Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard wycofuje się ostatecznie z Real ID

26 postów w tym temacie

"Nic dziwnego, że dotarły do nas głosy pełne obaw o zastosowanie Real ID"

Skoro nawet ich to nie dziwi to czy stosownym było w ogóle wypuszczać na światło dzienne taki pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to była akcja typu - postraszymy ich przez 2 dni, a wtedy udamy jak wysłuchaliśmy ich jęczenia i wszystko oficjalnie wycofamy. Dobry scenariusz Blizz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 22:39, Exelius napisał:

Mi się wydaje, że to była akcja typu - postraszymy ich przez 2 dni, a wtedy udamy jak
wysłuchaliśmy ich jęczenia i wszystko oficjalnie wycofamy. Dobry scenariusz Blizz :)

też mi na to trochę wygląda. a premiera starcrafta za pasem, więc warto zrobić szum o byle co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 22:36, MisioKGB napisał:

"Nic dziwnego, że dotarły do nas głosy pełne obaw o zastosowanie Real ID"

Skoro nawet ich to nie dziwi to czy stosownym było w ogóle wypuszczać na światło dzienne
taki pomysł?


"Nieprzerwanie wsłuchujemy się w opinie naszych fanów i klientów" - "Nic dziwnego [...]"

Ale przyznać trzeba, że pijar mają niezły;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie jest błąd.
Za Real ID jak i WoWem czy SC2 stoi studio Blizzard.
Activision Blizzard to zupełnie co innego (wydawca...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tyle szumu, nikt z nas wyjątkowy nie jest w skali świata (przynajmniej z imienia i nazwiska) i tak w samym krakowie jest trzech o moim imieniu i nazwisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 02:56, Jarden napisał:

Nie wiem o co tyle szumu, nikt z nas wyjątkowy nie jest w skali świata (przynajmniej
z imienia i nazwiska) i tak w samym krakowie jest trzech o moim imieniu i nazwisku.

Nie każdy nazywa się Kowalski czy Nowak. No, ale mogłeś tego nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 03:14, KaPe napisał:

Nie każdy nazywa się Kowalski czy Nowak. No, ale mogłeś tego nie wiedzieć.


Wiesz ja się nazywam Piekarski i nie jest to jakoś specjalnie pospolite nazwisko z mojego doświadczenia, natomiast w samym krakowie jest bodajże dwóch albo trzech "Piekarskich" o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 23:52, CH1CKEN napisał:

W newsie jest błąd.
Za Real ID jak i WoWem czy SC2 stoi studio Blizzard.
Activision Blizzard to zupełnie co innego (wydawca...).

Powiedziałbym, że to raczej tylko jakaś dziwna spółka, bo jako wydawca ActBlizz też nie jest jednością. Acti robi swoje i Blizz robi swoje. Ot np. różnica dystrybutorów w PL. Acti ma LEM''a, a Blizz ABC data i chyba LEM''a. No i Acti nie polonizuje swoich gier (robi to LEM), a Blizz sam polonizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Activision Blizzard, twórca kultowego World of Warcraft i zbliżającego się Starcraft II ostatecznie wycofuje się z > planów Real ID. "
Boże robi mi się już nie dobrze od takich tekstów, jak już autor wprowadza ludzi w błąd to jak tu się dziwić dzieciarni potem, że pisze głupoty.

Proszę to poprawić bo to zakrywa na kpinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real ID nie wzbudziło we mnie ani szczególnie negatywnego ani też pozytywnego zdania, natomiast pomimo tego najważniejsze w całej tej sprawie jest to, że Blizzard wysłuchał niezadowolenia ludu i postanowił wycofać ten (zdaniem większości fanów) zupełnie nietrafny pomysł.

Jakby tak Blizzard potrafił jeszcze w profesjonalny sposób zorganizować betatesty StarCrafta II, to by było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże... Blizzard napisał, że nie będzie podawania imienia i nazwiska na FORUM. Nic nie ma że wycofuje się z Real ID (które wg mnie jest bardzo dobre w grze). Co za idiota pisał ten news?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:26, Dark_Sebat napisał:

(zdaniem większości fanów)

Nie zdaniem większości fanów, tylko zdaniem większości posterów. Chyba, że naliczyłeś kilka milionów osób postujących swój sprzeciw? (zakładając, że każdy kupujący, to fan...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcemy po pierwsze grać. Po drugie chronić naszej prywatności. Biorą od nas i tak już dużą sumę pieniędzy. Moim zdaniem, ktoś starał się sprzedać im Real ID nie zdając sobie sprawy jak bardzo negatywnie może to wpłynąć na ich nadchodzące gry. Bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:52, Pan_Prezes napisał:

Nie zdaniem większości fanów, tylko zdaniem większości posterów. Chyba, że naliczyłeś
kilka milionów osób postujących swój sprzeciw? (zakładając, że każdy kupujący, to fan...)

Skala reakcji na forach daje raczej pojęcie o skali reakcji klientów. Chyba żaden news do tej pory nie wywołał takiej burzy jak ten i nie mogli sobie po prostu założyć, że to kilkunastu krzykaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować