Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - wyniki konkursu!

95 postów w tym temacie

Ehh, moje genialne i innowacyjne hasla nie zostaly docenione przez zacną komisje ;). No trudno, moze nastepnym razem :P. Gratuluje zwyciezcom (tzs, draniu Ty ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:49, Muzicjohn napisał:

Ehh, moje genialne i innowacyjne hasla nie zostaly docenione przez zacną komisje ;). No trudno,
moze nastepnym razem :P. Gratuluje zwyciezcom (tzs, draniu Ty ;) ).



Hmm, czy pocieszy Cię fakt, że typowałam Twoje hasełko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, czy pocieszy Cię fakt, że typowałam Twoje hasełko?:)

No prosze, czyli otarlem sie o nagrode? W morde, toz to jeszcze gorzej, byc tak blisko i nie wygrac ;).
A mialem taki misterny plan, dostac drugi egzemplarz GW, sprzedac i kupic sobie upragnione Diablo II + Neverwinter Nights :D. No coz, bede musial jakos inaczej skombinowac kase :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Może to będzie trochę dziwne, ale... i tak to powiem. :) Otóż jestem... nieco... jak by to ująć... zaskoczony. :) Myślałem, że mój pomysł ma jakiekolwiek szanse... :) Nieważne. :) Oto jeden z nich (ten lepszy):

"Wiesz, że za długo grałeś w Guild Wars, jeżeli ostatnie dwa dni spędziłeś myśląc non stop nad uzupełnieniem zdania "Wiesz, że za długo grałeś w Guild Wars, jeżeli..." w taki sposób, żeby powaliło konkurencję".

Może ktoś jeszcze na to wpadł... Anyway, gratulacje dla zwyciezców, a ja jak zwykle z kwitkiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech no, chlip, chlip, chlip... Z tego wszystkiego odechciało się mi kodzić...:(. No cóż, trzeba w takim razie zabrać się za szukanie wiosennego pejzażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:06, Sarafan_Knight napisał:

BTW Zauważyliście, że Ci co najwięcej gadają nigdy nic nie wygrywają? ;)


Tia? A Monk of War? Przodownik w konkursach. Znam już Jego adres na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:06, Sarafan_Knight napisał:

BTW Zauważyliście, że Ci co najwięcej gadają nigdy nic nie wygrywają? ;)

to tak jak z koszyczkowym konkursem :)
od dziś milczę jak zaklęty ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:06, Sarafan_Knight napisał:

BTW Zauważyliście, że Ci co najwięcej gadają nigdy nic nie wygrywają? ;)


a ja dużo gadam i wygrałem już w 2 konkursach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydawało, że moje hasła są w porządku... A się nie udało. Choć wiem, jak było... Oczami wyobraźni widzę Domka, Chamberlyna i Tudrussela kulących się u nóg Groźnej Soleili Ne/R/A i drżącymi głosami błagają ją o wybranie mego Cudownego Hasła Nr. X. Ta jednak szybko, przy pomocy paru strzykawek z pobliskiej apteczki odprawia Blood Ritual, rzuca na ziemię Prochy Wiedźmina, wydobywa sztylety i... odmawia. Dym sączy się z podłogi dookoła, cała Ekipa CDP zbiega się by przebłagać Justynę The Only One & Powerful Queen. Nie! Cały budynek zaczyna się palić, Healing Signety przestają działać, wszyscy obrywają Deep Wound. Venom ostatkami sił rzuca kolejne Resurrect Signety, korzystając z bugu występującego w Toalecie. Diabo-Licz-Ny śmiech niesie się nad gruzowiskiem, wywołując spod ziemi kolejne Miliony Minionów. A w dłoni odzianej w czarno-trupio zieloną skórę pobłyskuje 6+6+6 kart pergaminu. Soleila uśmiecha się w sposób tyle piękny co demoniczny, rzuca je pod skrwawione niebo, wyśpiewuje Inkantację Bardzo Mroczną, Rytualną i Zabójczą, kieruje oba sztylety w jedyny ocalały Komputer. Na blat osmalonego biurka opadają nadwęglone skrawki papirusu w liczbie Siedmiu... A w oku Królowej lśni blask zwycięstwa... "On nie zasługiwał, Przyjaciele... On już wygrał... Dwa razy... To o trzy za dużo... Muahahahaha!" Po czym rozmywa się w obłoku szkarłatnego dymu...

Hmm... czy to ma jakiś sens...? :> Naturalnie wszystko w Tonie Żartobliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować