Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] God of War IV w produkcji

23 postów w tym temacie

"Coming soon" albo "Coming 2012". W życiu nie widziałem, żeby w trailerze filmu/gry było "Coming soon + rok" ;P Więc pewnie fake robiony przez kogoś, kto na języku się zna raczej słabo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adobe After Effects CS4 i jazda -.- sam się w tym bawię ,a tutaj widać amatorszczyznę z miejsca sony by sobie nie pozwoliło na tak badziewne video ''wyciek'' w dodatku .

żal newsa jak i autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fake, przecież niedawno skończyli prace nad 3, teraz Ghost of Sparta, to jeszcze by dorzucali sobie 4? Nie raczej za wcześnie. Nawet 4 część przecież nie powinna powstać, kto grał w 3 ten wie. Twórcy też zapewniali ze GoW to trylogia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fake. Po pierwsze- jak wyżej. Coming soon 2012? Głupio to brzmi. Po drugie Santa Monica stać na lepszy teaser jak coś- animacja prezentująca logo gry oraz datę (datę czego? premiery? anonsu?) to jednocześnie za mało i za dużo powiedziane;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi to może trochę głupio, ale ja uważam, że powinniśmy pozwolić serii GoW odejść na zasłużoną emeryturę, ze wszystkimi honorami (jak Małyszowi ;DD). Niechciałbym żeby ta wspaniała seria zamieniła się w tasiemiec i zaczęła zbierać negatywne opinie graczy (jak choćby nieodżałowane CoD). Wzamian za to chciałbym żeby Santa Monica stworzyli coś nowego- to zdolni goście, wierzę że daliby radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ gdzie tam głupio :)

Ja też za tym jestem. Mam nadzieje że nie będą doić krowy i wymyślą coś nowego. Tak jak Quantic Dream, stworzyli świetnego Heavy Rain i już pracują nad czymś nowym(jestem bardzo ciekaw nad czym).

GoW był zapowiadany jako trylogia. A te części na PSP to też inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz, zgadzam się z tobą.
Szkoda marnować jej blasku. Trylogia bardzo bardzo udana, nie warto jej psuć.
Niech odejdzie w pokoju! R.I.P GoW.
Mam nadzieje, że panowie stworzą coś nowego, innego. Co będzie tak dobre jak GoW czy nawet lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, przestańcie histeryzować. CoD wychodzą jak kolejne części serialu, przykłady można mnożyć. Nikt nie zaprzestanie produkcji nowych gier danej marki, jeśli ciągle sprzedaje się świetnie. Co więcej- największą sztuką jest wyprodukowanie średniaka i sprzedanie go jak hiciora w milionach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie- "Trylogia" brzmi dumnie, całościowo- mamy początek, rozwinięcie i zakończenie- klasyczny model dzieła doskonałego w swojej formie, bez pozbawionych napięcia "perypetii" i rozwijania wątków na siłę :) GoW to już dziś seria-legenda, jej definitywne zakończenie w takiej postaci, w jakiej to nastąpiło nadaje jej szlachetności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO starczy GoWa w obecnej postaci. Kolejna część była by już mega wtórna.
Poza tym przecież był już pokazany oficjalny ni-to-teaser-ni-to-trailer na płycie z GoWIII albo Trilogy (nie pamiętam na którym) w czasach współczesnych. Mówiąc krótko - franczyza nie umrze, ale forma się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować