Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age II

1759 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2012 o 00:14, Kadaj napisał:

Mass Effect 2 Coplete też nie ma, więc to raczej obecna polityka firmy. ;p


Tzn jest Mass Effect 2 w pełnym wydaniu, ale tylko na PS3. A to dlatego, że wcześniej nie było części pierwszej na ów platformę. Szkoda tylko, że całkowicie po angielsku. Wydaje mi się, że BioWare skończyło niańczyć swoje stare twory. Co do Dragon Age II się zdziwiłem choć nie całkiem. Gra była niewypałem z resztą sami to przyznali i potwierdzili brak dalszej pracy nad dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 00:19, vegost napisał:

Tzn jest Mass Effect 2 w pełnym wydaniu, ale tylko na PS3

To nie jest wydanie kompletne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 22:54, windows00 napisał:

Które DLC jest lepsze - Legacy czy Mark of the Assassin?


Znak zabójcy jest ciekawszy. Ma o wiele lepszą historię i jest zabawny :) Zwłaszcza na przyjęciu ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku dziękuje za zgodę na zamieszczenie tego info:

Mam do Was prośbę użytkownicy Gram.pl:

Jeśli chcielibyście z nami współpracować i zostać Szarymi Strażnikami zgłaszajcie się do nas. Otwieramy rekrutację do redakcji Przystani Szarego Strażnika. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na nasz e-mail.

Głównie poszukujemy osób, które dobrze znają język angielski. Inne języki również mile widziane.

Ps. Bardzo chętnie obsadzimy inne stanowiska.

http://www.dragon-age.com.pl/aktualnosci-przystan-szarego-straznika/980-dolacz-do-nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś problem z Dx11 mianowicie chodzi mi o to, że jak go włączam w grze na terenie pojawiają się artefakty i migają jak szalone ? (na obrazku je widać koło postaci czarny trójkąt ogólnie to tylko migają biało czarne trójkąty ;p)

(HD 5770 1GB HIS)

20130402033932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 17:58, Ecko09 napisał:

Łotrzyk (czy jak tam się ta klasa nazywa) zadaje najwięcej obrażeń?


Chyba nawet najmniej. W obu częściach trzymałem łotrzyków tylko dla urody (Leliana i Izabela) i zdolności otwierania skrzynków. Na tle drużyny nigdy nie mogły się wyróżnić w ilości zadawanych obrażeń, pod tym względem w obu częściach rządzą magowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wybrać 2 specjalizacje z tego co pamiętam? Np. do Maga moge sobie wybrać mag krwi i potem ileś lvl później uzdrowiciel dusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 00:03, Ecko09 napisał:

Można wybrać 2 specjalizacje z tego co pamiętam? Np. do Maga moge sobie wybrać mag krwi i potem ileś lvl później uzdrowiciel dusz?

Tak. Wydaje mi się że levele na których można sobie dodać specjalizację to 7 i 14 ale za to już nie ręczę bo być może mi się kręci z DA1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie mogę zdobyć Mark of the Assasson DLC? Na Origin''ie nie widzę nigdzie z resztą dodatków.

Swoją drogą jak jest np zestaw przedmiotów dla maga, wojownika i łotra każdy po 240 a jest jeden zestaw dla wszystkich profesji za 400 punktów, to on zawiera te wszystkie trzy za 240 tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wyniku choroby zasób mojego wolnego czasu był "odrobinę" większy, dzięki czemu przysiadłem się ponownie do DA2... i zdobyłem platynę na PS3 :)

Do tej pory miałem wszystkie trofea poza jednym - wpadły w ramach różnych "posiedzeń" na przestrzeni wszystkich lat od premiery. Brakowało mi tylko Suppliera, które - jak wiemy - bywa zabugowane. Przeszedłem każdy akt, sprawdzając kroczek po kroczku surowce i udało się :)

Dalej twierdzę, że gra dostała zbyt mocno po skórze i miejscami bywa ciekawsza od DA:O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 11:52, lordfett napisał:

Dalej twierdzę, że gra dostała zbyt mocno po skórze i miejscami bywa ciekawsza od DA:O
:)

Też uważam, że zebrana krytyka była nieco przesadzona. Słusznie czepiano się tego recyklingu lokacji, tutaj naprawdę było widać, iż gra powstawała zwyczajnie za krótko. Za to mechanika była znacząco usprawniona oraz plus za to, że w fabule odchodzili od standardowego ratowania świata. Z postaci nie wybaczę im tego, co zrobili z Andersem, który nijak się ma do tego z Awakening. Varric za to był najbardziej udaną postacią z kompanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś tutaj będzie w stanie mi pomóc?
Otóż niedawno kupiłem DA2 i mam problem z teksturami, które czasami znikają... Mam np. same głowy postaci, dziwne podłoże, itp. Problem jest chyba dość częsty, bo widziałem sporo tematów, ale z racji tego, że gra najnowsza już nie jest wszędzie widzę odpowiedzi typu "to wina sterowników karty" (sam mam geforce 770), trochę mnie to dziwi, bo czasu tyle minęło a ja dalej mam ten problem. Posiadam najnowsze sterowniki jak coś.
Widziałem też, że może to być problem z DirectX 11, ale bądźmy szczerzy- nie chcę grać z 9 na średnich ustawieniach, bo to zbyt ładnie nie wygląda :(
Tak więc- znalazł ktoś rozwiązanie, które pozwoli wyeliminować problem i grać na wysokich/bardzow ysokich ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym niestety raczej nie można zrobić. I tak jest to problem z Dx 11 po prostu nowe sterowniki nie za dobrze współgrają z grą. Gdzieś czytałem, że starsze sterowniki niby pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh no widzę, że Nvidia się nie postarała.
Znalazłem jakiś temat, gdzie radzą wrócić do 340.52, zrobiłem to i nie spotkałem większych problemów. Zobaczę jak będzie dalej, ale może problem całkowicie ustąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować