Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzje karty GeForce GTX 460

12 postów w tym temacie

I zaraz się zacznie... "A ja mam GeForce''a - radki fffffffffffuuuuuuuuuuu", albo "Ja mam radka - GeForce fffffffffffffffuuuuuuuuuuuuu"...

A ja mam GeForce 9600GT i mam gdzieś nowe karty graficzne. Kupię nową jak się stara spali. Jak przestanie wystarczać, to przestanę grać. O to czy mi pójdzie Diablo III lub Mass Effect 3 martwić się raczej nie muszę, bo Unreal Engine 3 to zawsze 9600GT pociągnie. A reszta to mnie nie interesuje.

Piszecie, że cena jest OK. Dla mnie nie jest. Za 900zł to ja mam na Allegro nowego X360 Elite z dyskiem 120GB, lub używane PS3 z dyskiem 120GB (nowe za 100-200zł drożej). Tak więc nadal mi się zakup takiej karty nie opłaca. Opłacałby się, gdyby kosztowała 300-500zł góra. Inaczej to mnie to tyle interesuje co zeszłoroczny śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200-250$ to dobra cena? Do możliwości tego tałatajstwa to nie jest dobra cena. Cały czas płacimy więcej za dx11 co jest bzdurą. Policzmy sobie jak będzie to realnie wyglądać w Polsce. Ceny w Europie są przeliczane z dolarów 1:1 jeśli chodzi o elektronikę. W ten sposób będziemy mieć ceny 200-250 Euro za kartę. To przeliczamy na złotówki i mamy 815-1000zł. Czy ktoś ma nie do końca dobrze pod kopułą nazywając sprzęt za tę cenę średnią półką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arachnos kryzys przyzwyczaił nas do niskich cen elektroniki bo waluty zagraniczne spadały a złoty rosną, teraz jest na odwrót (chociaż sytuacja złotego się stabilizuje) to i tak o $ za 2zł możemy pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam póki co nie widzę sensu wymiany karty graficznej większość gier nie ma kolosalnych wymagań, a wyglądają kapitalnie, nie wiem jak będzie z tymi nowymi benchm... tz. Crysisem, ale te bardziej wymagające gry chyba jednak kupię na konsolkę, wyjdzie to lepiej dla mojego portfela i czasu na wybieranie, która karta jest lepsza :)

A sama karta jest no... dobra, bardzo dobra tylko kurde ta cena, tak czy siak nie jest to ten ostatnio prezentowany Radek od Asusa za 4000 zł ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:05, Exelius napisał:

ale te bardziej wymagające gry chyba jednak kupię na konsolkę, wyjdzie to lepiej dla
mojego portfela i czasu na wybieranie, która karta jest lepsza :)

to chyba nie widziałeś Crysisa2 na konsole. jak grafika jest uproszczona aby tylko gra chodziła na konsoli :) to ja wolę na niższych detalach grać na pc gdzie celowanie jest o wiele lepsze niż na konsolach

Dnia 13.07.2010 o 21:05, Exelius napisał:


A sama karta jest no... dobra, bardzo dobra tylko kurde ta cena, tak czy siak nie jest
to ten ostatnio prezentowany Radek od Asusa za 4000 zł ? :)

cena jest atrakcyjna bo konkurencyjna w stosunku do ceny radeona hd5830. cena tego gf jest nawet minimalnie trochę niższa więc opłaca się chyba kupić kartę nvidii która jest wydajniejsza i lepiej się podkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieć karty to można będzie, jak zaczną uciągać METRO 2033 w full hd na poziomie 60 fps :). A karta ogólnie udana, tylko powstaje pytanie, lepiej gtx 460 z dx 11 (z którego i tak średnio skorzystamy, bez dobrego i5 czy i7 nie ma co marzyć o płynności) czy może tańszego radka, albo starego gtx 280/285? Jak dla mnie - ta druga opcja ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować