Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor: Tier 1 Edition w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

48 postów w tym temacie

Czekam na beta testy na xbox 360, jak zagram to stwierdzę czy warto zainewstować. Niepokoją mnie testy na pc, osoby pisza że wyrzyca do pulitu po 10 min gry, i jest sporo bagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiałem się z osób, które kupiły Bad Company 2 Edycja Limitowana. Jakoś nie mogę zrozumieć kupowanie rzeczy, które już w grze są. Rozumiem przedmioty ale fizyczne takie jak koszulka, figurka, breloczek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 14:13, Metalex napisał:

Śmiałem się z osób, które kupiły Bad Company 2 Edycja Limitowana. Jakoś nie mogę zrozumieć
kupowanie rzeczy, które już w grze są. Rozumiem przedmioty ale fizyczne takie jak koszulka,
figurka, breloczek itp.


Dokładnie tak. Płacić dodatkową kasę za coś, co i tak dostanę za darmo? O_o Bez sensu... Skin też mi do niczego nie jest potrzebny, a znając politykę EA, owe dwie "unikalne" bronie i tak w końcu będą ogólnodostępne.

Zresztą sam nieśmiertelnik też jest dziwnym pomysłem. Co niby mam z nim zrobić, na szyi nosić? "Patrzcie, ludziska, jestem Ring!"... Naprawdę już lepszym pomysłem byłaby np. bandanka czy t-shirt z jakimś ciekawym nadrukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muhaha ! W becie te spluwy odblokowałem na w ciągu jednego dnia. Przecież to jest idiotyzm, płacić za przedmioty, które już są w grze !
Żeby to jeszcze były takie pukawki z ostatnich poziomów, bądź z półmetka, ale to jest zestaw broni który jest dostępny po paru godzinach grania... zwykłe orzynanie klientów.

EDIT : Zwracam honor, zauważyłem że edycja jest w tej samej cenie co zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz, jakto "płacić dodatkową kasę". Przecież "dopasiona" edycja Tier 1 jest w cenie edycji zwykłej wiec nic sie nie dopłaca a dostaje sie lepszą wersje. Taka nagroda za zamówienie przed premierą.

Po drugie, w tej edycji jest parę rzeczy "unikalnych" czyli takich, których nie da się zdobyć lub odblokować w normalnej grze min: karabin M60 z lunetą i MP7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2010 o 14:43, hincu1981 napisał:

Po drugie, w tej edycji jest parę rzeczy "unikalnych" czyli takich, których nie da się
zdobyć lub odblokować w normalnej grze min: karabin M60 z lunetą i MP7...

M60 może i nie, ale w becie MP7 jak najbardziej mam odblokowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czy osoby, które już złożyły wcześniej pre-order w sklepie Gram.pl na zwykłą wersję dostaną edycję Tier1, czy zwykłą? Żeby dostać Tier1 trzeba anulować obecne zamówienie i złożyć nowe?

Bo jeżeli w tej samej cenie są jakieś przedmioty unikalne, to jestem zainteresowany. Natomiast płacenie za przedmioty, które samemu można odblokować w grze uważam za idiotyzm.. Przecież to część zabawy dorobić się lepszych giwer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czyta to ktoś z obsługi sklepu, to mógłby mi odp na kilka pytań?

1. Czy zamówienie musi być wcześniej opłacone, aby otrzymać tę edycję, czy otrzymuję ją nawet przy odbiorze w sferis?

2. Czy jeśli zamowilem preorder kilka miesięcy temu to muszę składać zamówienie od nowa, czy otrzymuję je automatycznie?

3. Niesmiertelnik - czy trzeba przysłać ksywke do sklepu, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie to też interesuje, szanowne gram, zmienicie nam zamówienia które złożyliśmy na przedpremierowe czy trzeba anulować zamówienie i złożyć nowe..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje stare anulowałem i zamówiłem edycje TIER1, ciekawi mnie właśnie czy gram.pl będzie pisało do ludzi w kwestii nicków na nieśmiertelniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 14:30, Ring5 napisał:

Dokładnie tak. Płacić dodatkową kasę za coś, co i tak dostanę za darmo?


Widac czytanie ze zrozumieniem sie klania. Za te specjalna edycje nie placi sie wiecej niz za zwykla, gdyz jest dokladnie w tej samej cenie. Zamawiajac przed premiera masz edycje specjalna, zamawiajac po premierze masz edycje zwykla. W tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 14:30, Ring5 napisał:

> Śmiałem się z osób, które kupiły Bad Company 2 Edycja Limitowana. Jakoś nie mogę
zrozumieć
> kupowanie rzeczy, które już w grze są. Rozumiem przedmioty ale fizyczne takie jak
koszulka,
> figurka, breloczek itp.

Dokładnie tak. Płacić dodatkową kasę za coś, co i tak dostanę za darmo?

Ale ta edycja Tier 1 kosztuje tyle samo co zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 14:52, metyl napisał:

Ja się zastanawiam, czy osoby, które już złożyły wcześniej pre-order w sklepie Gram.pl
na zwykłą wersję dostaną edycję Tier1, czy zwykłą? Żeby dostać Tier1 trzeba anulować
obecne zamówienie i złożyć nowe?


Wszystkie osoby, które do tej pory zamówiły tę grę u nas, dostaną edycję Tier 1 - zobacz w swoim zamówieniu, już powinna się wyświetlać ta edycja.

Dnia 14.07.2010 o 14:52, metyl napisał:

Bo jeżeli w tej samej cenie są jakieś przedmioty unikalne, to jestem zainteresowany.
Natomiast płacenie za przedmioty, które samemu można odblokować w grze uważam za idiotyzm..
Przecież to część zabawy dorobić się lepszych giwer!


No to ja napiszę ponownie: Tier 1 kosztuje tyle co edycja zwykła.
Pre-ordera na edycję zwykłą nie mamy, bo na razie nie mamy limitu na Tier 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować