczości i już...choć moim zdaniem 4:3 to to samo co 3:4

Ponadto chciałbym zauważyć, że zostały w galerii zdjęcia które w ogóle nie mają rozdzielczości 800:600 czy nawet 600:800, a nie są usunięte; dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 13:39, marcepan1983 napisał:

Ponadto chciałbym zauważyć, że zostały w galerii zdjęcia które w ogóle nie mają rozdzielczości
800:600 czy nawet 600:800, a nie są usunięte; dlaczego?


Na bieżąco segregujemy zdjęcia i może się zdarzyć, że zostanie takie zaakceptowane mimo niespełnienia warunków - gdy zauważymy nieprawidłowość, zostaje zdjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:21, Ostrowiak napisał:

Zrób zdjęcie, a potem wygraj aparat?

Logiczneee



Oj tam...chodzi o dobrą zabawę:) a poza tym jak jest fajny aparat do wygrania, to z chęcią się zamieni go na swój wysłużony sprzęt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:21, Ostrowiak napisał:

Logiczneee


tak samo logiczne jak wysylanie zgloszen w konkursach internetowych by wygrac laptop czy komputer... nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba nie rozumieją tematu konkursu:/ konkurs jest o szeroko znaczącej tematyce "ja gram", tak jak mówi regulamin: "zdjęcia, mające przedstawić w jak najlepszy i najciekawszy sposób życie związane z grami komputerowymi lub konsolowymi". A niektórzy dodają zdjęcie samej konsoli czy pada:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:50, dreamer94 napisał:

Czy wszystkie trzy zdjęcia można dawać w różnych terminach czy trzeba na raz ?



możesz dodać 1 zdjęcie, nie musisz 3. możesz dodać też 2 a możesz 3. możesz wybrać jedną kategorie i do niej dać 1 zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:17, Laid_back napisał:

> Ponadto chciałbym zauważyć, że zostały w galerii zdjęcia które w ogóle nie mają
rozdzielczości
> 800:600 czy nawet 600:800, a nie są usunięte; dlaczego?

Na bieżąco segregujemy zdjęcia i może się zdarzyć, że zostanie takie zaakceptowane mimo
niespełnienia warunków - gdy zauważymy nieprawidłowość, zostaje zdjęte


A czy w kategorii Open może być naprzykład zdjęcie czegos? np drzewa ? lasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2010 o 15:04, Jacobek92 napisał:


A czy w kategorii Open może być naprzykład zdjęcie czegos? np drzewa ? lasu ?



Czy Ty się dobrze czujesz? To jest konkurs o tematyce "świat gracza" "zdjęcia, mające przedstawić w jak najlepszy i najciekawszy sposób życie związane z grami komputerowymi lub konsolowymi". To nie ma znaczenia jaka kategoria.
Sorry ale Twoje zdjęcie pada na trawie też nie ma nic wspólnego ze z twoim życiem i graniem. Ale to już będzie oceniać jury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy proporcjach 2:3 600x900 w pionie już się wielu osobom nie zmieści na ekranie, a trochę trudno oceniać po kawałku.

Czy selektywny blur jest zgodny z regulaminem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:43, gold_gun napisał:

Niektórzy chyba nie rozumieją tematu konkursu:/ konkurs jest o szeroko znaczącej tematyce
"ja gram", tak jak mówi regulamin: "zdjęcia, mające przedstawić w jak najlepszy i najciekawszy
sposób życie związane z grami komputerowymi lub konsolowymi". A niektórzy dodają zdjęcie
samej konsoli czy pada:|



Zgadzam się z przedmówcą. Co wspólnego z emocjami, z życiem gracza maja fotki samych padów czy komputera albo gry na trawie i z samym graczem, którego nie ma na zdjęciu?
Sorry ale łatwiej jest zrobić zdjęcie samej konsoli czy gry umieszczonej w jakimś ciekawym miejscu i uchwycenie tego w kadrze z dobrej perspektywy, niż przenieś emocje gracza i pokazać jego życie na fotografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:59, NintendoPassion napisał:

Jestem naprawdę zaskoczony brakiem weny twórczej :/


U siebie, czy u innych? :)
Ja jeszcze nie dodałem, może dzisiaj zrobię.

ps. można przesyłać zdjęcia na raty w różne dni, czy wszystkie naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 15:49, Budo napisał:

> Jestem naprawdę zaskoczony brakiem weny twórczej :/

U siebie, czy u innych? :)


Wiesz dobrze, że jestem mistrzem w tej dziedzinie.

Dnia 10.07.2010 o 15:49, Budo napisał:

Ja jeszcze nie dodałem, może dzisiaj zrobię.


Z roślinką, czy bez?

Dnia 10.07.2010 o 15:49, Budo napisał:

ps. można przesyłać zdjęcia na raty w różne dni, czy wszystkie naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować