Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay z Fable III prezentujący interakcję

24 postów w tym temacie

Ta gra będzie zjeb**a...:| Jak jeszcze Fable 2 było niezłe, chociaż polotu nie było tak tutaj widzę tragedię. Rzeczywiście, szczyt osiągnięcia interakcji z NPCami, bieganie i trzymanie się za rączkę oraz pierdzenie prosto w ryj... Tak się zastanawiam czy Pan Piotrek nie przepada za takim fetyszem ? Jak dla mnie na chwilę obecną to gra nie dosyć, iż nie różni się od poprzedniczki to na dodatek jest kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak dobrze widzę to nic nowego nie widzę. Względem 2 części nie zmieniło się prawie nic no poza dosłownie odrobinę lepszą grafiką i paroma duperelami. Myślałem, że wyskoczą z czymś nowym a tu jakbym widział drugą część pod nowym tytułem. Nawet muzyka chyba jest z 2 części. Jak dla mnie mogli nawet tego nie pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać, którą będziemy grali będzie mogła być dobra i zła... uhum, więc za nim ta postać stała się niesamowicie złym królem pierdziała ludziom w twarz ?
Chodzenie za rączke z byle kim - lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nasuwa mi się myśl, że może nie trzeba było dawać Fable 3 PC''towcom, bo i tak tego nie zrozumieją? Fable 2 wprowadziło może zbyt wiele zmian w interakcji i może być to dziwne dla kogoś kto nie grał w nią.

Ten filmik służy pokazaniu kilku rzeczy ważnych w samej grze.
1. Jak zmienili interakcje, pewnie brzydko mówiąc na pierdzenie w twarz jest jakąś umiejętnością łączoną, bo innego wytłumaczenia nie widzę, jeśli i w 2 można było to robić, tylko, że do "ogółu".
2. Pokazaniu jak wygląda obecny interfejs, bo teraz go w teorii nie ma, przynajmniej tak mówił gość z MS, ale o tym później.
3. Pokazaniu reakcji graczy.
4. To już z filmiku na tvgry.pl, tam było wytłumaczone mniej więcej o co tutaj chodzi. Właśnie o tym co pisałem wcześniej, jak to powiedział MS brak interfejsu, tylko tam pokazany był nowy system przebieralni, który faktycznie w prawie 100% pozbawiony był jakiegokolwiek interfejsu. Chodzi tutaj też o system reakcji, wszyscy Cię szanują jako króla, jedni więcej inni mniej, ale jak zrobisz coś co mu się nie podoba, tak jak w powyższym filmiku to się obrazi i będzie przeciwko. Wtedy albo będzie trzeba się z nim pogodzić, albo gość będzie zły, zapewne biorąc pod uwagę Piotrusia to wykorzysta to tak, że gość nie będzie chciał płacić podatków czy cuś, a my będziemy mogli go albo przeprosić, albo zabić.

Dlatego nie rozumiem od razu grupowej jazdy na grę, jeśli niewiele o niej wiemy, a filmiki cały czas pokazują coś nowego. Tyle. A no i bez obrazy dla PC''towców co wiedzą o co chodzi w tym filmiku i grali w 2, chodzi mi o tych co tak szczekają jaka ta gra jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 09:49, Xjumpaytech napisał:

Cóż nasuwa mi się myśl, że może nie trzeba było dawać Fable 3 PC''towcom, bo i tak tego nie zrozumieją?

Miejmy nadzieję, że jedynie u nas PC''towcy są tacy inteligentni. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda dokładnie tak samo jak Fable 2 - tylko, że ze zmienionym interfacem. W sumie nie mam nic przeciwko, bo Fable 2 bardzo mi się spodobało. Jeżeli udoskonalono elementarne elementy gry (interakcje z innymi, pewnie też interakcje z psem, no i walkę!) i wprowadzono coś naprawdę nowego (tutaj bycie królem prezentuje się niesamowicie) to na pewno grę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przypomina mi to klimatem pierwsza czesc, muzyka bardzo podobna, glosy NPC podobne, az usmiecham sie do monitora :P

Must have jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować