Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy moja postać z części pierwszej bedzie przepisna na częśc druga za pośrednictwem konta na EA? Bo jednyke sprzedalem i na komie jej nie mam a savy byly chyba na koncie przechowywane.
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 18:21, Ecko09 napisał:

Nikt nikomu nie każe używać tych przedmiotów, w ogóle ich odblokowywać, wiec nie rozumiem o co te halo.

Część z tych przedmiotów (Pancerz Krwawego Smoka z jedynki i książki odblokowane przez to że było ponad milion ściągnięć dema) odblokowana jest automatycznie a reszta... Cóż, <z lekkim zakłopotaniem> lubię kolekcjonować rzeczy a że czas do premiery się dłuży... Trochę za dużo tego odblokowanego stuffu jest na moim koncie, w DA1 można sobie było te itemki bez problemu odznaczyć więc mam nadzieję że i tu będzie taka możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 19:29, EpicB4rt napisał:

No fajnie mieli wysłać dzisiaj ,a status nadal ten sam. Eh mogłem zamówić z ultimy to
miałbym już dzisiaj.


Nie bądź taki napaleniec ;D I tak gra będzie działać w piątek dopiero. Ale społeczeństwo, żeby jednego dnia nie poczekać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wydawcy opłacałoby się zawężać swój rynek sprzedaży. Zwłaszcza przy grze która przez kategorię wiekową już i tak nie trafi do części sieci handlowych (to w Stanach, u nas to akurat chyba nie jest problemem). Tak czy siak jeśli to jest jedyne takie dziwactwo wmontowane w grę to nie jest to aż taki wielki problem i krótko po premierze wszyscy o tym zapomnimy, mam tylko nadzieję że gra nie została pobłogosławiona jakimiś innymi wynalazkami komplikującymi życie gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm taka "koncesja" to raczej ot taka generalna, nie tylko pod tą jedną grę ofc =)
W sensie stricte jakiejś reformy prawnej dotyczącej dystrybucji gier, ale to tylko oczywiście była spekulacja. Mi tez to zabezpieczenie nie wadzi jeśli jest robione w zastępstwie dzikich DRMów.
Dodatkowo dzięki temu, że gra chodzi bez płyty w napędzie, nie będę musiał z gamescopy pobierać do niej pliku no-dvd.exe jak to robię często z innymi oryginałami single player do których nie chce mi się tasować płytami przed każdym odpaleniem gry. Lubię szanować swoje zakupy, tak, aby płyty służyły długie lata a najlepiej "dożywotnio".

P.S.
Masz może jakieś info czy na bank będzie można Signature Edition odebrać do piątku ?
Bo w temacie z pytaniem do konsula tak namieszali, że człowiek głupieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 19:44, Pietro87 napisał:

/cut/
P.S.
Masz może jakieś info czy na bank będzie można Signature Edition odebrać do piątku ?
Bo w temacie z pytaniem do konsula tak namieszali, że człowiek głupieje...

kto niby namieszał? Ja tylko podałem linka na forum w którym koleś napisał że wysłali mu gre (z gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 19:29, EpicB4rt napisał:

No fajnie mieli wysłać dzisiaj ,a status nadal ten sam. Eh mogłem zamówić z ultimy to
miałbym już dzisiaj.



"Wysyłka tego produktu nastąpi 10.03.2011 z dostawą na 11.03.2011. Gra posiada blokadę uruchomienia jej przed 11.03.2011." tak jest napisane w sklepie gram jak wejdziesz w Dragon Age II Bioware Signature Edition ! wiec poczekamy do piątku co prawda jak bym dostał w czwartek to już o północy zacząłbym katować ^^ no ale.....ehhh trudno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ty, ogółem wszyscy którzy pytali i konsule którzy cokolwiek raczyli w tej sprawie odpowiedzieć =)
Bo co jeden to ma albo inną datę wysyłki albo inną odpowiedź stąd pewien chaos =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 19:50, sashet napisał:

/cut/
"Wysyłka tego produktu nastąpi 10.03.2011 z dostawą na 11.03.2011. Gra posiada blokadę
uruchomienia jej przed 11.03.2011." tak jest napisane w sklepie gram jak wejdziesz w
Dragon Age II Bioware Signature Edition ! wiec poczekamy do piątku co prawda jak bym
dostał w czwartek to już o północy zacząłbym katować ^^ no ale.....ehhh trudno !

hej sashet. To ty byłes na gryonline.pl? ten sashet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 19:57, prymas_jaro napisał:

/cut/
hej sashet. To ty byłes na gryonline.pl? ten sashet?


Dokładnie ;DD a ty jaki nik na GOLu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 19:44, Pietro87 napisał:

Masz może jakieś info czy na bank będzie można Signature Edition odebrać do piątku ? Bo w temacie z pytaniem do konsula tak namieszali, że człowiek głupieje...

Sprawdź status swojego zamówienia może już zostało wysłane, jeśli nie to nie wiem nic więcej od od Ciebie i polecam poczekać na odpowiedź akne :)

-> prymas_jaro i sashet
Nie przyczępię się do waszego małego offtopu ale proszę was abyście chociaż ścinali cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2011 o 20:11, prymas_jaro napisał:

sadsadsads xD



Nie chcę się bawić w jakaś pseudo-moderatorke ale czemu ma służyć taki kompletnie bezsensowny spam oprócz zaśmiecania połowy strony w temacie?
Dodatkowo można by tak ciąć cytaty o.0

@edit Karharot
Waa żeś mnie uprzedził : reakcja-błyskawica =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem gre kilka tygodni temu, zostala mi wersja normalna podmieniona ze zwyklej na signature z czego sie ciesze, pisalem maila do oblugi klienta i powiedzili mi ze gra powinna zostac wyslana dzisiaj i dojsc jutro (czwartek). NIestety caly czas w "moich zamowieniach" widnieje status ze gra jeszcze nie zostala wyslana... Jezeli przyjdzie nawet w piatek to ok, w koncu mi zmienili na signature... jezeli nie to juz przesada i drwina z klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 20:21, Pietro87 napisał:

/cut/
Nie chcę się bawić w jakaś pseudo-moderatorke ale czemu ma służyć taki kompletnie bezsensowny
spam oprócz zaśmiecania połowy strony w temacie?
Dodatkowo można by tak ciąć cytaty o.0

@edit Karharot
Waa żeś mnie uprzedził : reakcja-błyskawica =)

czyli masz już w zamówieniach - że wysłane
oreintuje sie ktos kiedy bedzie akne?
sry za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 20:23, prymas_jaro napisał:

czyli masz już w zamówieniach - że wysłane
oreintuje sie ktos kiedy bedzie akne?

Godziny pracy już się skończyły więc jeśli akne tu dziś zajrzy to tylko prywatnie więc nie sposób przewidzieć czy i kiedy to zrobi.
Jeszcze co do statusu wysyłki w zamówieniach - nie orientuję się czy już wszystkie zostały wysłane czy też część zostanie wysłana dopiero jutro ale zdarza się (całkiem często) że status w Moim Koncie nie jest uaktualniony przez kilka dni (miałem już sytuacje w których gra była u mnie na biurku a gram wciąż twierdził że przesyłka jest przygotowywana do wysłania) nie kierujcie się więc całkowicie tym co tam jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować