Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najprawdopodobniej Final Fantasy XIV nie zawita na Xboksa 360

15 postów w tym temacie

Szczerze to pasuje mi to ... M$ jak każdy wie lubi kase... ale płacić dodatkowo abonament za grę (15$ za miesiąc xD) to dopiero kpina ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne ple na którym M$ będzie kulał przy kolejnej generacji. Co do finansów, gra w MMO nie powinna wymagać golda, w końcu M$ zawsze mówił, że płacimy za jego serwery i obsługę, a przy MMO zajmują się tym goście od danego tytułu. I pewnie tego nie chce pokazać, że mogli by w łatwy sposób przejść na system podobny PSNetwork. Jednak wolą kosić kasę, tylko co jeżeli okaże się to podejściem krótkowzrocznym? Znowu nas wydoją, żeby sobie odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzą humory MS ? Kupiłem xboxa i domagam się gier które wychodza na playstation 3 czy PC. Denerwuje mnie taka polityka. Nie wydałem kupe forsy na konsole żeby teraz ona zależała od jego twórców. Niezłe obsurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I kolejne ple na którym M$ będzie kulał przy kolejnej generacji. Co do finansów, gra

Dnia 12.07.2010 o 23:42, AnthorLord napisał:

w MMO nie powinna wymagać golda, w końcu M$ zawsze mówił, że płacimy za jego serwery
i obsługę, a przy MMO zajmują się tym goście od danego tytułu.


Gry MMO na X360 NIE WYMAGAJĄ GOLDA. Wiadomość ta była podawana kilka razy, także na Polygamii, a ludzie wciąż nie mogą pojąć. Wystarczy srebrny abonament.

Druga sprawa - MMO na konsolach schodzą raczej kiepsko, więc (z biznesowego punktu widzenia) się MS nie dziwię, że nie chcą się w to pchać.

Final Fantasy to marka kojarzona z PS3. MMO rządzą natomiast na blaszakach. Sprawa jest jasna - na chlebaku gra sprzeda się dobrze, bo to Final Fantasy. Na PC ma potencjał dobrze się sprzedać, bo to MMO - choć tu będzie silna konkurencja, bo rynek jest już nasycony - z takim WoWem, Conanem, czy nadchodzącym ToR nie ma szans (a MMO na PC jest dużo, dużo więcej), dodatkowo pecetowcy ekhem... niezbyt lubią japońszczyznę ;-) No, ale potencjał jest, o ile Square-Enix niczego nie spieprzy. Przypominam, że nie takie marki ponosiły klęskę - żeby wspomnieć chociażby SW:Galaxies, więc Japończycy naprawdę będą się musieli postarać.

Na X360 ta gra była raczej skazana na porażkę. Wystarczy poszukać w sieci sprzedaż FF XI na tą platformę, żeby zrozumieć ;-)

ps. Port FF XIII sprzedał się na klocku nieźle, no ale to czysto singlowe jRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot FF14''tka tak jak 11''tka skonczy w lapkach wiernych fanow tylko i wylacznie . Jest to specyficzny mmo dla wiekszosci z mega nudnym systemem walki i ogolnie wiejaca dretwioza :] . Zreszta azjaci w mmo za dobrzy to nie sa niestety :] . FF11 cierpiala na grind i totalny brak kooperacj iw teamach ,albo brak ogolny na gry w party bo poza bossami wogole nie bylo to potrzebne . Jak w FF14 to zafixuja powinno byc lepiej. System walki takze by sie przydal jakis mniej nudny , nie doprowadzajacy czlowieka do ziewania ,snu czy wylaczenia gry :] .
FF11 to stary rupiec i reanimacja tego na klocku niewiele zmienila . Ten kto juz w to gral od jakiegos czasu na pc ,ps2 ,raczej nie siegnie znow po to samo na innej platformie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować