Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows Vista dopiero w styczniu...

69 postów w tym temacie

ja akurat malo sie przejmuje opoznieniem cisty. Nie zamierzalem, nie zamierzam i pewnie nie bede zamierzal kupywac tegoz wytworu z Redmond...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA narazie chwale sobie xp, który jest lepszy od pozostałych wersji produktu (oprócz Windozy Millenium, która też jest dobra). Problem polega na tym, że gdy juz się ukaże Vista to szybsze kompy będą już standardem podobnie jak sam system. Wnisek z tego taki, że każdy z nas po jakimś czasie przeskoczy z xp na Viste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pracujący nad nową wersją systemu Windows programiści potrzebują dodatkowego czasu
Jeśłi to toci na zdjęciu to im się niedziwie<joke;P>
I tak napoczątku będzie ta cała vista droga i będzie wymagała drogich sprzętów, więc w 2009 roku może normalni PCtowcy zaczną ją używać, ale to i tak niebędzie zbyt prędko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niz duze wymagania systemu(ktore na highend kompy sa male a do stycznia to bardzo male) odstarsza przynajmniej mnie fakt, ze prawa do uzytkowania sa przypisane plycie glownej. Wydac tysiaka na system po to by w razie awari czy po prostu zwyklego upgread''u znowu wydawac tysiaka? Oszaleli chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re Big Moon w kwietniu zeszłego roku. Wersji pl chyba niema, dodatkowo trzeba 64 bitowego antywirusa (za głeboko ingeruje w system żęby 32 bitowa wersja na 64 bitowym osie ruszyła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować