Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Śmieszne Błędy

149 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2006 o 17:09, Robek 009 napisał:

Dawajcie tu śmieszne błędy ze wszystkich gier.


Robek jest coś takiego jak Wyszukiwarka i taki temat jest już zaraz poszukam adresu ;p no i dawaj coś na zachęte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w Gothic I biegłem z obozu Bractwa do lasu wesoło sobie podskakując podskoczyłem kilka razy i nagle uniosło mnie w powietrze i wyrzuciło na bagna. :D
To sie dopiero nazywa mieć mega skok! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam jak w SpellForce: Zakon Świtu z eXtra gry (czy jakoś tak) można było kupować nawet jak się na to kasy nie miało :P Wykupiłem wszystkie sklepy w Szarogórzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raz w CoD UO podskoczyłem a jak spadłem na ziemię to świat odwrócił się do góry nogami tzn.chodziłem po ziemi ale głową w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nfs ud2 Podczas wyścigu na hebprum heights, czy jakoś tak ten najbardziej na północ z taka siła uderzyłem w czerwona barierkę ( za nią wg. mapy można było przejechać), że mogłem jeździć po pustym mieście
( przegrałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:43, kuba121 napisał:

ja raz w CoD UO podskoczyłem a jak spadłem na ziemię to świat odwrócił się do góry nogami tzn.chodziłem
po ziemi ale głową w dół


Ja jak grałem w CoD: UO to potrącił mojego towarzysza czołg i ten facet (potrącony) wbił się głową w ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:12, Robek 009 napisał:

Dobra, w Gothic I biegłem z obozu Bractwa do lasu wesoło sobie podskakując podskoczyłem kilka
razy i nagle uniosło mnie w powietrze i wyrzuciło na bagna. :D
To sie dopiero nazywa mieć mega skok! :-D

Ja też takie coś miałem, przy bramie starego obozu. U mnie w Hitmanie 2 wrogowie przechodzili przez przyczepę ciężarówki, a ja nie wiedziałem skąd strzelają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:49, Mateusz.92 napisał:

Jak jak kiedyś grałem w 1 część Władcy Pierścieni wyleciałem za plansze... biało było dookoła
a ja udowodniłem że ziemia jest płaska :D

ja kiedyś miałem tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grająć w WoWa elfem, zginąłem, potem poszedłem ognikiem po ciało, ale było w takim miejscu, że nie mogłem dać odrodzenia a nie chciało mi się wracać do ducha, więc podszedłem bliżej i...spadłem z drzewa! Leciałem z kilkadziesiąt sekund w dół aż do morza. Potem trzeba było zasuwać do portu...nienawidze tego zdarzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Morrowindzie, w gildii magów w balmorze wpadłem w dziurę w piodłodze Gildii magów i spadałem... kilka razy minąłem spadając sam budynek, a kiedy w niego wreszcie trafilem... to zginalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA San Andreas spotkałem wóz policyjny wbity w ulice:)
Albo (też w San Andeas) widziałem lewitującą ciężarówke:)
mówie wam nietypowy widok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:28, Robek 009 napisał:

W Morrowindzie, w gildii magów w balmorze wpadłem w dziurę w piodłodze Gildii magów i spadałem...
kilka razy minąłem spadając sam budynek, a kiedy w niego wreszcie trafilem... to zginalem :P


Eeeeh, mi się to zdarzyło kilka razy w Morrowindzie. Co ciekawe - szczególnie predysponowane są Gildie magów. Kilka razy nie zginąłem tylko się zdrowo obiłem. Zdarza się to tylko kiedy skaczę w budynkach. Więc uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować