Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2011 o 16:39, Even93 napisał:

Jaka jest w koncu cena DA2 na PS3? W reklamie 129zł, a po kliknięciu 199zł.


129 zł to na PC a 199 zł to na PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 16:46, Karpik777 napisał:

> Ooo Severan elo :D Ja bym chciał Alistera, najlepszy on był :D A ciekawe jak flemeth

> będzie wyglądać.
Tak http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20101222104616/dragonage/images/9/90/Flemmy3.jpg


Z jakiej paki taka młoda, w DA:O stara torba z niej była .. czyżby przejęła sobie kogoś ciało ? ; O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 17:45, Casprov napisał:

Z jakiej paki taka młoda, w DA:O stara torba z niej była .. czyżby przejęła sobie kogoś ciało ? ; O

Nie za dobrze to wróży Morrigan bo z tego co wiemy Flemeth odzyskiwała młodość kosztem życia swoich córek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 18:14, Karharot napisał:

> Z jakiej paki taka młoda, w DA:O stara torba z niej była .. czyżby przejęła sobie
kogoś ciało ? ; O
Nie za dobrze to wróży Morrigan bo z tego co wiemy Flemeth odzyskiwała młodość kosztem
życia swoich córek...

tu masz racje albo zmieniła swój wygląd przeceiż jest zmiennokształtna więc może to tylko tymczasowy zabieg :) albo będzie to zależało od naszych decyzji w DA I ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, jak to jest, jak zamówiłem DA: II na PC z tymi dodatkami to jak będę mógł je wykorzystać?? To jest chyba na stronie Bioware, ale jak ile razu będę mógł to pobrac??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtorek 11:30, http://dragonage.bioware.com/da2/demo/
Dragon Age players, this is your call to arms! We need one million players of the Dragon Age 2 demo and we want you to rally the troops to reach this monumental goal. Tell your friends, tell your family, talk about it on Facebook, Twitter, talk about it at school and at work. We want One Million downloads of the Dragon Age 2 demo and we need you to rally the troops to reach this goal. If we reach One Million downloads, we will reward players with 2 new in-game items the Lothering’s Lament and Far Cliffs of Kirkwall tomes. And don’t forget, anyone who completes the demo will get the in-game item Hayden’s Razor. All 3 items will be available on all platforms for Dragon Age 2. We need you to rally your troops and heed this call to arms! For more details on the Call To Arms, go HERE http://dragonage.bioware.com/da2/demo/


Krótko 22 lutego premiera dema DA2, jeśli stuknie milion pobrań dostaniemy 2 dodatkowe książki do gry Dragon Age 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 20:20, Deturis napisał:

Krótko 22 lutego premiera dema DA2, jeśli stuknie milion pobrań dostaniemy 2 dodatkowe
książki do gry Dragon Age 2.


Myślę, że ten 1 mln to bez najmniejszego problemu ludziki nabiją. Z resztą sam będę jednym z pobierających :)
Pytanie tylko czy serwery wytrzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2011 o 20:20, Deturis napisał:

Krótko 22 lutego premiera dema DA2, jeśli stuknie milion pobrań dostaniemy 2 dodatkowe
książki do gry Dragon Age 2.


Na pewno nam się uda, w sumie to tylko milion. A każdy dobrze wie, ile ludzi na demo czeka. Także myślę że jest to obietnica raczej łatwa do spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 15:53, karolekx23x napisał:

Milion to spokojnie, dobrze ze wymagania nie były większe.


Na temat grafiki, to ja nie mam zamiaru się więcej wypowiadać .. Mam nadzieję że w dwójce chociaż klimat mnie przytrzyma dłużej przy tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwsze filmiki i screeny niezbyt mi sie podobaly - tak demo przekonalo mnie do gry w 100%. Jest krwawo, efektownie i sympatycznie :)

Izabela <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ściągacie demo? Ja chciałem z oficjalnej strony, ale wyskakuje błąd. Macie jakiś pewny serwis z dobrymi transferami? Bo 2GB to nie mało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować