Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - wyniki konkursu!

95 postów w tym temacie

Sory źle wkleiłem ostatni to:
Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli... po godzinnej partyjce z Guild Wars jesteś w stanie w godzinę napisać dwadzieścia wierszy nogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:51, Sarafan_Knight napisał:

Tak, tak. :)


Nie wiem dzisiaj jestem jakiś znużony wszystkim, nic mnie nie interesuje i denerwuje, ale to rzeczywiście jest bez sensu, tracić czas, nerwy i nic z tego. Jestem leniwy i mówię nie chce mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja również dam swoje :

"Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli..."

-na podwórku każdy z kolegów ma taką samą kurtkę,pelerynkę

-za wszystko płacisz raz potem nie ma abonamentu

-płaczesz w tym momenciem, że nie możesz jechac do W-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry konkurs bo nie wymaga siedzenia non stop na forum jak ten cholerny koszykowy. Siadłem przed TV, pomyślałem 2 minuty wysłałem jakiś badziew i mam satysfakcje że próbowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja dam swoje pozostałe dwa:

Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli zagadujesz do księdza słowami „potrzebuje monka do teamu przyłączysz się ?”

Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli polewasz nową czerwoną koszulę niebieską farba tłumacząc, że używasz blue dye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam swoje trzy:
Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli syn po powrocie do domu i twoim pytaniu - ''gdzie byłeś?'' odpowiada - ''w wojsku, tato, w wojsku''...
Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli przeglądając ubrania w sklepie zastanawiasz się, jakie mają statsy...
Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli próbujesz klikać na przechodniów i handlować z nimi.
Szkoda, że nie wygrałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mi tam się moje podobały :P

Wiesz, ze długo grałeś w Guild Wars, jeżeli chcesz użyć Incendiary Arrows i ustrzelić nauczycielkę z łuku.

Wiesz, że za długo grałeś w Guild Wars , ponieważ myślisz ze gdy wrzucisz 500 sztuk złota do koszyka w kościele to otrzymasz nadprzyrodzone moce.

Wiesz, że za długo grałeś w Guild Wars, ponieważ wydaje ci sie że możesz pokonać teściową za pomocą power attack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... Kolejny konkurs, kolejne nic :(, ale coz, trzeba zakasac rekawy i strzelic jakiegos wypasnego screenshota, wyslac i znowu czekac na cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam moje 2 pozostale dokonczenia zdan :

2) Rozkładasz na czynniki pierwsze wszystkie niepotrzebne rzeczy w domu i składujesz czesci w głębokiej wierze, że później z tych części złożysz cos ptrzydatnego

3) Oferujesz nowo przyjezdnym na dworcu PKP "runy" do najblizszego hotelu,stacji PKS albo postoju taksówek za niewielka opłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moje (które nie doszły :/ ):
1. jeżeli ktoś podczas gry w piłkę spartoli akcję, ty nie możez się powstrzymać przed krzyczeniem ''Kick the n00b!''
2. jeżeli chcąc zadzwonić do znajomych, z przyzwyczajenia dwa razy sprawdzasz, czy nie jesteś na Trade Channel.
3. jeżeli na pogrzebie babki krzyczysz do księdza ''Rez her, you n00b Monk!!!''

Jestem ciekaw, czy miałbym jakieś szanse, gdyby nie wspaniały onet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak stwierdzam, że chyba pisałem za długie dokończenia zdań (a nawet dopisywałej jeszcze po kilka nowych zdań)
- Twoi przyjaciele z Gildii uważają, że powinieneś zrezygnować z tej głupiej gry zwanej realnym życiem, bo jeszcze całkowicie zrujnujesz sobie to fikcyjne.
- Nie masz pojęcia kim jest Andrzej Lepper czy Roman Giertych, o Kaczyńskich nie słyszałeś (a Tusk to chyba ten miły gość, co sprzedał Ci długo poszukiwany artefakt), bo sytuacja w grze nie pozwala Ci na przerwy w celu zebrania informacji ze świata zewnętrznego. Zresztą, jest on nieistotny.
- Aby uzyskać z Tobą jakikolwiek kontakt, rodzina musiała zakupić dodatkowe komputery i egzemplarze Guild Wars. Dalsza rodzina też musiała, by kontaktować się z Twoją bliższą rodziną. A Ty mile wspominasz ostatnie urodziny ciotki, kiedy, dzięki dużej pomocy babci, udało się rodzinną Gildię wbić do pierwszej dziesiątki rankingu. Swoją drogą, to znak, że Twoja rodzina też za dużo gra w Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje (nie wygrały):

Wiesz, że za długo grałeś w Guildwars, jeśli nad głowami ludzi, którzy chcą coś od Ciebie widzisz świecące wykrzykniki.

Wiesz, że za długo grałeś w Guildwars jeśli wychodząc z domu wczytuje Ci się lokacja.

Wiesz, że za długo grałeś w Guildwars jeśli wystarczyło Ci slotów w plecaku na zapakowanie wszystkich książek ze studiów..

W sumie się nie dziwię :) Ale w momencie pisania wydawały się niezłe :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli wydaję się Tobie że mamy teraz styczeń!”

"Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli uważasz że grasz teraz z włączonym światłem, blask grafiki z gry chyba Cię oślepił."

"Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli Ty nie masz innych potrzeb do życia."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -

Wymyślone w pierwsze 5min po zobaczeniu informacji o konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli zmęczony graniem szukasz w lodówce schłodzonego potionu"


hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe? Nic niw wygrałem? Mail musiał nie dotrzeć :)

Gratulacje dla zwycięzców. najbardziej podoba mi się "...twoja rodzina nie ma z tobą już żadnego cielesnego kontaktu. Nawet żona/mama przestała cię już odkurzać." Hehe.

Mpje wypociny:
1)Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli jesteś agresywny (agersywna)w stosunku do ludzi wołających w twojej obecności "WOW!".

2)Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli formujesz ze znajomych drużynę, aby wybrać się do sklepu za miastem.

3)Wiesz, że za długo grałeś (grałaś) w Guild Wars, jeżeli zupełnie nie rozumiesz, dlaczego chcąc odwiedzić rodzinę w znanym mieście na drugim końcu Polski musisz korzystać z jakichś płatnych środków transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:06, Soleila napisał:

Tia? A Monk of War? Przodownik w konkursach. Znam już Jego adres na pamięć.


Oczywiście adres mailowy? ]:> Pewnie bardzo skomplikowany, coś w rodzaju monkofwar@o2.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować