Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Śmieszne Błędy

149 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 22:05, speedraid napisał:

Oto ci wydażyło sie mi w grze World Racing 1. Od kiedy żaglówki latają ??

I od kiedy samochody jeżdżą po wodzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:08, 8bit napisał:

I od kiedy samochody jeżdżą po wodzie? :P

Chyba miałeś na myśli ''''>w< wodzie'''' :P No właśnie, od 18 września 2003 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Toce 3 zaraz na poczatku wyscigu zostalem walniety przez takie goscia(lagow niebylo)i robilem efektowne obroty w powietrzu naprawde fajna panorama byla na tor National Dirt Raceway:).W takiej grze powinno byc to opracowane dokladniej bo samo(loty)chody bo samo(loty)chody z tej gry nie powinny latac.........Screena niestety niewychwycilem:/

PS jak mi sie tak znowu zdarzy to dam screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 22:16, Mis3u napisał:

może i nie z gry ale gram.pl gry za darmo rozdaje...

czas na zakupy LOL ^^
ja raz(właściwie to parę razy) w Carmageddonie TDR2000
czy to od wybuchu czy uderzenia w coś wystrzeliwało mnie w bliżej nie określony kierunek z prędkością światła
i tak leciałem i leciałem a jak w coś walnąłem to najczęściej wybuchałem :P
albo na przykład tą dużą żółtą ciężarówką można się zmieścić pod checkpointami
(bo jak wciskasz gaz to przód się unosi, ale jak hamujesz to tył się unosi co przy odpowiednim refleksie pozwala przejechać przez bramkę)
inna sprawa jeszcze to to że jadąc (w tej samej grze) samochodem który przypominał McLarena(nie pamiętam nazwy ale MC na pewno w niej było) po "utracie" spoilera auto tak jak by pozbyło się także limitu prędkości(:D)
a w GTA 2 jechałem autobusem(mały byłem) i wjechałem w jakąś wąską uliczkę (między budynek a WODĘ(bez barierki) aby nie wpaść do wody "kleiłem się" do budynku. a tu nagle się bez powodu zatrzymał autobus. przyglądam się ścianie a tam guma do żucia( 0o ) i miałem taki wybór: zostać na zawsze w autobusie albo wysiąść "do wody" i zginąć. wiadomo co wybrałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 10:23, rtyrtyrty napisał:

a w GTA 2 jechałem autobusem(mały byłem) i wjechałem w jakąś wąską uliczkę (między budynek
a WODĘ(bez barierki) aby nie wpaść do wody "kleiłem się" do budynku. a tu nagle się bez
powodu zatrzymał autobus. przyglądam się ścianie a tam guma do żucia( 0o ) i miałem taki
wybór: zostać na zawsze w autobusie albo wysiąść "do wody" i zginąć. wiadomo co wybrałem
:P

Pewnie do teraz masz włączone GTA i siedzisz w tym busie :P hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol :P od tego czasu 3 razy kompa zmieniałem(1 raz był nowy, potem upgrade, a na koniec znowu nowy)
dziwiło mnie tylko to że guma do żucia(ot takie centymetrowe może gówienko) zatrzymuje wielki ciężki autobus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować