Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Mam problem mianowicie zainstalowałem Dragon Age 2 klikam graj i wyskakuje mi
Release Date Check i gra nie chce się włączyć
wiecie co można z tym zrobić ?


Bardzo Prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak musze przyznać tej grze. Czuje się dzięki niej jak totalny idiota - wydałem 130zł na "erpega", w którym liczbe lokacji można policzyć na palcach niemal jednej ręki, liczbę nowych mobów także (reszta to kompletny recycling z częsci pierwszej) i z niezbyt dużą ilością zadań pobocznych z których większość sprawia wrażenie zapchajdziur.
Czas ukończenia to 20h (na normalu) z palcem za przeproszeniem wiadomo gdzie i do tego jeszcze bugi, bugi, bugi, bugi, bugi,bugi i mamy "najlepszego rpga dekady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w opcjach dźwięku w ustawieniach w menu głównym gry pozycji wymuś dźwięk stereo.
Zakładam, że grasz albo na słuchawkach albo na głośnikach stereo właśnie. Po odznaczeniu tej opcji gra zacznie korzystać z ustawień dźwięku z panelu sterowania windowsa.

Normalnie sama w sobie ma chyba wbudowany system 5.1 lub 7.1 + coś na kształt efektu EAX [też przy pierwszym odpaleniu zostałem uraczony podobnym efektem, a grałem własnie na słuchawkach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść weryfikację gry. Przy włączonym połączeniu z netem, postępuj zgodnie z instrukcjami.
Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto EA a następnie opcjonalnie możesz zostać poproszony o podanie cd keya gry [który masz na instrukcji], wpisz go wtedy w odpowiednie pole [bez dodawania myślników] i zatwierdź weryfikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie w momencie kiedy powinno sprawdzić datę wydania - dochodzi do 30% i mam "Release date check failed"... Nie mam pojęcia co robić, jest ktoś w stanie pomóc? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś z was spotkał się z problemem opisanym już na forum SocialBioWare i być może znalazł jakieś rozwiązanie? Na forum jest proponowanych kilka dość kłopotliwych rozwiązań, które niestety nie u wszystkich się sprawdzają. Patch w wypadku tego problemu nie przyniósł rozwiązania z tego, co widzę, aczkolwiek i tak zamierzamy go pobrać. Po prostu mam pytanie, czy ktoś już się spotkał z podobnym problemem w polskiej wersji gry i czy być może wpadł na jakieś cudowne rozwiązanie- a mianowicie problem z komunikatem pojawiąjącym się przy każdej próbie odpalenia już zainstalowanej gry:

"The application will not run on a Windows guest account or an account with insufficient privileges" tyle tylko, że w języku polskim raczy nas gra takim komunikatem i na tym koniec. Więc na ten czas kupiliśmy sobie bardzo drogie pudełko i instrukcję do gry. Za wszelką pomoc i rady będziemy bardzo wdzięczni, bo jednak żal ściska i chciałoby się pograć :).

Korzystamy z Windows 7, jeśli zaś chodzi o sprzęt, to specyfikację postaram się dorzucić później. Ale gra powinna chodzić na najwyższych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu kilku godzin w DAII muszę z przykrością przyznać, że obawy o spłycenie rozgrywki okazały się prawdą. Pierwsza odsłona nie była może hitem na jaki się zapowiadał w oczach po zapowiedziach ale był porządnym "erpegiem" który dał namiastkę genialnych Wrót Baldura. Z kolei w kontynuacji pierwsze co rzuca się w oczy to zmiana systemu walki, która teraz zamiast szczypty taktyki zmieniła się w chaotyczny slasher. Fabuły nie poznałem jeszcze w takim stopniu aby się na jej temat wypowiadać. Tak czy inaczej gra robiona w pospiechu i sprawia wrażeniu płytkiej robionej dla pieniędzy produkcji, takie jest moje zdanie. Porównując DA do DAII ta pierwsza jest mocarnym RPG do której dwójka nie ma prawa startu. Mam nadzieję, że grając dalej moje zdanie na temat tej gry ulegnie poprawie...Tak czy inaczej pozostaje czekać na Skyrim i Wiedźmina 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2011 o 12:32, Pandorrra napisał:

"The application will not run on a Windows guest account or an account with insufficient
privileges"


Czego nie rozumiesz w tym komunikacie ?
Gra nie chce odpalić na koncie windows z ograniczonymi przywilejami [konto gościa lub konto użytkownika z ograniczeniami]
Odpal ją z pozycji konta administratora komputera i sprawdź czy problem się powtórzy.

P.S.
Gra na najwyższych ustawieniach ma tak zdupczoną optymalizacje na dx11, że jak ją odpalisz szybko je zmniejszysz dla własnego komfortu =)


=================================================================


Z innej beczki - wszyscy narzekają, że skończyli grę w 20h, jeden user nawet w 18 jak pisał....
Nie wiem czy gratulować wam pomijania wszystkich dialogów czy się smiać...
Nie wyszedłem z pierwszego aktu, ba nawet nie tknąłem jeszcze zadania z

Spoiler

wyprawa na zapomniane ścieżki

a mam na liczniku równo 7.49. Dopiero teraz ruszę quest głównego wątku z
Spoiler

Aveline, nastepnie pewnie quest z wyprawą naścieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 13:36, Pietro87 napisał:

Z innej beczki - wszyscy narzekają, że skończyli grę w 20h, jeden user nawet w 18 jak
pisał....
Nie wiem czy gratulować wam pomijania wszystkich dialogów czy się smiać...
Nie wyszedłem z pierwszego aktu, ba nawet nie tknąłem jeszcze zadania z

Spoiler

wyprawa na
zapomniane ścieżki

a mam na liczniku równo 7.49.

Heh, ja nawet nie zauważyłem jeszcze żadnego głównego wątku (przed przeczytaniem Twojego spoilera nie wiedziałem że nietknięty quest

Spoiler

z Głębokimi Ścieżkami

jest takowym) a na liczniku mam już ponad 13h.
DA II ma swoje wady, w porównaniu z jedynką nawet całkiem sporo ale wyszukiwanie na siłę dodatkowych jest wobec gry niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 11:14, Pietro87 napisał:

Kilka osób ma podobny problem z tego co widzę na forum Social BioWare.
Ten Beta Patch może ci pomóc : http://social.bioware.com/forum/1/topic/300/index/6482838

Daj znać czy po zainstalowaniu go udało się przejść weryfikację.


Pomogło, dzięki. Wreszcie mogę pograć ;D
Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też przeszedłem grę dość szybko ale ciekawi mnie dlaczego ani razu nie spotkałem

Spoiler

Izabeli

którą się spotykało w demie, wie ktoś może co zrobiłem źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 16:49, Shelazar napisał:


Jak to nie spotkałeś Isabelli? Ja ją spotkałem w karczmie po wykonaniu misji dla grubego
krasnala - na samym początku.

Jak się nazywa ten krasnal ? Bo ja na prawdę skończyłem grę a jej nie było ;s
Tak samo mam pytanie czy jest szansa na zdobycie pancerza w którym jesteśmy przez kilka minut na początku gry gdy Varrik opowiada legendy o czempionie a nie prawdziwą historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2011 o 16:54, Noma napisał:

Tak samo mam pytanie czy jest szansa na zdobycie pancerza w którym jesteśmy przez kilka
minut na początku gry gdy Varrik opowiada legendy o czempionie a nie prawdziwą historię?



A bzdura nie "przeszedłem grę".
Sam pancerz masz w jednym z głównych questów, więc nie ma szans go nie zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 17:45, tosz napisał:

jak pobrać dodatki które są do pobrania ? nigdzie nie ma opcji pobierz


A czy to taki problem kliknąć na "more info" ? wtedy pewnie będzie możliwość kliknięcia na "pobierz". Ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować