Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki finansowe Ubisoft za pierwszy kwartał 2010

12 postów w tym temacie

Fantastycznie :/ To tylko umocni żabojadów w przeświadczeniu, że ich wymyślny DRM jest dobrym posunięciem. Czyli historia się powtarza tak jak było z MW2. Ci co najgłośniej krzyczeli, żeby zbojkotować takiego AC2 pierwsi polecieli ze swoją kasą do sklepu żeby oddać są Ubi.
No to teraz tylko czekać jak niedługo będziemy ''wypożyczali'' gry od Ubi... I to po cenach Acti ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie o pograniu bez dostępu do netu można już chyba powoli zacząć zapominać :( Smutne czasy nastały - permanentna inwigilacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 10:15, Chempion napisał:

Taa a podobno piractwo zabija branże gier komputerowych...


Nie, napewno pomaga i wszyscy są szczęśliwi. A większość z tego co podają w sprawozdaniu napewno nie pochodzi od konsol ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 10:07, Phobos_s napisał:

Ci co najgłośniej
krzyczeli, żeby zbojkotować takiego AC2 pierwsi polecieli ze swoją kasą do sklepu żeby
oddać są Ubi.

Dlatego twierdziłem, twierdzę i będę twierdził, że Ubisoft wygrał coś, czego nie może wygrać żadna firma na rynku PC: czas. Pisałem, że sprzedaż będzie wysoka bo będzie kontrolowana. Pisałem, że mimo narzekania i tak ludzie kupią i to czy ten DRM będzie czy nie i tak nic nie zmieni. Tyle, że lokalni pieniacze typu Loczyn i spółka jak zwykle wiedzieli wszystko lepiej wyśmiewając wszystkich i mieszając z błotem. I co? I znów wyszło na moje - jednak na coś się przydaje znajomość zasad rynku.

Phobos_s przecież już pożyczasz gry od innych producentów. Ba, płacisz nawet za 1/5 produktu pełną cenę, a potem jeszcze dopłacasz z każdym DLC czy inną popierdółką. System się sprawdził i nikt od niego nie odejdzie. Jedynym wyjściem jest zmiana platformy, co - wbrew pozorom - producentowi też się średnio opłaca. Nic dziwnego, że chcą zarobić na każdym produkcie, a czas w tej branży jest najbardziej cenionym kryterium. I to w różnych aspektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam zaraz pieniacze. Ja np. nie kupiłem tego na PC i nie zamierzam, chyba że na PS3 (przez allegro albo jak stanieje). Boli mnie to, bo chciałem figurkę (trochę kolekcjonuję takie rzeczy, a ta wyglądała porządnie i "miło"), ale dla zasady darowałem sobie. Choć jak piszesz jasne było, że Ci co narzekają to i tak to kupią. Oczywiście nie wszyscy, ale część tak. Swoją drogą mogli by te przychody podzielić. Skąd mamy wiedzieć czy to nie konsole podbijają wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wszyscy mówili, petycje składali żeby pojechać po Ubi... A tutaj wszyscy polecieli po ich gry tylko dlatego że są to niewątpliwie kontynuacje hitów i Ubi wiedziało co robi... Cóż, chyba należy pójść z falą... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować