Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy zaproszenia na Xbox Fun Day 2010!

66 postów w tym temacie

gram.pl

Fanom konsoli Xbox 360 nie trzeba chyba przedstawiać tej imprezy. Pozostałych graczy, skoncentrowanych na innych platformach, raczej zaś ona nie zainteresuje. Skoro wiemy na czym stoimy, przechodzimy do rozdawnictwa zaproszeń na Xbox Fun Day 2010...

Przeczytaj cały tekst "Rozdajemy zaproszenia na Xbox Fun Day 2010!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem prosić o jedno z zaproszeń na xbox fun day 2010 ponieważ wakację spędziłbym w domu nigdzie nie wyjeżdżając :( Mam zakupioną nową konsolę xbox 360 250GB wraz z 2 grami: Alan Wake Edycja Kolekcjonerska i Red Dead Redemption. Niestety nie było mnie na poprzednich zlotach xbox fun day z powodu wieku, byłem poprostu za młody żeby sam jechać :( na xbox fun day 2009 miałem zamiar jechać ale niestety operacja mi w tym przeszkodziła...ale nie chcę o tym pisać... (jedynie dla wiarygodności że miałem operację mogę wysłać zdjęcie zrobione po operacji jeśli zostanę o to poproszony) w tym momęcie nie mam konsoli xbox 360 ale miałem 2 tygodnie temu lecz sprzedałem aby kupić pre-order nowej wersji konsoli i 2 gier. W tym momęcie mam: czarnego bezprzewodowego pada, gry-Fifa 10, Battlefield Bad Company 2, Pure, Gta IV, Bioshock i Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska. Naprawdę chciałbym pojechać na Xbox Fun Day 2010.

Z góry raz jeszcze bardzo ale to bradzo proszę o zaproszenie na Xbox Fun Day 2010.

Pozdrawiam Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Xbox''a, ale wybrałbym się tam bo mi się nudzi w domu, a w te wakacje nigdzie nie wyjeżdżam. Moje powiązanie z Xbox''em to bezprzewodowy pad pod Windows :P. i w ogóle PLS PLS PLS XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Posiadam konsole Xbox 360 którą dostałem od rodziców za wygrany konkurs w którym trzeba było stworzyć grę komputerową, dostałem dużo gier i innych gadżetów. Początkowo nie lubiłem konsol, ale po pierwszym miesiącu stwierdziłem że to najlepsze urządzenia do grania, można wygodnie usiąść i zagrać z przyjaciółmi w swoją ulubioną produkcję.

Konsole posiadam od 7 miesięcy. Co miesiąc kupuję po grze. Konsola dla mnie to nie tylko zabawka ale także urządzenie na które mogę pisać swoje gry komputerowe ;)

Akurat w te wakacje się złożyło ze na początku miałem operacje i do końca lipca nigdzie nie jadę :(
O plaży i basenie mogę zapomnieć do sierpnia. Chciałbym dostać takie zaproszenie bo nigdy nie byłem na takim zlocie

Pozdrawiam Leszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heyho,

Jeśli szukacie jednego z dziesięciu, to właśnie go znaleźliście. Posiadam konsolę Microsoftu od trzech lat, mam ponad 17 000 nabitego Gamescore (dowód na moim gramsajcie), liczę sobie 21 wiosen, mieszkam w Krakowie, pracuję w EMPiKu w dziale "multimedia", posiadam prawo jazdy kat. B, czarnego VW golfa i w tym roku nie mam co zrobić z pozostałymi dziesięcioma dniami urlopu... ;]

Best regards,
Phob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ciężko w kilku zdaniach opisac jak moja przygoda z Xboxem się zaczęła. Na początku był to ciężki bój między PS3 a Xbox''em. Przypadek chciał by wybór padł właśnie na to drugie. Czy żałuje? Na pewno nie. Konsola do dnia dzisiejszego zapewnia mi wiele radości, jak i tych gorszych chwil - dziewczyna marudzi często, że ważniejsza konsola, jest na to sposób. Dośc śmieszny. Obejmuje ją i zamykam objęcie joypadem w rękach. Ale dośc tych sentymentów. To co jest także fascynujace w konsoli, to sam gameroom. Nie jest może on jakiś wysokich lotów, lecz miło popatrzec na kilka dziesiąt zielonych pudełek poukładanych obok siebie, i powspominac poznane fabuły, lub też nie fabuły.
Swoją aktywnośc mogę opisac tylko w kilku zdaniach, ponieważ niecały rok posiadam konsolę. Udzielanie się na forach, służenie poradą, pisanie recenzji lub poradników, to dopiero początek mojej przygody, i mam nadzieje, że na stałe zakrzepi się w mojej krwi.
Ogromnie liczę na zaproszenie, ponieważ mógłbym podzielic się wrażeniami z innymi ludźmi, doświadczeniem, i kto wie? Może poznam kogoś do wspólnej rozrywki. A to może byc początek fantastycznej przygody...

Pozdrawiam
Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam konsolę xbox 360 już 2 miesiące non stop w nią gram po robocie, codziennie czytam wszystkie materiały na waszej stronie i innych o xboxsie 360. Mam 6 gier m.in Forza Motorsport 3 , GTA IV(zakupione u was), Army of Two itp. Chciałbym spotkać się z ludźmi którzy też mają konsolę xbox 360 i podzielić się z nimi wrażeniami z gier, zagrać w przedremierowe gry, sprawdzić się w turniejach organizowanych w xbox fun day. Specjalnie sobie skompinowałem jakbyco urlop na te trzy dni. Dajcie mi szanse tam pojechać chciałbym się sprawdzić. Na 100% tam bym był jakbyście dali mi szanse:))

Pozdro Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to ja otrzymam zaproszenie, ponieważ to 3 konkurs w ktorym startuje, a do zebrania mam jeszcze nadal 3 zaproszenia dla siebie i swoich znajomych :) Poza tym jestem wielkim fanem takich imprez i staram sie byc na wszystkich ktore sa w okolicy. Mozliwosc poznania nowych osob oraz poznanie na zywo swoich znajomych z XBL to super sprawa i mam nadzieje ze dacie mi ta mozliwosc :)

Nie wiem dlaczego ale nie moge zalogowac sie na swoim poprzednim loginie taizen87 w tym portalu na ktorym mialem jeszcze jakies 70 zl do wykorzystania z kodow gier od xboxa na rozne akcesoria. Chyba konto zostalo skasowane. Dlatego prosze rowniez o uwzglednienie mnie w wyborze zaproszen mimo za na tym swiezym nie mam nic kupionego.

Pozdrawiam
Levy87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łe ,materialiści :F a ja już miałem pomysł ,który by napewno przebił wszystkie te opowieści i prośby .

[sesja zdjęciowa! a co:D - ze mną&xboxem&zieloną farbą wszędzie&jakimiś miłymi paniami :] ] jak kcecie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nawet nie staram bo nie spełniam 1 punktu ... Z jakiej racji mam kupować drogie gry i sprzęt na gram jak gdzie indzie jest taniej ? Na PC jest znośnie ale konsole u was kuleją, niestety. Szkoda ;/
Wygląda na to, że będę musiał zadowolić się kilkoma zdjęciami z ubiegłorocznego fundaya bo szczęścia do konkursów to ja nie mam. Dobra koniec lamentu i z góry gratuluję przyszłym zwyciężcą. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Radek. Mój GamerTag to: Radothan.Grami interesuję się od 1996 roku. Początkowo konsole były dla mnie czymś zupełnie kosmicznym, niemożliwym do spełnienia marzeniem. Po wyjściu pierwszego xbox''a byłem nim bardzo zainteresowany, jednak fundusze nie pozwalały na zakupi konsoli i tak drogich gier na nią. Zostałem przy PC. Później premiera xbox''a 360 w 2006 roku w Polsce. A ja nadal nie mogłem sobie pozwolić na konsole i gry na nią (cały czas będąc pod wpływem rodziców..). Smutno patrzyłem jak przed nosem przechodzą mi tak wspaniałe serie jak Halo czy Gears of War. W końcu, kiedy już poszedłem na studia i miałem swój własny budżet, który wydawałem na co mi się żywnie podobało zacząłem odkładać na konsolę. Oliwy do ognia dolewała trójka znajomych ze studiów i tata mojej dziewczyny, z którymi często rozmawiałem o grach na konsole nie kryjąc mojej zazdrości :) Podjąłem w końcu decyzję o sprzedaży moich gier PCtowych, porzucenia grania na PC na rzecz Xbox''a. W styczniu br. zakupiłem xbox''a 360 i wreszcie podłączyłem się do Live''a rozpoczynając moją przygodę. Bez wątpienia był to najlepszy zakup jaki poczyniłem dotychczas! W błyskawicznym czasie wchłaniałem zaległe gry (m.in. Halo 3 + odst, Gears of War 2, Fable 2). Moja kolekcja błyskawicznie się rozrastała. W tej chwili zawiera już jakieś 15 tytułów. A line-up wrzesień-grudzień Microsoftu zapowiada zakup przynajmniej 3 gier przy premierze :)

Wciągnięty w uniwersum Halo 3 (zwłaszcza multi) przez znajomego(tak zwanego pr0sa xD) zacząłem grać jakby to powiedzieć z Polską elitą sceny Halo, którzy już nieraz uczestniczyli w turniejach halo 3. Początki były ciężkie jednak trening czyni mistrza i obecnie mogę już nawiązać z nimi całkiem sensowną walkę, a przy becie Halo: Reach przekonałem się, że to będzie moja gra, bo naprawdę nieźle mi szło :)

Z racji tego, że jestem studentem informatyki interesuję się poza grami i graniem również programowaniem(ouch..co za rymy:P). Nie dawno zacząłem swoją przygodę z XNA game studio i językiem C#. Powoli pojawiają się już pierwsze malutkie programy i gierki oczywiście możliwe do odpalenia na xboxie 360 :) Chciałbym w przyszłości trafić do jakiegoś fajnego studia developerskiego, tworzącego porządne gry formatu AAA na x360 (czy może już następną generację ;)).

Mam nadzieję, że przekonałem Was do mojej osoby i do mojej obecności na XFD :) Choć nie mam tak długiego stażu w graniu na xboxie jak moi znajomi, to jednak przez ostatnie miesiące spokojnie nadrobiłem, to co mnie ominęło (no może oprócz XFDayów poprzednich :(). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o wejściówkę.Nie może mnie tam zabraknąć!! :)

20100710003310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zdesperowany! Jestem graczem od kiedy pamiętam! Xbox to był mój wybór konsol nowej generacji. Mimo, że wiedziałem jakimi grami może się pochwalić Sony wybrałem innowacyjność zespół z MS i bardzo się to opłaciło. Zakochałem się w takich seriach jak Guitar hero, Gears of War czy oczywiście Halo. Dodatkowo genialnie przemyślany i super wygodny pad czynią tą konsolę niemal idealną. Mam nadzieję, że wybierzecie słusznie i otrzymam zaproszenie gdyż warto postawić na młodego i szybko rozwijającego się gracza oraz człowieka.

Co do zakupów na gramie to znajdzie się ich kilka między innymi Gears of War 2 EK, Guitar Hero 4 Complete Band oraz Halo 3:ODST

Więcej informacji na temat mojej pasji znajduje się na moim gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramie,

Prosiłbym o jeden bilet dla starego wyjadacza Nintendo, a także posiadacza takiej małej zielonej konsoli z logo 360. Byłoby fantastycznie uczestniczyć w Waszym spotkaniu po kilku latach spędzonych na Gramie. Również ciekawie byłoby napisać recenzję z tego wydarzenia porównując do moich poprzednich spotkań na targach gier z za wielkiej wody. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, od czego tu zacząć. Może od stwierdzenia, że konsolami interesuje się od 15 lat, i jest to prawie 60% mojego życia. Do dziś półki zapchane mam pamiątkami z przeszłości. GameBoy, Game Gear, Sega Mega Drive, Sega Master System II, GameBoy Poket, GameBoy Color, GB SP, NES, Atari 2200 i sporo innych. Przez ostatnie lata moja kolekcja poszerzała się również o nowe eksponaty, PS0, PS2 oraz PSP. Te ostatnie szczególnie sobie umiłowałem i od roku wraz ze znajomym przygotowujemy videorecenzje gier na tę konsolę - http://masagratorzy.wordpress.com , po wakacjach rusza serwis masagratorzy.pl – zapraszam (no przecież, że musiał reklamę wcisnąć). Jednak wraz z rozwojem konsol przyszła pora na zakup next-gen’owego pudełka. Wybór powinien być oczywisty, jako wierny fan PlayStation, powinienem wybrać PS3. Przed samym zakupem zdecydowałem się jednak przyjrzeć największemu rywalowi PS3 czyli X-Box’owi 360. I już pierwszy przegląd sytuacji spowodował, że moje przekonanie do produktu Sony nie było już takie oczywiste. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – gamers community, czyli po polskiemu, społeczność graczy. Miałem okazję spotkać zarówno userów PS3 i Xo. I rozmowy z tymi osobami pokazały mi prostą rzecz – posiadacze konsolki Xo byli, jak by to nazwać… pozytywnie zakręceni. Opowiadali o swoich achivementach, o gadżetach jakie kupili swoim avatarom, o tym jak nakręcali swoje dziewczyny / żony do tego aby razem zagrać w jakąś grę. Co jak zapewne wiecie albo się domyślacie nie jest takie proste i za to powinno się należeć m.in. 50GP. Wiem co mówię bo z moją MMŻ (Miłość Mojego Życia) przeszliśmy Batmana Lego… nie było prosto („Nie! To ja chce być Bat-Girl!”). Więc, chcąc nie chcąc dałem szansę X-boxowi, bez którego teraz już nie mogę sobie wyobrazić niedzielnego relaksu przed telewizorem. No ok, to tyle jeśli chodzi o wstęp… Joke.

Podsumowując,

mam na imię Kuba,

gamer tag Jacob 666 PL,

X-boxa mam 7 miesięcy, 1 tydzień i 3 dni,

jeśli uda mi się otrzymać zaproszenie na XFD 2010 możecie być przekonani, że pojawię się. Urlop już wzięty, MMŻ się zgodziła, znajomy (tag: Kecaj86PL) już wygrał bilet, więc mam transport, brakuje tylko pass’a. Ale mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział w evencie, gdzie spotykają się wszyscy pozytywnie zakręceni userzy konsoli X-Box 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,dziendobry,czesc i czolem!
Pytacie z kad sie wzialem?
Z Bialegostoku odpowiadam!
A Pawel mi na imie,ale mowcie mi miedzianek!

No coz,nie bede dlugo meczyl.Na FD bede na 100% o ile wygram bilet-to jak nalog

Mam ponad 60kGS i 39 ''calakow'':
http://img153.imageshack.us/i/acziki.jpg/

Jestem maniakiem gier muzycznych,ale przewaznie bawie sie paleczkami-chociaz wszelakie konkursy GH u mnie w miescie wygralem-koszulka BAND HERO wlasnie z GHM,mialem jeszcze GH z ostatniego FD ale wiater zwial z balkonu i tyle ja widzialem:(
http://www.youtube.com/user/ziemniak1600


http://img85.imageshack.us/i/sn855696.jpg/
http://img35.imageshack.us/i/sn855695.jpg/

O sprzecie chyba nie musze mowic ze mam duzo:) Niedlugo dojdzie stopka do perkusji Rock Pedal,trzeci talerz do ION,dwa mikrofony oraz gitara z RB2(czekam na wyplate;])

Bylem na ostatnim FD
Bylem grzeczny od poczatku roku,wiec taki wczesny mikolajowy prezent by mnie ucieszyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!
Na początek krótko przedstawię moją historie. Otóż zaczęło się niewinnie od mojej obsesji na punkcie miasteczka southpark(tak wiem to dziwne skoro mam pisać o XFD). Zobaczyłem tam odcinek o grze Guitar Hero i oszalałem na tym punkcie. Gra śniła mi się po nocach, więc grzecznie poczekałem, aż otworzą pierwszy salon Empik w mojej miejscowości i pobiegłem zakupić wersje na PC. Gdy tylko dowiedziałem się, że wyszła nowa wersja GH World Tour z perkusją doszedłem do wniosku, że muszę to mieć! I pojawił się dylemat: X-360 czy PS3. Wybrałem X i ani wtedy, ani teraz nie żałuje tego wyboru. Od ponad półtora roku nałogowo i maniakalnie gram w Guitar Hero na każdym instrumencie i na każdym poziomie trudności.W związku z tym, że mam konsolę zacząłem grać też w inne tytuły takie jak FIFA10, GTA 4 czy HALO3. Chciałbym dostać zaproszenie na XFD, ponieważ nigdy wcześniej nie byłem na tego typu imprezie, a marze o tym bym mógł stoczyć bój w Guitar Hero z kimś na moim poziomie, by poznać ludzi tak samo zakręconych na punkcie tej gry jak i na punkcie XBoxa. Jeśli dostanę zaproszenie pojawię się na 100%, bo nie ma nic ważniejszego niż konsola!

A oto mój sprzęt: http://img340.imageshack.us/img340/1591/p1040441g.jpg

Planuję jeszcze zakupić Guitar Hero Warriors of Rock Super Bunndle, wiecie nowa gitara i lepsza wersja perkusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema nazywam się Adam mój gt: evilonePL

moja historia z konsolą Xbox zaczęła się po zakochaniu w grze Gears of War :) Do dziś kupiłem już 3 Konsolki :D dwie poprzednie padły śmiercią naturalną :D
Co do pierwszego warunku spełniam go niedawno kupiłem Red Dead Redemption i zakupu tej gry nie żałuje :D jest świetna z czystym sumieniem 10-/10

Po drugie przekonanie was że to ja powinienem dostać zaproszenie :)
Jestem aktywnym użytkownikiem Xboxa 360
byłem już na wielu turniejach Gears of War i Gears of War 2.
Z moim teamem Benq Delta zdobyliśmy wiele pierwszych miejsc :). Najbardziej cieszyłem się ze zwycięstwa na zeszłorocznym Xbox Fun Day w Giżycku . Chciałbym się znaleźć na tego rocznej imprezie i spotkać się z osobami , które poznałem .
Mieć możliwość wzięcia udziału w turnieju Halo 3 i CoD MW2.
Najfajniejsze jest to że na ostatni XFD09 miałem 550km :D na ten mam 60!!!!!! 1,5 godzinki i jestem :) Data super ponieważ od 1 października idę na studia to mam dużo wolnego :).
Jeśli uda mi się dostać zaproszenie nie mogę się doczekać spotkania z kumplami ze sceny GOW i Halo :) oczywiście nasze spotkania będą w pełni bezalkoholowe przy soczku i czipsach :)
Chciałbym też zaprosić osoby które jeszcze nie były na xfd !! próbujcie dostać zaproszenia i przyjeżdżajcie .
Jest to świetna możliwość rozmowy z osobami z którymi się grało i napicia soczku :)
dla mojej prawdomówności dorzucam fotkę mojego pucharka z Giżycka :P
GRAM PROSZĘ WAS O ZAPROSZENIE !!!!!!!! :D
pozdro !!!!!

http://img822.imageshack.us/img822/6822/puchar.jpg hehe pro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry (lub dobry wieczór).

Dlaczego akurat jak zasługuję na jedno z tych zaproszeń?
Xboxa 360 posiadam od dwóch lat (edit, sprawdzając fakturę, wychodzi na to, że dokładnie 2 lata). Zakupiłem go specjalnie dla gry w Grand Theft Auto IV. Podobnie było z GTA III, GTA: VCS i GTA:Vice City. Choć pierwszego dnia już porysowałem płytkę, to wiernie czekałem ponad miesiąc na otrzymanie dysku z grą i niemalże całe wakacje zarwałem masterując GTA IV.

GamerTag to kawendish

Więcej moich rozważań na temat gier możecie znaleźć na moim własnym blogu www.grasice.eu (na którym pewnie opiszę imprezę dokładnie, jeżeli się tam znajdę) lub innych portalach o grach, których wolałbym nie reklamować.

Trochę rozmawiałem na forum onlinecenter, nie brałem udziału w żadnych turniejach (mam nadzieję spróbować swoich sił na turnieju w Modern Warfare 2)

Do tego posiadam licencję na obsługę wózków widłowych, bezwidłowych, sklepowych, golfowych, dziecięcych, prawo jazdy kategorii B, X, Y i Z. Ponadto biegle mówię, piszę, słucham i wyrażam opinie w języku polskim i angielskim. Potrafię dogadać się z każdym, a co dopiero z kimś kto jest zaznajomiony w tematyce growej. Kosmopolita, metropolita, używający wielu słów których znaczenia nie zna, a o czym by nie mówić - skromny.

W końcu mam okazję do pojechania na XFD, chociażby ze względu na bliską lokację, w której odbędzie się impreza. Mnóstwo wyjazdów dotychczasowych po prostu nie udało mi się z różnych powodów (chociażby tegoroczne PGA).

Pozdrawiam i czekam na pozytywną odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować