Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 2 z trybem multi? PSM3 chce ujawnić pewną tajemnicę

11 postów w tym temacie

O na miłość Boską... Jeśli to będzie multi, to trzeba będzie chwycić pochodnie (również plazmowe) i udać się pod siedzibę Visceralu, bo o ile wiele rzeczy mogę tolerować, to koło zepsucia TAKIEJ gry przez multi obojętnie nie przejdę. W tyłkach się poprzewracało, jeszcze proponuję wrzucić multi do Cooking Mama, co by można było obrazić czyjąś matkę, bo nie wyszły mu pierogi -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 12:07, Fenrir_CFX napisał:

koło zepsucia TAKIEJ gry przez multi obojętnie nie przejdę.


A czemu od razu twierdzisz, że dodanie multi popsuje grę?
Ja w multi nie gram ale nie uważam, że dodanie takiego trybu nawet do gry tak ''typowo'' singlowej jaką jest DS ją popsuje. Tryb może nie być specjalnie potrzebnym ale nie sądzę żeby aż tak zaprzątną uwagę producentów żeby zapomnieli o doszlifowaniu singla a przez to ''popsuli'' grę.
Poczekaj na premierę i dopiero krzycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Póki co jeszcze nie krzyczę, wierz mi :P
Ja po prostu nie lubię multi. Jest zdecydowanie za mało gier stricte singlowych, które można zaliczyć w 100% siedząc sobie na fotelu i nie martwiąc się, że jeśli na chwilę odejdziesz od konsoli za potrzebą, jakiś troll najpierw zabije Twoją postać, a następnie ją zgwałci. Mam dość traumatycznych przeżyć z mugshotami z Burnouta Paradise, kiedy na ekranie pojawiały się czyjeś genitalia. Dead Space był dla mnie małym rajem, bo mogłem uwolnić moją wewnętrzną "Trophywhore" i nabić sobie platynę bez narażania się na kontakt z obcą cywilizacją (czytaj: jankesi), która niestety nie jest wyżej na drabinie ewolucyjnej. Po prostu chcę grę singlową, w której multi nie będzie wepchnięte żeby zwiększyć sprzedaż i popularność. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS2 jest przede wszystkim genialny dzięki fabule w jeśli nawet będzie to multi i nie będzie dobre to nikt nie musi w nie grać. A Co-op byłby ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 12:35, Fenrir_CFX napisał:

Ja po prostu nie lubię multi.


Ja też. Ale to, że gra taką opcję posiada wcale nie zmusza mnie to korzystania z niej :)
A z drugiej strony, jeśli tryb multi ma spowodować, że gra się lepiej sprzeda, co przełoży się na zyski producenta, co zaowocuj jego większą chęcią do zrobienia lepszej, większej, kolejnej części to czemu nie.
Dopóki gra nie jest multi-only i pozwala na posiedzenie i postrzelanie chwilę w samotności dopóty tryb multi w niej zawarty mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować