Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie Hawke`a - głównego bohatera Dragon Age II

59 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy już, jak prezentuje się domyślny wyglad głównego bohatera Dragon Age II, którym jest przedstawiciel rasy ludzkiej imieniem Hawke. GameInformer opublikował bowiem pierwsze obrazki z kontynuacji hitowego RPG-a studia BioWare.

Przeczytaj cały tekst "Poznajcie Hawke'a - głównego bohatera Dragon Age II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News kompletnie niepotrzebny, bo płeć i wygląd bohatera (podobnie jak klasę) będzie można sobie zmienić, według obietnic BioWare''u. To, co widać na tych screenach, to odpowiednik wyglądu Shepherda z ME, który wybrano do materiałów promocyjnych i okładki gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to myślę, że jak dark_master to przeczyta to już w ogóle postawi krzyżyk na DA2 :) Kolejny tytuł od BW który będzie pasował do ich ''utartego'' schematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 09:20, Reffanov napisał:

Czy tylko mi się wydaje że to wygląda tak obrzydliwie kreskówkowo?


Nie tylko Tobie. Wyglada gorzej niz czesc pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Okej, robimy nowego dragonejcza
-Jakieś pomysły? Baldur, Torment ekcetra?
-Coś ty. Za drogo i marnowanie czasu. Myślałem żeby zrobić drugi taki sam tylko nowa historia.
*tłum za oknem* NIOOOOOEEEEEEEEE
-No dobra... No to dajmy na to jest ustalony promo bohater, c''nie? I on będzie człowiekiem zawsze, obrzydliwe były te krasnale.
-E tam były sweetaśne.
-Wcale że bo nie. No i on jest hmm... Uchodźcem, nooo. Fabuła w ogóle toczy się wzdłuż fabuły jedynki, tylko że inaczej.
-Ee?
-Że on ucieka spotyka ludzi i jest fajnie.
-Brzmi tak dennie, że na bank się sprzeda. Mechanika?
-*spogląda na Mass Effecta* No wieeesz....
-Obiecałeś!
-To się jeszcze zobaczy. Wrzućmy im skriny naszego elo silnika graficznego.
-Że niby to?
-Oj powiemy że to pre-alpha!
-Jak chcesz...


BIOWARE WIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fomorian ->> co do płci i klasy - masz rację, dodałem w newsie, żeby była jasność. Natomiast co do wyglądu - możesz podać źródło informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 09:30, Ostrowiak napisał:

-Okej, robimy nowego dragonejcza

[..]

Dnia 13.07.2010 o 09:30, Ostrowiak napisał:

-Jak chcesz...

Zdajesz sobie sprawę z tego, że bredzisz, prawda?

Ad rem: Czy mi się wydaje, czy BioWare dostało post-ME1 jakiegoś speeda w wydawaniu gier/dodatków/DLC/sequeli? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko... Będzie tak samo jak w ME... po prostu nie będzie problemów jeżeli chodzi o rozmowy z NPC... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 10:01, Pan_Prezes napisał:

Zdajesz sobie sprawę z tego, że bredzisz, prawda?

No coś ty. Dragon Effect, pardon, Age, będzie krokiem milowym w dziedzinie wirtualnej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne przeczucie że nasz bohater będzie się wychowywał w jakiejś twierdzy odciętej od świata,ale w końcu będzie musiał z niej uciec ze swoim przybranym ojcem którego zabiją gdzieś po drodze,on będzie później spotykał swoich kolesiów i tak będzie się rzucał po całym świecie aż znajdzie swojego brata który okaże się być zabójcą jego ojca i głównym złym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 10:14, Druid2 napisał:

Tak, dostali speeda - bo wszystkie są takie same i wyglądają tak samo :) Zamieniają tylko
modele i dialogi


Rozumiem, ze już grałeś w DA2 i stąd wiesz to, że różni się tylko dialogami od wszystkich innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kwestie głównego bohatera będą dubbowane bo bez tego wydaje się jakby był nie mową mimo, wybierania opcji dialogowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha czyli po duchowym następcy Baldur''s Gate sequel będzie Mass Effect w Ferelden? Bo jak nic po dotychczasowych zapowiedziach taki to obraz DA2 się kreuje. Jeżeli pierwsze DA sprzedało się dobrze to po jaką chorobę zakaźną zmieniać formułę? Zwłaszcza na taka przeczącą podstawowym założeniom pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować