Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Śmieszne Błędy

149 postów w tym temacie

Gothic:

Śmieszne:czasami jak idę to postać nagle jest w niebie (bardzo wysoko)I SPADA a to nie zadaje mu obrażeń

Nie śmieszne: zawsze jak ukryje się przed jakimś stworem, orkiem, a nawet człowiekiem(w czasie walki z nimi) za górką to oni są unieruchomieni i walka z Młodym ścierwojadem jest trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest błąd, ale śmiesznie wygląda. W Thiefie III kiedy strzeli się do przeciwnika ze strzały mchowej, zaczyna tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem grałem w Fife 06, fajna akcja:) grałem z bratem, strzelam na bramke, bramkarz "lapie"(znaczy wykonuje ruch, jakby pilke zlapal,a pilka dalej leci), no i tak do brami wpada ta piłka:P ja juz sie cieszcze, a tu patrze... RZUT ROZNY!! sie tak wkurzylem, nwet mam powtorke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 08:59, TYHE napisał:

O kurczę! :)
Szkoda że próbowałeś tego autosave''a zamiast grać dalej, ciekawe kiedy gra by się zorientowała....
lol ;D


Wiem, wiem, potem też żałowałem. Ale coż, panika ("Aaa zabili mnie!" ;]). Może kiedyś spróbuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Midtown Madness przechodnie uciekają z pod kół samochodu tak, że nie da się ich przejechać. Ale gdy przez przypadek to osiągniesz, pieszy przenika przez auto jak duch.

W Transport GiantII konie są chyba nieśmiertelne, nie psują się, a woły osiągają prędkość 10 mil/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:43, Barklu napisał:

W Midtown Madness przechodnie uciekają z pod kół samochodu tak, że nie da się ich przejechać.
Ale gdy przez przypadek to osiągniesz, pieszy przenika przez auto jak duch.

W Transport GiantII konie są chyba nieśmiertelne, nie psują się, a woły osiągają prędkość 10
mil/h

Koń ino co najwyżej zachorować albo nawalić może ponie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w gta2 jechałem przez pół miasta "wybuchniętym" samochodem. Dopiero jak sie zatrzymałem i wcisnołem enter żeby wyjść to się wyświetlił komunikat że jestem trupem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:57, Marcin-91 napisał:

Koń ino co najwyżej zachorować albo nawalić może ponie.


Ale ciągnie dyliżans od 0 zo nieskończonego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne może to nie jest,ale w Darkened Skye czary przelatują przez ściany i mnie zabijają :( Ja chce się schować a tu PRACH i nie żyję...
Ale za to w Age of EmpireII na chwilę zawiesił mi się komputer i mój człowiek,który był pod ostrzałem stał się nieśmiertelny. Nie mogli w niego trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej bawią zabicia w CS przez przeszkody ;) przez np. spory blok kamienny z kamperki albo obrażenia od granata z sąsiedniego pomieszczenia. A ściany ani drgną ;) Wypas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothic II wpadłem do wody, wyszedłem z wody a on szedł nadal jakby dopiero wychodził z wody, a później szedł, a ja klawiatury nie dotykałem xD Zatrzymał się dopiero jak doszedł do rudy w kryjówce Diega:) Albo na wyspie Dworu Irdorath wyszedłem poaz planszę, widziałem statek ale dzileiła mnie taka jakby niebieska ziemia. Mogłem na niej stać, czyli stać w powietrzu! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 18:55, Crazy frogus napisał:

W Gothic II wpadłem do wody, wyszedłem z wody a on szedł nadal jakby dopiero wychodził z wody,
a później szedł, a ja klawiatury nie dotykałem xD


miałem to samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem nie tyle śmieszny, co baaaaaaardzo denerwujący błąd w Thief2. W misji Life of the Party robiłem tylko quick save, no i chciałem wjechać windą na wyższe piętro. No to wszedłem do windy, wcisnąłem przycisk i zapisałem grę. Sekundę później bohater zaciął się na ścianie(!), winda pojechała do góry i w żaden sposób nie można się było wydostać. Musiałem zaczynać misję od początku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA pamiętam jak w Gothic wyszedłem z wody do Nowego Obozu a tam cały nowy obóz jest w wodzie :) Musiałem się taplać żeby dojść dalej :)

A tak BTW: Gratulację ShadowG z okazji awansu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grająć w Painkillera zrobiłem quick save''a w chwili zmiany w demona. Po wczytaniu numer był taki,że po skończeniu czsu przemiany obraz nabrał kolorów, zabijanie stworów też działało już normalnie ale obraz był ciągle rozciągnięty i rozmyty jak za demona aż do końca poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothicu 2 znalazłem drzewo z oczami. Oczami w tym drzewie są odpowiednio ułożone... grzyby, ale kiedy się odejdzie kilka metrów od tego drzewa to grzyby zmieniają nieco kolor, i widać oczy. Drzewo jest niedaleko zielarki (tej z farmy Onara). Niestety screena nie mam, ale jak ktoś chce zobaczyć to niech poszuka sobie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować