Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Spoiler

No ja się szczerze zdziwiłem, jak po rozmowie przed bramą z dowódcą najemników i przyjęciu zadania, potem pojawiło się "rok później". Myślałem, że jakoś będzie się trzeba napracować na swoją reputację, a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak : pobrać do instalacji musisz tylko 3 dodatki : Czarne Emporium, Nagrody Signature Edition i Księcia na Wygnaniu.
Klikasz przy tych 3 "More Info" i w nowym okienku masz wtedy klawisz "Download"

Resztę dodatków jak np wszystkie przedmioty, typu Ostrze Pustki, Lew z Orlais odblokowujesz poprzez odpalenie gry i zalogowanie się w niej na swoje konto EA, wejdź w opcje i poszukaj zakładki przedmioty do odblokowania, wtedy zostaną zapisane dane z twojego konta i wszystko co tam dostałeś za friko zostanie w grze odblokowane

Spoiler

[pojawi się w twojej skrzyni na przesyłki w twoim domu w kirkwall, skrzynia na przesyłki to nie schowek ! to oddzielna skrzynka więc nie panikuj jak pierw zajrzysz do schowka który będzie pusty =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 11:54, logray napisał:

Trochę złośliwe pytanie do tych którzy chcieli grę tylko częściowo spolszczoną a nie
znają dobrze angielskiego. Olewacie rozmowy członków drużyny czy się zatrzymujecie i
obracacie aby je przeczytać?


Zatrzymywałem się przy pierwszej części (wybrałem wersję z napisami) i to samo robię również w tej części...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mi aktywował się ten dodatek z ogarem mabarim. Przy wyborze członków drużyny nie jest dostępny nie wiem czemu. Przedmiotu też żadnego nie dostałem od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87==>co zrobić aby mieć tą legendarną zbroję maga w DA 2? Ściągnąłem plik , wrzuciłem tam co mówiłeś , przeszedłem prolog i nic nie mam w ekwipunku...Gdzie ewentualnie pojawi się ta zbroja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja postać ma dostępną specjalną umiejętność do jego przyzywania (powinna być na pasku szybkich komend, jeśli jej tam nie ma możesz ją znaleźć w umiejętnościach w Sekcji "Hawke"), mabari nie liczy się jako członek drużyny i może być przyzywany "na piątego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok krasnoluda który organizuje ekspedycję do Głębokich Ścieżek stoją nasi sw broni i pancerzach.tarzy znajomi z obozu w DA 1, ten młodszy może dla Ciebie umieścić runy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna pojawić się po ukończeniu prologu automatycznie, po lewej stronie powinieneś mieć nawet komunikat że otrzymałeś konkretne przedmioty, powinna się pojawić automatycznie w momencie jak statek którym płyniesz przybije do katowni.
U mnie działa w 100%, wszystkie 3 pliki testowane.
Dobrze wrzuciłeś plik, w dobry katalog ? Prawidłowy ? I tylko jeden na raz ?

Tego moda robiłem na edycji Bioware Signature Edition, nie mniej już innemu znajomemu go posłałem i działał u niego a ma wersję standard i ani jednego dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 16:24, Karharot napisał:

Obok krasnoluda który organizuje ekspedycję do Głębokich Ścieżek stoją nasi sw broni
i pancerzach.tarzy znajomi z obozu w DA 1, ten młodszy może dla Ciebie umieścić runy



A na jakiej mapie oni sa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: można grać po zakończeniu żeby sobie łazić ewentualnie na jakim queście skończeć zeby być jak najdalej w fabule ale żeby chodzić sobie
jakby co robie questy dla orsino i komtur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem jeszcze raz, faktycznie wkradł się drobny błąd, już poprawione do tego dodane legendarne hełmy dla każdego zestawu :

Link do Pobrania Paczki :
http://www.megaupload.com/?d=1TIVKZZ8


Instrukcja :
W paczce znajdują się 3 foldery, w każdym jest plik rewards.gda.
Przed rozpoczęciem nowej gry, należy wybrać plik jakiego zamierzamy użyć - tj jeśli zamierzacie grać magiem użyjecie tylko pliku dla maga [nigdy wszystkich na raz].
Pliczek wrzucamy w Moje dokumenty\BioWare\Dragon Age 2\packages\core\override
Po odpaleniu nowej gry i przejściu Prologu dostaniecie cały komplet zbroi legendarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 16:44, prymas_jaro napisał:

>
to jest najlepsza zbroja w grze ;p


Prawdopodobnie tak, do tego każda daje jakiś konkretny bonus za noszony komplet.
A jak by nie patrzeć, ma najbardziej wyczesany design ze wszystkich [przynajmniej moim zdaniem]

Wymóg do noszenia każdej to coś w granicach +/-

31-33 zależnie od klasy Zręczności + Sprytu/Kondycji + Siły/Magi + Siły Woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 16:48, Pietro87 napisał:

> >
> to jest najlepsza zbroja w grze ;p
>

Prawdopodobnie tak, do tego każda daje jakiś konkretny bonus za noszony komplet.
A jak by nie patrzeć, ma najbardziej wyczesany design ze wszystkich [przynajmniej moim
zdaniem]

Wymóg do noszenia każdej to coś w granicach +/-

31-33 zależnie od klasy Zręczności + Sprytu/Kondycji + Siły/Magi + Siły Woli.

a można grać po zakonńczeniu? lub kiedy skończyć głowne questy by być jak najdalej (żeby łazić sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam za sobą jakieś 8 godzin znajomości najnowszą produkcją Bioware. Pierwsze wrażenie - gra lepsza od poprzednika. System walki przyjemny, po ustawieniu na najniższym poziomie trudności nie jest upierdliwy po pozwala na przejście wszystkich potyczek bez wysiłku. ^^ Grafika wcale nie taka zła, zwłaszcza w mieście , stanowiącym do tej pory główny obszar działań bohaterów. Wielkie brawa natomiast za neutralne (czyli środkowe) sentencje Hawke''a - to świetne teksty, aż kipiące od humoru i ironii. Rozmówki Varric vs. Isabela też niczego sobie, kupa śmiechu przy ich słuchaniu. :D

Zobaczymy co będzie dalej. ;p

Edit: Jedna rzecz mi trochę przeszkadza - że za każdym razem przed uruchomieniem się gry włącza się aktualizacja DirectX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama pojawi się w pewnym momencie w gospodzie "Hanged Man", odwiedzaj to miejsce od czasu do czasu a dostaniesz cutscenkę i Isabella będzie stała przy barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować