Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery nowe gameplaye z F.3.A.R.

27 postów w tym temacie

Hmmm... Druga, jak i trzecia część to już nie to samo, co pierwsza część i dodatki, to zupełnie inne gry, które łączy postać - Alma. Jednak grało mi się bardzo dobrze zarówno w pierwszą, jak i drugą część F.E.A.R. chociaż, jak już wspomniałem "dwójka" to gra mało przypominająca pierwowzór. Na trójkę czekam z niecierpliwością, po tych gameplays widać, że gra będzie świetna. Ciekawe, czy postać, którą kieruje gracz na tych video to Alma. Bardzo podoba mi się pomysł z telekinezą i "wchodzeniem" w przeciwnika :D zapowiada się całkiem przyzwwoita gra, oby na końcu nie było zakończenia charakterystycznego dla F.E.A.R. i F.E.A.R. 2, gdzie na koniec możnabyło dodać napis: "Ciąg Dalszy Nastąpi..." nie lubię tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rozrywkowo :p. Co z tego, że to nie ten sam F.E.A.R., twórcy widać mieli ochotę na jakiś solidny powiew świeżości, a zmiany nie zawsze są czymś złym. Ja wyczekuje z zaciekawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło... już widzę jak ta gra będzie najstraszniejszą na świecie! Jestem pewien, że twórcom uda się zrobić to, o czym jakiś czas temu mówili. Na pewno z trybem kooperacji i setkami przeciwników będzie to możliwe! A, no i nie zapominajmy, że główny bohater (znaczy jeden z dwóch głównych bohaterów) włada mroczną magią, więc będzie podwójnie strasznie! Już nie mogę się doczekać.

A tak na poważnie, to twórcy powinni zmienić nazwę gry z F.3.A.R. na Quake 5. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do mnie nie przemawia ten FEAR, czegoś w nim brakuje. Dużo bardziej mi się podobał motyw , grupy komandosów którzy sobie radzą po wybuchu bomby. A to tutaj to nie bardzo wiadomo o co chodzi, tajemnicza postać którą kieruje gracz, nie wygląda za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, ale z oryginalnym FEARem ma to tyle wspólnego co moja zmarła babcia z silnikiem Lamborghini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tych momentów gdzie idziemy i strzelamy nie będzie za dużo, bo na razie na filmikach nic więcej nie pokazują... Mimo wszystko i tak muszę mieć nowego Fear-a w swoim posiadaniu, bo to jedna z moich ulubionych serii.

@Gniewny1j
Skoro nie wiesz kim jest owa tajemnicza postać, to nie dziwne, że Ci się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR 3 będzie dziwny, pierwsza część to był taki Survival Horror z ciekawymi momentami grozy i genialnymi strzelaninami, (i z tym zazwyczaj kojarzona a przede wszystkim z małą Almą ^^) kolejne dodatki były jako tako dobre, dwójka co prawda już nie straszna ale trzymała w napięciu. A tutaj ? Bedziemy Biegać Jakimś przekoksem (sądząc po rękawie to Paxton) który sam jest największym zagrożeniem? Kogo niby mamy się bać co teraz ma ten tytuł gry do samej gry. No nic czekamy na dalsze relacje z gry i może zobaczymy jakieś momenty Grozy ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bogowie!!! W dwójkę nie grałem więc nie mam pojęcia jak wygląda, ale jeśli jest podobna do tego co widzę na tych filmikach to nie widzę sensu żeby ją zaczynać...przy jedynce bałem się chodzić po domu bo myślałem że nagle zobaczę dziewczynkę rodem z The Ring, a tutaj? Od puszczania fajerbali i używania mocy to ja mam Star Warsy albo Gothica. FEARA włączałem po to, żeby zes..., coś zrobić ze strachu a nie masowo wybijać przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zmarnowali potencjał marki. Jedynka była super i myślałem że kolejne pójdą bardziej w stronę horroru niż rozróby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę? Zmarnowali potencjał marki? Jedynka była nudna jak flaki z olejem. Straszenie polegało tylko na elemencie zaskoczenia, zero finezyjnego budowania klimatu (no może poza początkami). Wszystkie poziomy wyglądały bliźniaczo podobnie, jedno co ratowało tę grę to ciekawe potyczki z przeciwnikami, które jednak po czasie również stawały się powtarzalne. Widać twórcy wreszcie uświadomili sobie co jest najsilniejszą stroną serii i starają się jeszcze bardziej ten element urozmaicić, chwała im za to. Gameplaye wyglądają bardzo rozrywkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej teraz nie ma filmików z (pseudo)aktorami które po prostu mnie dobijały.teraz mamy pokazaną sam gameplay który zupełnie nie pasuje do marki f.e.a.r. którą do tej pory znałem. zmarnowali potencjał tej serii gier i póki co to chyba podziękuję za trzecią odsłonę f.e.a.r.''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogliby zrobić czego takiego jak F.E.A.R. 1 z lepszą grafiką i inną fabuła ? Tamta gra wymiatała.Niestety od 2 części zaczęło się wszystko rypać gra straciła klimat i w ogóle nie była najlepsza ale 3 to już jest niestety totalna padaka to coś w ogóle nie przypomina FEAR.Nasuwa się tylko jedno zdanie - Monolith po co oddałeś markę w ręce Day 1 Studios ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować