Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Nowa wersja Xbox 360 Arcade

18 postów w tym temacie

Ja mam prawie pełny dysk w Elite, wiec nie wiem czy bym wytrzymał przy 4GB:P moim zdaniem z oryginalnymi tytułami to jest nieopłacalne, gry są drogie i jeszcze ma je czytać z płyty, a tak mam wszystko zainstalowane i mniej się martwie o płytki. Ale co kto lubi :) ja jestem zainteresowany nowym klockiem 250GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja miałem nadzieję, że zrobią wersję pośrednią Premium - 250GB to dla mnie aż za dużo, z kolei 4GB to nawet na instalację jednej gry nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 12:22, waleczny_pirat napisał:

szkoda że ten slim kosztuje 1099 zł powinień byc tanszy w końcu konsola jest na rynku
prawie 5lat


Ja mam nadzieje ze wersja sklepowa (patrz sklepy RTV) nie przekroczy 1200 złotych.... a co do nowego arcade to moze byc fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:41, MatoPat napisał:

Ja mam nadzieje ze wersja sklepowa (patrz sklepy RTV) nie przekroczy 1200 złotych....
a co do nowego arcade to moze byc fajna sprawa

Na najnowszej ulotce Euro-rtv-agd jest cena 999 zł, więc nie ma strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby przekroczyła ;P Konsolka (x360 250GB) bedzie kosztował 1100zł ... jeśli drożej to jedynie z jakąś dobra gierka ;] Zastanawiam sie czy nie opylić mojej Elitki-Jasper i nie kupić se nowego cichszego xbox''a ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:49, maXan napisał:

Wątpie żeby przekroczyła ;P Konsolka (x360 250GB) bedzie kosztował 1100zł ... jeśli drożej
to jedynie z jakąś dobra gierka ;] Zastanawiam sie czy nie opylić mojej Elitki-Jasper
i nie kupić se nowego cichszego xbox''a ...


Teraz w media markt macie promocje Pad od xBoxa + fable2+jakies halo za 189 zeta wiec mozna to sobie dokupic bo fajna sprawa w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty weź sobie lepiej wymień mózg. Od dobrych kilku lat zdarza mi się przeglądać to forum a ty dalej gadasz to samo. Tobie tylko Xbox i Xbox w głowie. No i oczywiście jak nie wiem jak ty żyjesz z tym swoim Xboxem bo nie ma polskiego Live''a jeszcze! @_@ GET A LIFE! @_@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty weź sobie lepiej wymień mózg. Co news o Xboxie, to ty odrazu wchodzisz w jakiś trans i piszesz kolejny bezmózgi komentarz. Pamiętam czasy gdy co 5 sekund płakałeś że nie możesz grać na multi bo nie ma polskiego Lajwa. GET. A. LIFE. @_@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epoka komputera łupanego to marzenia o pamięci 10 MB. A co do tego tutaj, to liczę na gniazdo kart pamięci albo na jakieś skompresowanie aktualizacji żeby było z 2 gb na muzę ew. filmiki. Bo ile zajmą savy ? Niedużo a jeśli ten klocek będzie taki super cichy, poprawiony i wgl. cud na kółkach to praca płyty nie powinna przeszkadzać.

Wpadłem na super pomysł, mogliby udostępnić w Xboxie Windows Live ( byłaby poczta i wgl. kompletny produkt Micro$hitu ) w tym do Sky drive a na dysku save''y tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować