Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2012 o 14:23, lukasir napisał:

Misja Kościany Szyb nie wiem czy to dobra nazwa ale chodzi mi o samą Zbroje Bohatera.Mam
już wszystko oprócz zbroi.Gdzie mogę wykonać te zadanie aby ją zdobyć? Czy to wątek główny?
Czy jakieś zadanie poboczne?


O ile dobrze pamiętam to chodzi o zabicie smoka w kościanym szybie. Dostawało się na to chyba zadanie od gościa który w jakimś wcześniejszym akcje zlecał ci podobne zadanie.

Zaznaczam, że mogę się mylić bo grałem w to dawno temu ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 14:29, Orionov napisał:

O ile dobrze pamiętam to chodzi o zabicie smoka w kościanym szybie. Dostawało się na
to chyba zadanie od gościa który w jakimś wcześniejszym akcje zlecał ci podobne zadanie.


Zaznaczam, że mogę się mylić bo grałem w to dawno temu ;f


Zadanie zleca Hubert, ale nie koniecznie. Zadanie samo się uaktywnia w ostatnim akcie. Więc tak czy siak, musisz tam iść po zbroje bohatera. I zgadza się, dopiero po zabiciu Bossa-Smoka dostajesz pancerz. Swoja drogą, jak porównać pancerze z DLC to Pancerz Bohatera nie jest taki super. Ale zawsze go wzmacniałem najlepszymi runami i było nawet dobrze, mimo i tak gorszych statów. Zawsze go używałem. Najładniejszy pancerz w całej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 15:38, lukasir napisał:

Czyli mam rozumieć że to moje zadanie główna będzie i tak? Gdzie jest ten Hubert?


Jeśli nie dostałeś zadania to po prostu idź go Kościanego Szybu bez wcześniejszej rozmowy z Hubertem. Nie ma to większego znaczenia. Huber stoi na placu targowym w górnym mieście. Smok nie jest trudny, ale lubi przywoływać małe smoczki, które będą próbować cię wyciągać na środek mapy. Więc najlepszy patent na niego to siedzieć bezpośrednio pod nim i tam zatrzymać drużynę. Smoczki same będą do ciebie podchodzić. W ten sposób nie będziesz otrzymywać bezsensownych obrażeń od ognia, która są dość wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja,filmiki w DA2 czasami się masakrycznie tną,w szczególności w momencie gdzie mamy ostatecznie stronę po której staniemy.Podczas grania też mam czasami takie 1s ścinki.Komp jest ok,ściągnąłem wersje 1.03 a sterowniki są z listopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 14:56, lukasir napisał:

To znowu ja,filmiki w DA2 czasami się masakrycznie tną,w szczególności w momencie gdzie
mamy ostatecznie stronę po której staniemy.Podczas grania też mam czasami takie 1s ścinki.Komp
jest ok,ściągnąłem wersje 1.03 a sterowniki są z listopada :P


Mi się nie tną :) Możliwe, że wina leży w twoim sprzęcie ;) Ostatecznie miałem laga w ostatniej cut-scenie jak wybucha zakon. Ale to było 1s tylko. Ale o dziwo potem jak przechodziłem już kolejny raz DA2 nie zauważyłem tego. Cóż komputer ! :) Wiem, że u mnie winą jest budżetowy quad, choć czasami jestem zdziwiony jak dobrze radzi sobie z grami z niezłymi wymaganiami a mimo to płynnie działają ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ogółem wszystko działa ok.W nowego Battlefield''a gram np. normalnie na średnich.Mógłbym w sumie dać na wysokie ale ja wole cieszyć się płynnością gier.DA 2 ustawiłem sobie na wysokie i jest ok :P A ścinkę gdy wybuchł zakon ten miałem.A tak przy okazji tego wybuchu to wkurzyłem się na tego Andersa i zabiłem go.
Zauważyłem tez że Anders jest chyba homkiem,w dodatku do DA 1-Przebudzenie miałem co do niego mieszane przeczucia ale bardziej wydawało mi się ze jest normalny xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 18:33, lukasir napisał:

Nie no ogółem wszystko działa ok.W nowego Battlefield''a gram np. normalnie na średnich.Mógłbym
w sumie dać na wysokie ale ja wole cieszyć się płynnością gier.DA 2 ustawiłem sobie na
wysokie i jest ok :P A ścinkę gdy wybuchł zakon ten miałem.A tak przy okazji tego wybuchu
to wkurzyłem się na tego Andersa i zabiłem go.
Zauważyłem tez że Anders jest chyba homkiem,w dodatku do DA 1-Przebudzenie miałem co
do niego mieszane przeczucia ale bardziej wydawało mi się ze jest normalny xd


Każda postać w DA jest homkiem :) Niestety kwestie dialogowe są tak samo dograne do wszystkich postaci i nie patrzy się tutaj na płeć Hawka. Co jest według mnie żałosne :0 Nie zabijaj Andersa bo z nim są fajne dialogi :) I to chyba najlepszy możliwy wybór w DA2 z dodatkiem "Książę na Wygnaniu". Zostawiasz Andersa przy życiu a przy okazji nie zabijasz Sebastiana a on tylko odchodzi. Najlepszy kompromis. Bo można zrobić tak, że Sebastian odchodzi i Anders nie żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - spoilery.
Po drugie - Anders akurat, nie wiem, jak reszta towarzyszy, ma inne romansowe dialogi z kobietą i inne z mężczyzną. Nie wszystkie, oczywiście, ale do pewnego stopnia są inne. Chociażby zdefiniowanie relacji z Karlem - f!Hawke tego nie usłyszy.

I jakoś nie podoba mi się określenie "homek" skontrastowane ze słowem "normalny". Ale może to tylko ja jestem taki dziwny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 19:54, vegost napisał:

> Nie no ogółem wszystko działa ok.W nowego Battlefield''a gram np. normalnie na średnich.Mógłbym

> w sumie dać na wysokie ale ja wole cieszyć się płynnością gier.DA 2 ustawiłem sobie
na
> wysokie i jest ok :P A ścinkę gdy wybuchł zakon ten miałem.A tak przy okazji tego
wybuchu
> to wkurzyłem się na tego Andersa i zabiłem go.
> Zauważyłem tez że Anders jest chyba homkiem,w dodatku do DA 1-Przebudzenie miałem
co
> do niego mieszane przeczucia ale bardziej wydawało mi się ze jest normalny xd

Każda postać w DA jest homkiem :) Niestety kwestie dialogowe są tak samo dograne do wszystkich
postaci i nie patrzy się tutaj na płeć Hawka. Co jest według mnie żałosne :0 Nie zabijaj
Andersa bo z nim są fajne dialogi :) I to chyba najlepszy możliwy wybór w DA2 z dodatkiem
"Książę na Wygnaniu". Zostawiasz Andersa przy życiu a przy okazji nie zabijasz Sebastiana
a on tylko odchodzi. Najlepszy kompromis. Bo można zrobić tak, że Sebastian odchodzi
i Anders nie żyje :D

Jaki Sebastian?? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 20:15, Robertcik1 napisał:

Po pierwsze - spoilery.
Po drugie - Anders akurat, nie wiem, jak reszta towarzyszy, ma inne romansowe dialogi
z kobietą i inne z mężczyzną. Nie wszystkie, oczywiście, ale do pewnego stopnia są inne.
Chociażby zdefiniowanie relacji z Karlem - f!Hawke tego nie usłyszy.

>
Widziałem jako facet dialogi z Karlem i jako baba co grałem dużo częściej i nie widziałem różnicy w dialogach.
A dialogi miłosne były raczej takie same a już na pewno takie same sceny fuj !! Raz tylko zobaczyłem czy rzeczywiście w DA2 jest wątek homoseksualny. Aż prawie zwymiotowałem jak to zobaczyłem fuj !! Jak tak można :)

Dnia 29.01.2012 o 20:15, Robertcik1 napisał:

I jakoś nie podoba mi się określenie "homek" skontrastowane ze słowem "normalny". Ale
może to tylko ja jestem taki dziwny. ;)


Nazwałbym to zaćmieniem umysłu. Toleruje tylko kobieta-facet. Innych opcji w ogóle nie dopuszczam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 20:40, lukasir napisał:

Jaki Sebastian?? O_o


Dodatkowa postać będąca w dodatku "DLC" - "Książę na wygnaniu". Niestety gość wchodzi w skład naszej drużyny, ale dużo miesza jak to zawsze "zakonnicy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem DA 2 kilka h temu.Dodatek który jest dostępny w grze z tym dworkiem do kupowania specjalnych przedmiotów i psem mabarii uaktywniłem już podczas gry.Bd sobie chciał przejść grę 2 raz łotrzykiem.Gdzie jest ten dworek?? :) Bo ja go nie miałem,ale to dlatego że nie aktywowałem kodu na samym początku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 20:45, lukasir napisał:

Przeszedłem DA 2 kilka h temu.Dodatek który jest dostępny w grze z tym dworkiem do kupowania
specjalnych przedmiotów i psem mabarii uaktywniłem już podczas gry.Bd sobie chciał przejść
grę 2 raz łotrzykiem.Gdzie jest ten dworek?? :) Bo ja go nie miałem,ale to dlatego że
nie aktywowałem kodu na samym początku :P


Jaki dworek ? Podaj dokładną nazwę :D Chodzi ci o Czarne Emporium ? On będzie zaznaczony na mapie głównej :P Na samym dole w prawym rogu praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 20:46, vegost napisał:

> Przeszedłem DA 2 kilka h temu.Dodatek który jest dostępny w grze z tym dworkiem
do kupowania
> specjalnych przedmiotów i psem mabarii uaktywniłem już podczas gry.Bd sobie chciał
przejść
> grę 2 raz łotrzykiem.Gdzie jest ten dworek?? :) Bo ja go nie miałem,ale to dlatego
że
> nie aktywowałem kodu na samym początku :P

Jaki dworek ? Podaj dokładną nazwę :D Chodzi ci o Czarne Emporium ? On będzie zaznaczony
na mapie głównej :P Na samym dole w prawym rogu praktycznie.

O właśnie o to mi chodzi! xD Dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grasz kobietą, Anders nie wyjaśnia, co łączyło go z Karlem. Można byłoby założyć nawet, że byli jedynie przyjaciółmi, podczas gdy grasz facetem, Anders konkretnie i prosto z mostu mówi, że Karl był jego kochankiem. I pyta "Does it bother you that I''ve been with men?" czy coś w tym stylu. Wiele jest takich pojedynczych kwestii, których f!Hawke nie usłyszy. W drugą stronę pewnie też to działa, nie wiem, kobietą grałem jedynie chwilę, żeby zobaczyć, jak wygląda flirt z Isabelą.

I jak tak można? Jakoś można. Z homofobią nie wypada się obnosić, to przestało być trendy już jakiś czas temu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować