Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age II w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

39 postów w tym temacie

Wczoraj zapowiedzieli, że gra jest na pewno tworzona. A dzisiaj można ją już zamówić. Czasami mi się wydaje, że czas mija za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeginacie z tymi preorderami... gra pojawi się za ponad pół roku a wy już sprzedajecie.... a i to nie jest chyba pewne czy na 100% będzie w marcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie... boli was to że pre order za wcześnie? Niech będzie... grę i tak możecie zamówić kiedy wam pasuje... ludziom dogadzają to i tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, jak Wam się nie podoba, to nie zamawiajcie. Ale potem nie miejcie żalu do wydawcy, że zabrakło w sklepach egzemplarzy i nie mogliście nigdzie kupić, tak jak w przypadku RDR. Ja kupię tą grę na 100%, ale zamówienia na razie nie składam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God damn... Jak ja nie znoszę malkontentów. Sklep idzie im na rękę a Ci jeszcze narzekają, że pre-order za wcześnie... Ludzie, trochę się zastanówcie...

Co do samej gierki to ja jeszcze poczekam... Na kolekcjonerkę :) Jak takie wydanie będzie w pre-orderze to wtedy zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. DA to jedna z moich ulubionych gier :D Pozostaje tylko czekać do pierwszych screenów / trailerów , a potem do Marca ;) Cieszy również fakt ,że ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Co jak co , ale ta z pierwowzoru była moim zdaniem bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie Preorder PES 2o2o... a nie czekajcie... przecież nawet go nie zapowiedzieli <hahaha>
Wy tak na serio macie że co zostanie zapowiedziane to ląduje w przedsprzedarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie zapowiedzi na innych serwisach mnie nie zdziwiły, ale pre-order? Szybko. Tak czy inaczej ja standardowo grę zamówiłbym zapewne tydzień przed premierą/w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować