Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Grand Theft Auto 5 i Guitar Hero: Air Guitar na Gamescom

37 postów w tym temacie

Jak dla mnie to fake. Po co na liście prezentowanych gier cena produktu? Poza tym "Bungie project" zapisane z błędami. Fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena Kinect to dla mnie fake, bo jest taka jakby kapkę inną czcionką i może trochę mniejszą, nie wiem coś tutaj bardzo nie pasuje. A GTA 5 cóż nic mi tu nie podpadło prócz tego, że to jest mało możliwe (mimo tego, że ciągle takie plotki się pojawiają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a przy tym GTA5 jest w nawiasie "ex." czyżby znowu Micro$oft się bawił w exclusive''y ? ;/ Nawet jeśli to fake to i tak ten scenariusz na 90 % się stanie według mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie wydaje mi się, żeby to była prawda. Kto zamieszcza cenę na takiej liście ? GTA V ? W to bym jeszcze uwierzył , ale na pewno nie w to ,że będzie to exclusive (nawet czasowy). Dodatki - rozumiem , ale nie sądzę , żeby R* poszło na taki układ - chyba ,że to jakaś kolosalna suma. Poza tym GTA V raczej byłoby zaprezentowane na E3. Według mnie fake. Ale cóż , czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłby niezły szok jakby zapowiedzieli piąta odsłonę GTA : ). Mam nadzieję, że jednak ta zapowiedziana zostanie jeszcze na PS3 i PC. Zasadniczo to nie wierzę w takie listy, czas wszystko pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie fake... o ile dobrze pamiętam to R* kiedyś w jakimś wywiadzie mówiło, że podstawka nigdy nie będzie exem dla którejkolwiek konsoli... jednak może to być i prawda, jak wiadomo M$ dysponuje pokaźną sumą... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To "ex" po GTA V to raczej expected. Szczerze mówiąc to wątpię, żeby ta lista była prawdziwa. Chociażby z tego względu, że za Kinectem umieszczona jest jego cena, co IMO jest posunięciem zupełnie niezrozumiałym, cenę zazwyczaj podaje się podczas prezentacji... Szczerze wątpię, że na imprezie znacznie mniejszej od E3 Microsoft zdecydował się na pokaz tak znanych i wyczekiwanych tytułów(w szczególności chodzi tutaj o ew. GTA V). Dla mnie niemal stuprocentowy fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest możliwe.......Microsoft wysypał kasę po niezbyt udanym sukcesie Alana Wake i innych Ex''ów dla X360(słaba sprzedaż i oceny). Więc wyłożyli wszystko na jedną kartę ;D.Możliwe też jest że microsoft podał cenę Kinecta wcześniej Aby zobaczyć reakcje analityków i Graczy czy jest to dobra cena czy nie. I po wysłuchaniu opini zmniejszyli cenę.A ten Bungie Project to pewnie ta nowa gra wydawana przez Activision a Prezentacja będzie na konfie MS.No i wreszcie zobaczymy tego Exa od Cryteka ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co gram.pl? Powinniście zrobić zestawienie wszystkich plot, ktore pojawiaja sie rocznie na tych waszych zas...ch portalach przed kazda wieksza impreza. Ile to bylo sapania o Episode 3, o GTA5 na targach E3, o pokazanie megatytulow na E3, ktore zmiotą konkurencje. I co? Jajco!

Ośmieszacie się takimi newsami, jakiś hamburgerski tłuk zrobił zdjęcie swoją komórką, wydrukował na swojej drukarce a juz wszystkie portale huczą! GTA5 ex. na X360! Nowa gra od IW na X360! Wuaaaaaaaaa!!! Zesram sie tu zaraz no bez kitu M$ pozamiata tak samo jak pozamiatał na E3!!!

Wakacje to pora na imprezki, zabawe oraz dobre wyjscia ze znajomymi, a nie na robienie z gram.pl plotusniczego portalu (jestem w pracy)...

Dobrze, ze te ceny gier macie calkiem atrakcyjne. Bo gdyby nie to... :) Zartuje i tak was kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA5 na wyłączność ? Taaaa ;). Nie mogę się doczekać, aż zobaczę strzelaninę na Kinect. Gameplay, nie słodkie nagranie z aktorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno Gwiazdy Rocka mówiły, że nie lubią robić tytułów na wyłączność, że chcą dać produkt jak najszerszemu gronu odbiorców. Ta lista temu zaprzecza. Jak będzie? Czekam na Gamescom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby część z tej listy okazała się prawdą byłoby super :).
ps.Codename Kingdoms wychodzi w przyszłym roku, więc chciałbym by cokolwiek pokazali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy najbardziej żeby GTA 5 wyszło odrazu razem z konsolową wersją a nie jak trzeba było czekać jak na gta4 i pewnie też tak samo będzie z red deat redapmtion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować