Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Zmieniłam poziom trudności z normalnego na trudny, jest lepiej. Nie wiem czemu zdecydowano się na tak mocny angielski akcent wśród bohaterów. brr

Pierwsze godziny DA:O były o wieleee ciekawsze niż tutaj. Na razie ganiam po Kirkwall i robie bzdurne questy. Dwie rzeczy ktore mi przeszkadzaja to przytłaczzajaca ilosc znajdywanych ksiąg (fakt, ze specjalnie z tabem szukam wszystkiego) i w związku z tym dużo czytania jakiś tam opowiadań i innych wpisow do kodeksu. Druga sprawa to natłok masy rozmaitych questów, ktore wykonuje jednoczesnie. To też się w sumie odnosi do mojego sposobu grania... ale ciezko w sumie ogarnac mjac wiecej jak 10 aktywnych questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze, że w grze "cRPG" możemy coś sobie dodatkowo poczytać, a i zadań pobocznych jest sporo?

Dziwne dziwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 11:16, Gosu napisał:

Ja dostalem kod razem z wersja na pc do Black Emporium, dodalem kod ale nie mam pojecia
jak to zainstalowac. W menu gry pod zawartosc do pobrania nic nie mam, a na koncie nie
wiem gdzie to sie robi.

Wogole gra mi masakrycznie tnie, szczegolnie w przerywnikach filmowych, czego nie mialem
w demie ;/


chyba tutaj http://social.bioware.com/redeem_code.php ale na 100% pewności nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, mam takie dosc glupie pytanie... Nie chce mi sie przegladac calego kodeksu, ale jak mozna uwarzyc jakies mikstury i gdzie wtopic rune w zbroje lub przedmiot?:P powiedzcie mi prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:01, mara130 napisał:

chyba tutaj http://social.bioware.com/redeem_code.php ale na 100% pewności nie mam


No tam dodaje sie kod, co zrobilem i pisalo ze zostalo dodane, ale powinno jeszcze sie zainstalowac ale tego nie zrobil i nie wiem jak. W grze pod zawartosc do pobrania pisze ze jak juz zostalo cos dodane z kodu i nie ma tego na liscie to zeby wejsc na swoje konto i tam to zainstalowac, ale ja nie znalazlem takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:19, Gosu napisał:

> chyba tutaj http://social.bioware.com/redeem_code.php ale na 100% pewności nie mam


No tam dodaje sie kod, co zrobilem i pisalo ze zostalo dodane, ale powinno jeszcze sie
zainstalowac ale tego nie zrobil i nie wiem jak. W grze pod zawartosc do pobrania pisze
ze jak juz zostalo cos dodane z kodu i nie ma tego na liscie to zeby wejsc na swoje konto
i tam to zainstalowac, ale ja nie znalazlem takiej opcji.

Do mass effect 2 jedyne które mam na PC to dodatki mam w Zarejestrowane promocje gry i tam jest link Pobierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:36, mara130 napisał:

Do mass effect 2 jedyne które mam na PC to dodatki mam w Zarejestrowane promocje gry
i tam jest link Pobierz


No i mam, super, dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem jak wspomnialem wyzej. Niby pobralo i zainstalowalo czarne emporium<pc> ale wgrze nigdzie czegos takiego nie mam...<tradycyjnie z da mam problem dlc> to czarne emporium pojawia sie jako oddzielna lokacja czy gdzies w Kirkwall jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 11:47, GanD napisał:

To chyba dobrze, że w grze "cRPG" możemy coś sobie dodatkowo poczytać, a i zadań pobocznych
jest sporo?

Dziwne dziwy...



Ale powinno to być zrobione w przystępny sposob. A nie na począktu gry zamiast wciągajacej fabuły mamy przytłaczajacą ilosc malo istotnych opowiadan. Takie smaczki powinny byc systmatycznie rozsiane. Aczkolwiek zgodze sie, ze wiele z tych ksiag to opisy lokacji w ktorej sie znajdujemy.

Co do duzej ilosci questow to fajnie, jezeli ich liczba nie przekracza 10 naraz. Bo nie wciagam sie wowczas w zadania a jedynie ganiam od jednej podswietlonej postaci do drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom techniczny tej gry to kpina na koszmarze walczy się najwięcej nie z wrogami którzy spamują jak w MMO tylko a AI które działa jak chce i kamerą która potrafi popsuć najlepsze taktyczne posunięcie... Ta gra to jakaś zemsta na pc czy chory żart Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 13:05, RadeXMaster napisał:

Ja mam problem jak wspomnialem wyzej. Niby pobralo i zainstalowalo czarne emporium<pc>
ale wgrze nigdzie czegos takiego nie mam...<tradycyjnie z da mam problem dlc> to
czarne emporium pojawia sie jako oddzielna lokacja czy gdzies w Kirkwall jest?


To jest w Kirkwall. Jak wlaczysz gre to powinno dodac jako q, pod zakladka zawartosc specjalna w q logu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 13:24, Pupu2 napisał:

Ale powinno to być zrobione w przystępny sposob. A nie na począktu gry zamiast wciągajacej
fabuły mamy przytłaczajacą ilosc malo istotnych opowiadan. Takie smaczki powinny byc
systmatycznie rozsiane. Aczkolwiek zgodze sie, ze wiele z tych ksiag to opisy lokacji
w ktorej sie znajdujemy.


Moim zdaniem jest to zrobione w bardzo przystepny sposob i zupelnie nie zgodze sie ze sa to malo istotne opowiadania. Czesto sa one zwiazane z danym miejscem w ktorym jestesmy lub bedziemy, o jego powstaniu, historii, postaciach, to wszystko urozmaica glowny watek.

Dnia 11.03.2011 o 13:24, Pupu2 napisał:

Co do duzej ilosci questow to fajnie, jezeli ich liczba nie przekracza 10 naraz. Bo nie
wciagam sie wowczas w zadania a jedynie ganiam od jednej podswietlonej postaci do drugiej.


To juz jest twoj styl grania ze tak sie dzieje, nikt Ci przeciez nie karze biegac i bezmyslnie klikac postacie oddajac quest za questem, to nie MMO, nie ma sie co spieszyc, ja sobie wybieram jeden quest i skupiam sie na nim.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:15, The-Darkest napisał:

Ekhm, mam takie dosc glupie pytanie... Nie chce mi sie przegladac calego kodeksu, ale
jak mozna uwarzyc jakies mikstury i gdzie wtopic rune w zbroje lub przedmiot?:P powiedzcie
mi prosze...


Z mikstur korzystasz klikając małe ikonki w prawym dolny rogu.
Odpowiednio czerwona to zdrowie, żółta - wytrzymałość, a niebieska to mana.

Runy w ekwipunek możesz wsadzić

Spoiler

u Sandala znanego z DA:O, stoi on razem ze swoim ojcem

w Kirkwall w High Town.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W konsolowej wersji, po wyborze zaklęcia kamera zaczynała podążać za ''kursorem'', dzięki czemu można było zrobić mały rekonesans na polu walki, jak i dokładnie wycelować komu, gdzie i czym po łbie przyłożyć. ;> Jest jakiś sposób żeby to włączyć na blaszaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 15:15, Phobos_s napisał:

Z mikstur korzystasz klikając małe ikonki w prawym dolny rogu.
Odpowiednio czerwona to zdrowie, żółta - wytrzymałość, a niebieska to mana.


Taaaa, domyslilam sie przeznaczenia dwoch ikonek. Uwarzyc to nie to co uzywac;) juz sie dowiedzialam btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować