Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Save z angielskiego Początku (a dokładniej Ultimate Edition) będzie działać z polską dwójką? Konkretniej na xboksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W DA2 na nightmare gra mi się świetnie. Na liczniku mam 16h a tu dalej sporo questow z 1 aktu zostało i ciągle odkrywam nowe(dobrze, że można znaczniki wyłączyć). Asasyni napsuli mi sporo krwi zanim nie rozpracowałem sobie stun-locka + międzyklasowego combo. Przypierniczysz takiemu za 2k obrażeń to już mu się odechce znikać i dźgać za 100+ hp. Szkoda, że nie ma jeszcze jakiegoś woja na tarczę wśród kompanów. Avelin (czy jakoś tak) zwana rudą szafą jest świetna, ale chciałbym trochę odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik gdyż nie mogę zainstalować gry a dokładniej wychodzi mi nieprawidłowy CD key - mam w nim dwa razy z z poziomą kreską i ani ż ani ź nie wchodzi,ciągle mam nieprawidłowy klucz ...
jaką konkretnie literkę określa z z kreską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 21:14, lis_23 napisał:

Mam problemik gdyż nie mogę zainstalować gry a dokładniej wychodzi mi nieprawidłowy CD
key - mam w nim dwa razy z z poziomą kreską i ani ż ani ź nie wchodzi,ciągle mam nieprawidłowy
klucz ...
jaką konkretnie literkę określa z z kreską?


Skontaktuj się z działem pomocy technicznej Electronic Arts, dadzą Tobie nowy klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 21:39, Isildur napisał:



Skontaktuj się z działem pomocy technicznej Electronic Arts, dadzą Tobie nowy klucz.


Poradziłem już sobie,okazało się że to nie jest ani " ż " ani " ź " tylko ... " z " ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem ,

Spoiler

otóż zadań ani widu ani słychu, a ja mam tylko 36 suwerków na koncie, jak można jakoś się jeszcze wzbogacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:25, owca95 napisał:

Witam! Mam problem ,

Spoiler

otóż zadań ani widu ani słychu, a ja mam tylko 36 suwerków na
koncie, jak można jakoś się jeszcze wzbogacić


Może wydawałeś na coś? Bo ja zrobiłem tylko kilka zadań zostało jeszcze sporo do zrobienia a miałem już 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 10 h grania. Zadań jest dużo. Przez pierwszą godzinę odczuwałem nudę, ale potem gra wciągneła. Mimo licznych uwag ta gra jest jak dla mnie bardzo dobra i ciekawa. Nie żałuję swojej BSE :>
Jak dla mnie póki co gra jest warta 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:25, owca95 napisał:

Witam! Mam problem ,

Spoiler

otóż zadań ani widu ani słychu, a ja mam tylko 36 suwerków na
koncie, jak można jakoś się jeszcze wzbogacić



Zakładam, że jesteś przed wyprawa do

Spoiler

Deep roads

? Sprawdzałeś, czy w biórku w domu nie ma jakichś zadań? O ile nie wydajesz na pierdoły kasy to po jakimś czasie w końcu powinno się uzbierać. Sprzedawając ekwipunek niestety za wiele się nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:27, Noma napisał:

> Witam! Mam problem ,

Spoiler

otóż zadań ani widu ani słychu, a ja mam tylko 36 suwerków
na
> koncie, jak można jakoś się jeszcze wzbogacić


Może wydawałeś na coś? Bo ja zrobiłem tylko kilka zadań zostało jeszcze sporo do zrobienia
a miałem już 50+


Jak wydałem to max 10 suwerenów, bo nie chciałem z kamieniem i kijem biegać, po 8h gry nie mogę tych przeklętych 50 kafli uzbierać, jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:38, Wintesun napisał:

> Witam! Mam problem ,

Spoiler

otóż zadań ani widu ani słychu, a ja mam tylko 36 suwerków
na
> koncie, jak można jakoś się jeszcze wzbogacić



Zakładam, że jesteś przed wyprawa do
Spoiler

Deep roads

? Sprawdzałeś, czy w biórku w domu
nie ma jakichś zadań? O ile nie wydajesz na pierdoły kasy to po jakimś czasie w końcu
powinno się uzbierać. Sprzedawając ekwipunek niestety za wiele się nie zarobi.


oO w domu u Gamlena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna!

Na pewno jest to innego rodzaju doświadczenie niż "jedynka", ale na pewno nie gorsze!
Walki szybsze, dynamiczne, trochę co prawda chaotyczne ale bardzo efektowne.
Rozwój postaci i umiejętności- uproszczone, mniej wszystkiego, ale za to jakby bardziej logiczne i przemyślane. Nie podoba mi się kwestia doboru ekwipunku- nielogiczne powiązanie niektórych postaci z jedną bronią, nielogiczne ograniczanie określonej rzeczy tylko do naszej postaci.
Grafika jak dla mnie jest ok. Wprawdzie modele postaci mogłyby być bardziej szczegółowe, ale jeżeli chodzi o otoczenie to zupełnie nie mam się do czego przyczepić.
Natomiast to co już BARDZO mi się podoba to narracja oraz "reżyseria" poszczególnych scen. Pod tym względem "dwójka" bije poprzednią część na głowę. Fabuła jest przedstawiona ciekawie (i sama w sobie jest sensowna) a ukazanie poszczególnych spotkań czy rozmów jest wręcz "filmowe". Duży plus.
Podoba mi się "oprawa artystyczna"- wygląd menu, ikonek, czy też takie detale jak ekrany ładowania pomiędzy poszczególnymi obszarami.
Ostrożnie polecam fanom pierwszej części. Ostrożność nie wynika z mojej oceny gry, która jest jak najbardziej pozytywna, ale z tego że rzeczywiście jest inna. Kwestia gustu.
Poza tym- ja wiem, że soczyste i radykalne oceny fajnie wyglądają ale nazywanie tej gry prostacką czy "slasherem z dialogami" jest bardzo niesprawiedliwe. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 22:39, owca95 napisał:

oO w domu u Gamlena?


Tak, dokładnie tam.

Mam pytanie do wszystkich - czy jak ściągne ten patch z teksturami to będę mógł ustawić sobie tekstury na high (nie chodzi mi o ultra high) na DX 9? Bo na razie moge sobie ustawić tylko średnie tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch dodaje w menu opcji grafiki dodatkowy znacznik - tekstury wysokiej rozdzielczości.
Ale ustawień ze średnich ograniczonych na dx9 nie zmienisz [może kiedyś jakiś fan-patch coś zmieni , albo odblokuje, jak np anizotropie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten burdel (wybrałem angielski przy instalacji więc nie jestem pewien co do polskich nazw)? Jeśli tak to jest w południowo-wschodniej części Hightown (przywołaj mapę obszaru i poszukaj ikonki przejścia do innej lokacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko apropos jednej z postaci z demka.

Spoiler

Chodzi mi o Isabelle a dokładniej o to kiedy spotykamy ją

w pełnej wersji ? Na liczniku już nabite 15 h a dalej jej nie spotkałem. Z zadań pobocznych zostały mi tylko misje z dodatku Signature Edition pozostałe dotyczą wątku głównego
Spoiler

i wyprawy na Głęboki Ścieżki

. Z demka pamiętam,
Spoiler

że była w jakiejś karczmie, tak więc odwiedziłem karczmę w Kirkwall ("Pod Wisielcem") ale niestety nie spotkałem jej tam

. Pytam ponieważ czytałem komentarz w którym ktoś pisał, że przeszedł grę i w ogóle jej nie spotkał. Chciałbym tego uniknąć, gdyż to zapewne bardzo zubaża rozgrywkę. Poproszę o wszelkie wskazówki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gdyż to zapewne bardzo

Dnia 14.03.2011 o 01:08, Siupson napisał:

zubaża rozgrywkę.

I to bardzo, ona ma świetne teksty. :D

A mi się pojawiła dość szybko, w zasadzie zaraz po wykonaniu zadania z mapą do Deep Roads, ale nie wiem czy to ma jakiś związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować